A murit MADALINA MANOLE!

Options A murit MADALINA MANOLE!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Postat: Wednesday, July 14, 2010 7:19 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
S-a stins in dimineata asta la varsta de 43 de ani!plans plans
Dumnezeu sa o odihneasca!
Nu am cuvinte!sorry plans
shirel
Postat: Wednesday, July 14, 2010 7:20 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Dar ce s-a intamplat nu de mult a nascut era asa de fericita?plans plans pale pale pale Mie rau pe cuvant ,suferea de o boala nu am auzit!

chiar acum ma uit si eu la stiri,doamne ce iti este soarta asta!Dumnezeu sa o ierte !plans plans plans plans
oanamaria
Postat: Wednesday, July 14, 2010 7:22 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Se vehiculeaza ca s-a sinucis azi de ziua ei .Da are un baietel si suferea de inima!
Sunt socata!
shirel
Postat: Wednesday, July 14, 2010 7:28 AM

oanamaria wrote:
Se vehiculeaza ca s-a sinucis azi de ziua ei .Da are un baietel si suferea de inima!
Sunt socata!

Da exact vroiam sa spun ca astazi era ziua ei,nu stiu daca s-a sinucis nu pot sa o iert credeti-ma sinuciderea este si apartine oamenilor lasi care nu vor sa se infrunte cu problemele vietii si cauta o scapare usoara.
Doamne fereste ,avea o familie asa de frumoasa si un sot iubitor nu ca primul al ei ,de fapt ea a suferit mai toata viatza ei .

acuma chiar citesc poate a luat chiar o doza prea mare de medicamente sau un medicament gresit si care i-a cedat inima deja bolnava ,nu cred ca s-a sinucis,pe bune .unui bolnav de inima nu-i trebuie mult ca sa moara dar de ce tocmai astazi si ce la 6.30 sotul ei nu era cu ea in aceeasi camera sa vada ce face ce inseamna asta a fost gasita de el moarta in casa.Orcum pacat sa mai vorbesc imi pare rau era prea tanara!
mama Alessiei
Postat: Wednesday, July 14, 2010 7:30 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/16/2009
Postari: 1578
Locatia: sus pe deal
Vaaaaaaaaaai, nu pot sa cred...mi s-a facut pielea gainii...atit de tinara si frumoasa, parea atit de fericita, a ramas un copilas atit de mic fara mama plans plans plans n-am timp sa ma uit acum la stiri sa aflu mai multe detalii ca trebuie sa ies. Ce pacaaaaaaaaaaaat ! plans plans plans
petro
Postat: Wednesday, July 14, 2010 7:34 AM

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Sunt in stare de soc! Acum am deschis ochii si asta e primul lucru care l-am vazut. Asa am patit si cand a murit Laura Stoica! Imi pare nespus de rau. Sa se odihneasca in pace!cry
myha84
Postat: Wednesday, July 14, 2010 7:37 AM

Intrat: 2/6/2009
Postari: 2162
Locatia: Baia Mare
Chiar acuma am vazut la stiri si nu imi vine sa credpale pale pale , mai ales ca se vehiculeaza ca s-ar fi sinuciscry cry cry Dumnezeu sa o odihneasca in pace!
yenisimona
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:02 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Neata,

Voi chiar credeti ca s-a sinucis?
O mama care a luptat atat sa aiba un copil sa cedeze asa de usor?
Sau poate atunci cand a ales sa vina in lumea asta, scopul ei a fost sa gaseasca dragostea, linistea sa aduca un copil si sa plece, cine stie.
Pentru ca inainte de a veni noi alegem ce avem de facut in viata asta.
Nu e nevoie sa imi impartasiti ideea, eu cred asta profund.
Poate si-a invatat lectia si a plecat.
Prea devreme, totusi.
Mi-a inseninat copilaria
shirel
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:04 AM

Chiar acuma am auzit ca a lasat mesaj pe telefon sotului si ca da este sinucidere si ca a incercat sa se sinucida si cu cateva zile in urma .Ce o fi fost in inima ei?uff pale
Kiki
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:05 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Imi pare tare rau! Dumnezeu sa o ierte... Am crescut pe melodiile ei! plans
danamaria
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:05 AM

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
chiar acum am auzit la radio ca a lasat un bilet de adio.....ceea ce inseamna ca s-a sinucis.

condamn vehement astfel de gesturi, cu atat mai mult cu cit a lasat un sufletel nevinovat in urma. dar.........Dumnezeu s-o ierte!
Anelise
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:07 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Dumnezeu s-o odihneasca! pale E primul lucru pe care l-am auzit cand am deschis televizorul si nu imi venea sa cred. Am citit de zeci de mii de ori titlul. Imi pare foarte rau ca a ales asta! pale
Ange blanc
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:14 AM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
cry cry cry cry cry
Fara cuvinte!
yenisimona
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:19 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Pentru noi e doar o stire.
peste o luna sau doua vom uita.
Ar fi fost bine sa-si priveasca minunea careia i-a dat nastere si poate, zic eu, poate se mai gandea putin si secunda aia ii schimba gandul.

Ea a murit, ganditi-va la cel mic. Nu stie unde e mami si de ce nu mai vine sa il ia in brate.
Acolo e durerea
mariana71
Postat: Wednesday, July 14, 2010 8:20 AM

Nivel: Senior

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
uff uff uff uff Fara cuvinte!Chiar ascultam cind am fost acasa ultima ei melodie si ii spuneam sotului ca iar si-a lansat un album,iar acum sa aud asta?Nu-mi vine sa cred!Doamne ce e viata omului?D-zeu s-o odihneasca!Iar daca s-a sinuciscry ...pacat.Ce ii lipsea?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed