Frumoasa in fiecare zi - vol. 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
katy_lumika
Scris: Monday, February 4, 2008 10:14 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/14/2008
AdrianaC wrote:

Adevarul e ca m-am cam grabit cand am ales-o, ca ma zorea Tzepii banghead . O sa imi fie invatatura de minte.

La culoarea anterioara mergea orice nuanta de ruj si orice culoare de haine, acum iar trebuie sa ma reorientez si nu imi place. Cred ca o sa revin destul de curand la saten inchis uff

Abia astept sa vad ce iti iese la testare. Nu poti testa si culori de par ras ?

Banuiam ca te-ai grabit si mie mi se intampla asa, am recunoscut stilulsic
Avantajul culorii inchise e intr-adevar faptul ca poti folosi nuantele de farduri si rujuri fara temeri.
Apropos de testare intra pe mess sa-ti dau programelul, nu stiu cat de profi este, o poti intreba pe Alina ca i l-am dat si ei si-l foloseste sperras Are si de culoarea parului, tunsori, ochelari tot felul de nebunii, nu multe dar sunt ok zic euoare
Maria & Mario
Scris: Monday, February 4, 2008 10:20 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Sunteti gagici cu orice nuanta de par ati avea ( pe moment ) , cu kilograme in plus sau in minus , triste sau vesele !

Adriana, mie imi place mai mult o culoare ca asta decat un brunet ! thumright
Katy, esti subtireeeeee rau ! Te invidiez ! Spor la dieta ! cyclops Dar eu consider sincer ca nu ai nevoie ! Doar postura trebuie modificata : pieptul in fata, umerii in spate si nu bazinul in fata ! sic Sa nu ma injuri prea rau !
Diana , nu se cunoaste ca ai ...... imbatranit ! sic Esti o mami fericita , asa ca ..... angel
katy_lumika
Scris: Monday, February 4, 2008 10:26 PM
Nivel

Maria & mami wrote:
Sunteti gagici cu orice nuanta de par ati avea ( pe moment ) , cu kilograme in plus sau in minus , triste sau vesele !

Doar postura trebuie modificata : pieptul in fata, umerii in spate si nu bazinul in fata ! sic Sa nu ma injuri prea rau !

Nu te injur, esti a mia persoana cred care imi zice asta, scolioza isi face de capuff Puppupici
Maria & Mario
Scris: Monday, February 4, 2008 10:31 PM
Nivel

Cunosc. Am aceeasi problema , desi sunt pitica rau ! banghead dar la cati pumni primesc in spate ( educativi ) bataus , incerc macar sa ma fortez sa stau dreapta ! Un corset purtat in casa ai incercat ? Eu vorbesc .... disputa banghead closedtopic
katy_lumika
Scris: Monday, February 4, 2008 10:37 PM
Nivel

Maria & mami wrote:
Cunosc. Am aceeasi problema , desi sunt pitica rau ! banghead dar la cati pumni primesc in spate ( educativi ) bataus , incerc macar sa ma fortez sa stau dreapta ! Un corset purtat in casa ai incercat ? Eu vorbesc .... disputa banghead closedtopic

Am corsetras dar acum nu-mi mai vine ca am ceva sunculite in plushohot si ala e pe marimi ca e medicalhohot mi l-a dat de unde faceam gimnastica medicala.
cute_babies_of_mine
Scris: Tuesday, February 5, 2008 8:08 AM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
Pupici tuturor mamicilor frumoase! Bravo fiecareia!bravo bravo bravo bravo
ingerash
Scris: Tuesday, February 5, 2008 8:14 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Adriana waw , imi place ! Arati super cool cool cool flowers
O noapte super frumoaselor pupici angel
Cristy
Scris: Tuesday, February 5, 2008 10:06 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
katy_lumika wrote:

Culoarea buzelor trebuie sa fie in ton cu ochii si culoarea parului, in cazul tau un luciu de buze spre cafea cu lapte

Adriana, tot asa spun si eu, bine, eu nu folosesc deloc rujuri (am o boala impotriva lor) doar creion de buza si glosuri, cu creionul conturez, pe urma il intind putin spre interiorul buzei aplic glosul si love love

Acum fiecare si cum se simte mai bine...

Despre culoarea parului scratch (vorbeste o anti-vopsea absoluta) parca imi placea mai mult cea anterioara, era mai.... naturala, poate m-am obisnuit sa te vad asa oare Nu este chiar dezastruos asa cum zici tu pupici

Imi placi in ultima poza love love love

Diana iti sta foarte bine asa tunsa, si eu tot asa fac cu parul, feon Thumb down Si fetelor tot asa, la noi clima permite un astfel de tratament....numai ca tot nu creste repede ...daca ma prinde frizerul la un an...hohot face milioane pe urma mea hohot
taki
Scris: Wednesday, February 6, 2008 1:35 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Adriana, degeaba zici ca nu-ti sta bine (poate pt ca te-ai obisnuit tu cu culoarea anterioara), dar te prinde super. Nota 10!firstprize love

Si eu sunt frumoasa!

AdrianaC
Scris: Wednesday, February 6, 2008 5:30 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Gata! Ieri seara am rezolvat problema care imi statea rau de tot pe creier, cat pe ce sa imi iau o zi de concediu ieri numai ca sa nu ma duc rosie in cap la serviciu hohot .

Ieri, la plecarea la serviciu:

Si seara, la revenire, dupa o binemeritata vopsire ras

kali
Scris: Wednesday, February 6, 2008 6:44 AM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
Taki, frumoasa ca intotdeaunafirstprize

Adriana, mie imi place mai mult cum iti sta roscata; negrul te maturizeaza, dar important e sa fii tu multumita.
cute_babies_of_mine
Scris: Wednesday, February 6, 2008 7:47 AM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
Taki... si stralucirea din ochi????
Adriana, si mie imi placea roscatul...(si eu m-am ales cu roscat dupa revolutionare; se vede, nu???) Dar frumusetea vine si din starea de spirit; si daca tu te simti bine cu saten inchis, foarte bine!!!!!
raly
Scris: Wednesday, February 6, 2008 7:47 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
kali wrote:
Taki, frumoasa ca intotdeaunafirstprize

Adriana, mie imi place mai mult cum iti sta roscata; negrul te maturizeaza, dar important e sa fii tu multumita.

Subscriu!
taki
Scris: Wednesday, February 6, 2008 8:17 AM
Nivel

AdrianaC wrote:
Gata! Ieri seara am rezolvat problema care imi statea rau de tot pe creier, cat pe ce sa imi iau o zi de concediu ieri numai ca sa nu ma duc rosie in cap la serviciu hohot .

Nu inteleg de ce ti-ai schimbat cuoarea. Iti statea super. uff
taki
Scris: Wednesday, February 6, 2008 8:19 AM
Nivel

Kali, Raly, Cute, multumesc!

Stralucirea din ochi o sa vina si ea cat de curand. Deocamdata inca sunt trista! uff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.