Hai sa ne distram putin -3
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Scris: Monday, July 4, 2011 7:34 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
hohot hohot
Kmy
Scris: Monday, July 11, 2011 8:49 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/13/2006
BARBATUL CASATORIT ...dupa 7 zile...7 luni...7 ani
Dupa 7 zile: Te iubesc!
Dupa 7 luni: Sigur ca te iubesc.
Dupa 7 ani: Daca nu te iubeam, de mult plecam, nu?

Dupa 7 zile: Buna seara Iubito!
Dupa 7 luni: Salut, ai avut o zi buna?
Dupa 7 ani: Salut, a adus ceva curierul?

Dupa 7 zile: Nu te dearanja, vin eu!
Dupa 7 luni: Vrei sa vin?
Dupa 7 ani: Deci, sa vin?

Dupa 7 zile: Draga mea, MAMA ta la telefon!
Dupa 7 luni: Ridica receptorul, e pentru tine!
Dupa 7 ani: TelefooOOOoonul, la naiba!

Dupa 7 zile: M-am gandit ca un inel ti-ar face placere.
Dupa 7 luni: Un vas e tot timpul util.
Dupa 7 ani: Tine banii, cumpara ce-ti place!

Dupa 7 zile: Nu e grav, nu cred ca pateaza.
Dupa 7 luni: Fii mai atenta, te rog!
Dupa 7 ani: La naiba, tare neandemanatica mai esti!

Dupa 7 zile: Sunt absolut de acord cu tine!
Dupa 7 luni: De data asta ai avut dreptate!
Dupa 7 ani: Esti nebuna sau ce???!

Dupa 7 zile: Mmm miroase gustos!
Dupa 7 luni: Ce avem la cina?
Dupa 7 ani: Pffff iarasi paste??

Dupa 7 zile: Iti sta foarte bine aceasta rochie!
Dupa 7 luni: Iarasi o rochie noua?
Dupa 7 ani: Cat costa rochia?

Dupa 7 zile: Oupss… cred ca mi-ai stricat hard-discul calculatorului, draga mea…
Dupa 7 luni: La naiba, puteai fi mai atenta, totusi! pfff…
Dupa 7 ani: Sa nu te mai vad niciodata in preajma calculatorului meu!

Dupa 7 zile: Hm… ce parfum provocator!
Dupa 7 luni: Se simte puternic colonia ta!
Dupa 7 ani: La naiba, iar te-ai dat cu insecticid!

Dupa 7 zile: Draga mea, ti-am inchiriat filmul tau preferat.
Dupa 7 luni: Esti sigura ca vrei sa vizionezi asta?
Dupa 7 ani: Deci, in seara asta e footbal si sa nu aud altceva!!!

Dupa 7 zile: Ah nu, seara asta o petrecem in doi.
Dupa 7 luni: Te deranjeaza daca Robert ramane la cina?
Dupa 7 ani: In seara asta vin la masa zece prieteni, sunt toti tipi de gasca, ce naiba…

raly
Scris: Tuesday, July 12, 2011 12:40 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
hohot hohot hohot
mirela74chris
Scris: Tuesday, July 12, 2011 2:33 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
hohot hohot hohot
Kmy
Scris: Thursday, August 4, 2011 8:09 PM
Nivel

Inregistrat: 9/13/2006
10 pasi sa scapi de depresie.
1. Plimbati-va cu masina. Parcati la marginea drumului, puneti-va ochelarii de soare si scoateti pe geam uscatorul de par. Îndreptati-l catre masinile care vin din fata. Acum numarati câti soferi frâneaza brusc în fata voastra!

2. Reîncarcati automatul de cafea din biroul vostru cu cafea decofeinizata timp de trei saptamâni. Când toata lumea va fi depasit dependenta de cafea, schimbati-le cafeaua cu ESPRESSO.

3. Daca scoateti bani la ghiseul bancii la rubrica ?scopul folosirii banilor ? scrieti ?pentru marijuana?.

4. Când sunteti pe un coridor, sariti în loc sa mergeti. Apoi încercati sa numarati câte persoane se uita la voi crucis!

5. Daca sunteti la restaurant si vreti sa comandati ceva, cereti ?apa plata dietetica?.

6. Sunati-va prietenii cu cinci zile înainte sa mergeti la o petrecere si spuneti-le ca nu veti putea fi prezent din cauza unei dureri de cap.

7. Când scoateti bani de la ATM, apucati-va de strigat din toti rarunchii ?Am câstigat! Am câstigat!?

8. Daca va aflati într-o gradina zoologica, luati-o brusc la fuga catre parcare strigând îngrozit ?Salvati-va! A scapat leul!?

9. Daca aveti copii, la masa de seara spuneti-le ca din cauza recesiunii va trebui sa renuntati la ei!

10. La farmacie, cumparati o cutie de prezervative si dupa aia întrebati farmacistul unde este cabina de proba!
raly
Scris: Thursday, August 4, 2011 8:19 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Tare de tot!hohot hohot hohot Prima faza mai ca as face-ohohot hohot hohot
giulia_mamik
Scris: Thursday, August 4, 2011 8:46 PM
Nivel

Inregistrat: 3/22/2010
hohot hohot hohot vai ce am rashohot .E amuzant sa faci cate una din asta dar nu in Romania unde mai toata lumea a uitat de zambet sau o gluma.La unele faze de mai sus,risti sa te trezesti cu o ploaie de pumni in frezahohot ras ca asa-i la noi!
mikaela
Scris: Thursday, August 4, 2011 11:58 PM
Nivel

Inregistrat: 8/11/2010
hohot hohot hohot KMY de unde le scoti mama, ca-s tare de tot!! hohot hohot hohot
Eu as face faza cu apa dietetica si ultima faza cu prezervativul pe aici, vai ca ma dor falcile de ras hohot hohot hohot parca le si vad fetele astora hohot hohot hohot hohot
Giulia, daca as face ceva in genul primei faze sau chiar si a 8-a, astia m-ar aresta in 3 secunde alcool hohot
ingerash
Scris: Sunday, August 7, 2011 7:18 PM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
hohot hohot hohot hohot hohot

RUGACIUNE hohot
Doamne, ma rog sa-mi dai întelepciune sa-mi înteleg sotul; iubire ca sa pot sa-l iert; si rabdare pentru toanele lui. Pentru ca Doamne, daca as cere putere, ma tem ca l-as bate prea tare. Amin !
Anelise
Scris: Sunday, August 7, 2011 9:03 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Foarte tare! hohot
ingerash
Scris: Sunday, August 7, 2011 9:38 PM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
ras hohot hohot hohot
giulia_mamik
Scris: Sunday, August 7, 2011 9:56 PM
Nivel

Inregistrat: 3/22/2010
Bine spus!hohot hohot hohot
cry2000
Scris: Monday, August 8, 2011 4:42 PM
Nivel

Inregistrat: 10/26/2010
hohot hohot hohot hohot
zaza_
Scris: Monday, August 8, 2011 10:54 PM
Nivel

Inregistrat: 3/25/2008
Kmy wrote:
10 pasi sa scapi de depresie.

7. Când scoateti bani de la ATM, apucati-va de strigat din toti rarunchii ?Am câstigat! Am câstigat!?

ASTA DA! Mai ales cand iau salariul, saptamana asta!
bereea
Scris: Tuesday, August 23, 2011 3:58 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
citate comice
Opera este genul de spectacol in care un tip e injunhhiat in spate si in loc sa sangereze ,canta .(Edward Gardner- citate celebre)

"N-am anuntat politia cand mi-a disparut cartea de credit , fiindca indiferent cine a furat-o cheltuieste mai putin decat nevasta mea" (Ilie Nastase- citate celebre)

'Bunicul meu a murit in timpul marii crize din 1929-un bancher s-a aruncat pe geam si a cazut peste el'(Mario Cuomo-citate celebre amuzante ).

Copiii iti lumineaza intr-adevar casa. Intotdeauna uita sa stinga lumina (Ralph Bus-citate celebre amuzante )

Cel mai frumos episod din copilarie a fost atunci cand l-am facut pe fratele meu sa rada atat de tare incat i-a iesit mancarea pe nas (Garrison Keillor- citate celebre)

Cand vezi pe cine iau de barbat unele fete iti dai seama cat de mult urasc sa-si castige singure existenta (Helen Rowland- citate celebre amuzante )

'Multumesc lui Dumnezeu ca sunt ateu' (Luis Brunuel- citate celebre)

Îmi place munca, ma fascineaza. Sunt în stare sa stau ceasuri întregi si sa privesc cum muncesc altii. ( Jerome K. Jerome - citate celebre)

"Ii detest pe proprietarii de caini. Sunt niste lasi care nu au curajul sa-i muste ei insisi pe oameni" (August Strindberg - citate celebre)

"Se prea poate ca acest politician sa fie un pui de lele dar cel putin este puiul nostru" (Franklin Roosevelt - citate celebre)

"Cand m-am nascut am fost atat de surprins incat nu am vorbit cam un an si jumatate." (Gracie Allen - citate celebre amuzante)

Prezervativele nu sunt suta la suta sigure.Am un prieten care purta asa ceva si tot a fost calcat de un autobuz.

Am corpul unui tanar de 18 ani. Il tin in frigider ( Spike Milligan- citate amuzante )

Arta medicala inseamna sa-l binedispui pe pacient in timp ce natura gaseste leacul. (Voltaire-citate celebre )

L-am vazut pe George Foreman boxand cu umbra si umbra a castigat. (Cassius Clay-citate amuzante )

Fluierul piciorului este un dispozitiv de gasire a mobilei pe intuneric. (Colin Bowles)

Medicul asta nu opera decat daca era absolut necesar.Asta era felul lui. Daca nu avea nevoie de bani nici nu se atingea de tine.(Herb Shriner-citate amuzante )

Cel mai greu lucru in box este sa te scobesti in dinti cu manusa.( Kin Hubbard- citate amuzante)

Vecinul m-a intrebat daca poate sa-mi foloseasca masina de tuns iarba iar eu i-am spus ca da cu conditia sa nu o scoata de la mine din gradina

Aceasta erata a fost introdusa din greseala

Frizerul meu e o somitate in toate domeniile mai putin in privinta tunsului.

Le-am spus agentilor de circulatie sa se duca si sa se inmulteasca,desi nu chiar cu aceste cuvinte.

N-are incredere in camile si in general in nici o fiinta care rezista mai mult de o saptamana fara bautura.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.