Profil: A wish
Despre
Utilizator: A wish
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Monday, October 22, 2018
Ultima vizita: Thursday, February 27, 2020 8:58 PM
Numarul de postari: 75
[0.01% din toate postarile / 0.06 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 48
Postat: Monday, January 14, 2019 12:28 PM
Andreea06 wrote:
Deci mai sunt 10 burtici pe lista? dance Si cateva care trebuie trecute in casuta noua, la inceput de drum.

Buna gravidute dragi...Andreea ma poti trece si pe mine pe lista.Eu va citesc din umbra si recunosc mult mai des de fapt zilnic pe aspirante...mereu ma bucur cand este un test pozitiv si ma intristez la z1 a fetelor.Aici vad ca sunt si fete care au sarit la burtici...eu trebuia de mult dar am ramas la aspiranteHilar Eu am acum 14 s si 3 z...morfo 1 a iesit bn...risc scazut pt anomalii...Vreau sa mi creasca si mie burtica sa ma simt gravida..pana acum am avut o sarcina f usoara..nu mi a fost rau .n am vomitat deloc...doar usore greturi care m au tinut o sapt...asta in sapt 7-8...Medic inca nu am Bye2 trist...pe 16 am programare la dna dr Cristiana Boitan..de la centrele Ares...sa vedem ce zce..daca lucreaza la vreun spital de stat..voi ati auzit de dansa? Mentionez ca sunt din Bucuresti.
RalukM ce mai face? Cate sapt are?
Multa sanatate si sarcini usoare va doresc!
Subiect: Clubul aspirantelor - 70
Postat: Saturday, December 22, 2018 6:25 PM
Flore...eu zic ca este ceva! A iesit acum negativ pt ca oricum ai facut trz testul si de obicei surechek se pozitiveaza mai greu...Eu am avut test slab pozitiv dimineata si mi am facut un surechek dupa masa si era negativ...La inceput cantitatea de hcg este slab cantitativ in urina.
Eu zic ca este...linia de ieri se vede clar era si rozalie..nu era umbra sau de uscare...si se zareste putin si la cele ieftine.Fa un test de marca buna maine dim..barza sau fildas cu prima urina !!!Ai sa vezi !!! hainoroc hainoroc
Postat: Monday, December 17, 2018 9:41 PM
carlita wrote:
M2, ai fost cumintica, vad ... n-ai testat inca ....
Flore, vezi ca e mai fidela temp luata vaginal?
A_wish, cum merge cu sarcina? In ce sapt esti? Sa intri in clubul gravidutelor sa te consulti cu alte burtici pe probl specifice sarcinii ...Buddy1

Multumesc de intrebare ..suntem bine..avem ap 11 sapt...Pe 28dec avem prima morfologie fetala!!!Nu am intrat inca la burtici..Am ramas aici sa zicem este casuta mea de suflet...Mereu va urmaresc si astept vesti si liniute multe!Si sunt sigura ca in curand acest lucru va deveni realitate!
computerlove computerlove
Postat: Sunday, December 16, 2018 8:44 PM
A wish wrote:

Hei stai asa...eu vad ceva!!!!!!

Scuze am crezut ca este de sarcina testul!!! Multa bafta fetelor...Eu inca va urmaresc din umbra!Si va tin pumnii in continuare...Cam multe vesti proaste in ultimul timp,am fost trista dar ma bucur ca incet incet va ridicati una alteia moralul.Adina..M2..Roser.Andreea..Mihaaa etc astept vesti!
De RalukM stiti cva?Avea pe 12 prima eco!Sau am ratat sa citesc vreo pagina?
Postat: Sunday, December 16, 2018 8:41 PM
Andreea06 wrote:
Am facut la 19 testul ca atunci ne-am intors de la Baisoara, am fost la sanius.
E negativ, cred ca maine nu mai testez si fac iar poimaine. Am secretii watery, se apropie nu?

Hei stai asa...eu vad ceva!!!!!!
Subiect: Clubul aspirantelor - 69
Postat: Tuesday, November 27, 2018 7:01 PM
adina1109 wrote:
Fetelor , nu stiu cum sa reactionez, cred ca vad 2 linii pe test, tremur toata si nu stiu daca sa ma bucur sau nu. love Am facut un test barza ultrasensibil si vad si a 2a linie, e pala,abia se vede... dar se vede la lumina. In poza nu prea se vede
De la stimulare nu exista posibilitatea sa iasa testul pozitiv?
Maine dimineata voi mai face unul cu prima urina. Inca nu imi vine sa cred, nu stiu cum sa reactionez....coeur

Pt cele care nu vad liniuta Adinei..uitati aici,am umblat putin la culorile pozei si se vede!!!E acolo!!!hainoroc
Asteptam maine un alt test!Bafta ,Adinutapupici
Postat: Wednesday, November 21, 2018 5:24 PM
Yuuuhhuuu Raluuu....Angel Cm cand ar fi trebuit sa vina? Peste cate zile?
Postat: Wednesday, November 21, 2018 5:08 PM
Si eu ..si eu.. din umbra Lol
majoreta
Postat: Wednesday, November 21, 2018 9:40 AM
RalukM wrote:
Am fost viteaza si m am programat la eco tocmai pe 12.12.As avea 6-7s am zis sa merg sa aud direct inimioara sa nu mai fac ca datile trecute sa merg devreme sa vada doar un punct si apoi sa astept 2s pana aud inimioara, am stat de intr un stres continuu. Sa vedem daca rezist acumLol

Trebuie sa rezisti!Asa am facut si eu..Dupa 3 beta m am programat peste 2 sapt la eco direct cand stiam ca o sa am 6 sapt si 3 zile..E cel mai bine...intradevar te incearca fel si fel de ganduri si asteptarea este grea dar este cel mai sanatos,apoi daca nu se vede stai si mai stresata.O sa fie bine o sa vedeti! Astept cu nerabdare beta la amndoua! yes
Adina iti doresc mult mult succes si Dzeu iti va darui si tie 2 liniute sunt sigura !
Postat: Tuesday, November 20, 2018 10:40 AM
Haaaa..Primavera cel casetuta cred ca e fildas...si asa mi a iesit si mie!!!!exact asa...Deci...inca o graviduta pe lista mea! yuhuuu....Raluk,Primavera...Hai ,hai...vreau cat mai multe!