Clubul aspirantelor 7
Subiectul anterior · Subiectul urmator
stele_pe_cer
Scris: Thursday, June 12, 2008 8:13 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
bulinutza wrote:

Leut, stele, voi de ce nu aveti tiker??? Asa nu-mi dau seama cand trebuie sa asteptam vesti sau cand sunteti in perioada de "practica"...uff

Eu nu am tiker ca ma enerveaza sa il vad asa, nonsalant, cum se zbenguie pe monitor, eu nefiind gravida.Plus ca imi face o deosebita placere sa numar zilele...zilele fertile, nefertile, in functie de un ciclu de 28, 29, 30 de zile...Am multe probabilitati de calculat si asta imi ocupa timpulhohot !

Plus ca luna asta stau mult mai linistita...daca e sa vina, va veni.Teama mea, dorinta mea apriga de a ramane insarcinata, suspansul creat de data X cand trebuie sa fac un test sau sa vina menstra nu fac decat sa ma agite.Si nu vreau sa fiu agitata, ca ma comport si mai aerian decat de obicei!
bulinutza
Scris: Thursday, June 12, 2008 8:36 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
Tikerul meu nu este niciodata fidel, deoarece ciclul meu are variatii foarte mari de la o luna la alta, la fel si ovulatia...Doar numara zilele...
In rest, mai mult...for fun...sic ...Dar imi plac de mooor mamarutzele mele...
stele_pe_cer
Scris: Thursday, June 12, 2008 8:38 AM
Nivel

bulinutza wrote:
Tikerul meu nu este niciodata fidel, deoarece ciclul meu are variatii foarte mari de la o luna la alta, la fel si ovulatia...Doar numara zilele...

Si la mine la fel...o luna am ciclu de 28 de zile, apoi am de 30, deci si ovulatia e ultra skimbatoareThumb down !
bulibuli
Scris: Thursday, June 12, 2008 11:53 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
eu am tot vrut sa fac ticker... ba cu ovulatia(la mine cm e de 28 de zile de obicei), ba cu kg (dar ala risca sa ramana blocat la zero)sic dar nu mi-a placut cum iese si mi-am pierdut rabdarea, asa ca mi-am zis ca nu pun ticker pana n-o sa am din ala cu barza cu ochios (ochioasa de fapt imi doresc) in cioc... oricum bulinutza imi place asta al tau cu buburuze, e simpatic
marmita
Scris: Thursday, June 12, 2008 12:19 PM
Nivel

Inregistrat: 9/11/2007
bulinutza, sunt in zodia leului, deci daca apartii acestei zodii apuca-te de treaba sic
Eu astept de 5 ani sa vina bb, mi-a dat DD o fetita anul trecut (adoptie), dar vreau neaparat si un fratior pt ea, deci nici eu nu parasesc prea curand aspirantele
si fac si eu galerie alaturi de tine: hai bb :801: :801: :801:
pe mine doctorul m-a diagnosticat cu endometrioza, si zice ca depinde de organism acum daca se intampla sa raman sau nu insarcinata, si desi mari sperante nu mi-a dat, eu tot astept fratiorul pt Andraboy
bulinutza
Scris: Thursday, June 12, 2008 1:59 PM
Nivel

Marmita, eu sunt TAUR...banghead

Dar uite, admir din tot sufletul faptul ca ai adoptat o fetita si ma bucur mult ca nu te dai batuta. Sunt convinsa ca va veni si fratiorul, minuni se intampla in fiecare zi...TREBUIE DOAR SA CREZI!!!!!!!

Un pupic dulce pt tine si Andra si facem in continuare galerie la bebe:
HAI BEBE!:801: HAI BEBE!:801:
marmita
Scris: Thursday, June 12, 2008 2:15 PM
Nivel

Inregistrat: 9/11/2007
intoarcem pupicii pupici bulinutza, eu cred ca pana la urma se va intampla si la noi minunea, insa nu mai facem calcule, teste, stress, asteptam pur si simplu si bineinteles.... prestamras
Mela
Scris: Thursday, June 12, 2008 2:31 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Marmita,eu te felicit pentru pasul pe care l-ai facut,pentru ca ai dat o sansa unui copilas si iti doresc sa vina si fratiorul/surioara cat de curandflowers

Bulinutza,iti doresc sa vina si la tine doamna barza cea foarte ocupatapupici care sper sa nu o ocoleasca nici pe Steleflowers
stele_pe_cer
Scris: Thursday, June 12, 2008 2:33 PM
Nivel

sami wrote:

Bulinutza,iti doresc sa vina si la tine doamna barza cea foarte ocupatapupici care sper sa nu o ocoleasca nici pe Steleflowers

Si nici pe Leutsic !
Mela
Scris: Thursday, June 12, 2008 2:36 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
stele_pe_cer wrote:

Si nici pe Leutsic !

ai dreptate,Steleras

si speram sa ajunga si pe la Bulibuli
bulinutza
Scris: Thursday, June 12, 2008 2:42 PM
Nivel

Heiiii, doamna BARZA...n-o uita nici pe LIZ!!!!!!!!!!yes
stele_pe_cer
Scris: Thursday, June 12, 2008 2:51 PM
Nivel

Exactthumright !

Domana barza, ia citeste matalutza acest topic si nu ocoli pe nici una dintre cele care isi dorescthumleft !
Anelise
Scris: Thursday, June 12, 2008 6:42 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Vai, fetelor, sunteti toate niste dragute!!! flowers pupici love

Tot facem noi aici galerie, poate stimata doamna barza, cum spunea aia mica, se indura sa treaca pe la fiecare din noi intr-o buna zi. Eu sunt convinsa ca asa va fi!!! pupici pupici pupici

Bulinutza pupici !
leut
Scris: Thursday, June 12, 2008 8:51 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
stele_pe_cer wrote:

Si nici pe Leutsic !

Ma crezi ca nici macar nu m-am mai gandit? Iti multumesc pentru ca mi-ai amintit! Am intrat intr-o doara pe topic...uff
bulibuli
Scris: Friday, June 13, 2008 6:49 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
sami wrote:

ai dreptate,Steleras

si speram sa ajunga si pe la Bulibuli

Sami, multumesc pt ca nu m-ai uitat pupici pupici

Tuturor aspirantelor le tin pumnii, de-acum se apropie concediul, suntem mai relaxate, nu pot sa zic decat spor la treaba si succes, sa ne intalnim pe plaja la Mamaia sa comparam burticile, cea mai mare si mai rotunda castiga o baie in mare GRATIS!!!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.