Frumoasa in fiecare zi - vol. 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Laura
Scris: Wednesday, February 6, 2008 11:06 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/8/2006
Ingeras, imi place parul, imi place culoarea care ti se potriveste cool

Alyna, wow flowers , esti o finuta, o femeie frumoasa si tanara angel ! flowers flowers flowers Semeni un piculet cu mamicuta mea dance
mommy
Scris: Wednesday, February 6, 2008 11:13 AM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
Ingeras, ai un par superb, iti vine bine culoarea! thumleft flowers
Alyna, esti o draguta, acum vad eu de unde a mostenit Matei ochisorii aia frumosi! love flowers
katy_lumika
Scris: Wednesday, February 6, 2008 11:46 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/14/2008
Alyna, ce gropite nazdravane ai si ce zambet frumospupici pupici
Lilly of the valley
Scris: Wednesday, February 6, 2008 11:48 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Alyna love love love

ingeras mai sunt si alte roscate pe aiciras imi placecool
ingerash
Scris: Wednesday, February 6, 2008 12:00 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Laura,Miru, Mariuta ma bucur ca va place , am niste " prietene "care nu mi-au aprobat schimbarea , cica era mai bine blond what
Pupici pentru toate frumusetile de pe 7 Pitici pupici pupici pupici pupici
mommy
Scris: Wednesday, February 6, 2008 12:08 PM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
inger7 wrote:
, am niste " prietene "care nu mi-au aprobat schimbarea , cica era mai bine blond what

Blond nu cred ca ar fi bine. flowers
Alyna
Scris: Wednesday, February 6, 2008 3:11 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Fetelor,m-ati facut sa rosescsic sic sic Multumesc muuuult de tot pentru complimenteflowers flowers Sunteti niste dragute.Chestia e ca nu sunt eu prea sigura ca-mi sta bine tunsa asauff uff Tipa care m-a tuns a taiat muuult mai mult decat trebuiaplans si iesit cam scurt....Acum astept sa creasca la locplans
Inger7,mie imi place ff mult culoarea care a iesit dupa vopsirelove love e super..
AdrianaC
Scris: Wednesday, February 6, 2008 5:30 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Fetelor, multumesc pentru opinii !

Culmea stiti care este? Cand m-am vopsit si l-am intrebat pe Tzepii daca ii place a spus doar "Esti morcov !".
Zic "Bine, asta vad si eu, dar iti place?" si cica "Nu stiu, esti complet alta".

Ieri, dupa ce m-am facut la loc culoarea mea imi zice "parca era mai bine roscatul ca te mai intinerea" hohot

Asta este. M-am gandit in primul si in primul rand la parul meu, care nu ar suporta o serie lunga de vopsiri (cum ar fi cazul la orice culoare alta decat cea pe care o am acum si care e foarte apropiata de culoarea mea naturala) si am decis ca e mai bine sa stau cumintica (mie imi creste foarte repede parul, cred ca mi-a crescut cu 20 cm intr-un an what ).

Alyna, Taki, Ingeras - va sta foarte bine ! Sa va fie de bine culorile si tunsorile !
raly
Scris: Wednesday, February 6, 2008 5:42 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Vai ce multe fete frumoase!
Inger7 ti-a iesit o culoooareeeeee!De nota 10!Superb!
Alyna esti o frumusica!
ingerash
Scris: Wednesday, February 6, 2008 6:00 PM
Nivel

Alyna, Adriana , Raly multumesc frumos . Si mie imi place cum arat thumright pupici
katy_lumika
Scris: Wednesday, February 6, 2008 6:08 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/14/2008
AdrianaC wrote:
Fetelor, multumesc pentru opinii !

Culmea stiti care este? Cand m-am vopsit si l-am intrebat pe Tzepii daca ii place a spus doar "Esti morcov !".
Zic "Bine, asta vad si eu, dar iti place?" si cica "Nu stiu, esti complet alta".

Ieri, dupa ce m-am facut la loc culoarea mea imi zice "parca era mai bine roscatul ca te mai intinerea" hohot

Asta este. M-am gandit in primul si in primul rand la parul meu, care nu ar suporta o serie lunga de vopsiri (cum ar fi cazul la orice culoare alta decat cea pe care o am acum si care e foarte apropiata de culoarea mea naturala) si am decis ca e mai bine sa stau cumintica (mie imi creste foarte repede parul, cred ca mi-a crescut cu 20 cm intr-un an what ).

Alyna, Taki, Ingeras - va sta foarte bine ! Sa va fie de bine culorile si tunsorile !

hohot Bine ca dupa ce te-ai facut satena toata lumea iti zice ca mai bine erai roscata. Stii ce m-a invatat pe mine mama? Daca folosesti o vopsea buna parul va arata bine, oricum dupa o varsta se deterioreaza asa ca fa-ti damblaua. Eu am fost si albastra, nu cred ca vrei sa vezi pozesic
raly
Scris: Wednesday, February 6, 2008 7:14 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Katy,eu vreau sa vad!pupici
Fluturas
Scris: Wednesday, February 6, 2008 7:30 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
katy,si mie mi-ar place sa te vad albastra
ingerash
Scris: Thursday, February 7, 2008 8:43 AM
Nivel

Si eu vreau sa te vad cyclops pupici
fdianamaria
Scris: Thursday, February 7, 2008 8:09 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
si eu !!!! Hai ca deja suntem o galerie intreaga de fete care vor sa te vada cu tot felul de culori, draga Katy !!! Poate ne vin si noua idei thumright
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.