Alexutza2714

Profil: Alexutza2714
Despre
Utilizator: Alexutza2714
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Monday, April 19, 2021
Ultima vizita: Saturday, June 12, 2021 8:08 AM
Numarul de postari: 41
[0.00% din toate postarile / 0.73 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 86
Postat: Wednesday, May 19, 2021 2:30 PM
Am în?eles. Dar voi cum ?ti?i fetelor, daca ramâne temperatura bazala ridicata înseamna ca e sarcina? ?i când are loc implantarea scade pu?in?

Mie nu mi se pare complicat fiindcă doar pe acesta l.am folositras
Postat: Wednesday, May 19, 2021 1:52 PM
Nuuu...la graficul acesta ma refer. Poza cu testele am vazut.o. ?i.ai luat ?i temperatura?
Postat: Wednesday, May 19, 2021 12:32 PM
Wannabemom poti, te rog, sa faci o poza la graficul care l-ai avut tu cu aplicatia Premom?ras
Postat: Wednesday, May 19, 2021 8:36 AM
Otilia, felicitariiiii!!!!Bravoo majoreta

Aveti grija de voi!Angel si sarcina usoara!!!
Postat: Tuesday, May 18, 2021 3:32 PM
Lol
Maria.mmh wrote:

Eu urinez des daca beau apa mai mult decat o fac de obicei Lol
Luna trecuta am incercat sa beau 2L pe zi , cum e recomandat (spre rusinea mea nici 700ml nu stiu daca beau pe zi normal) si mi-am blestemat zilele cu mersul la baie. Am cedat cupa 3 zile Lol Lol

Eu nu am baut apa mai multa ca de obicei, de asta intreb...mi se pare ciudat ras
Din cate am citit e posibil sa urinezi mai des dar nu cred ca asa repede Lol
Postat: Tuesday, May 18, 2021 2:48 PM
Otilia tinem pumnii AngelNot AngelNot

Fetelor, eu sunt 7 DPO...Vi s-a intamplat sa urinati des inca din 6 DPO ? de ieri am inceput sa urinez des dar doar pe perioada zilei, nu ma trezesc noaptea. Alte simptome nu am decat crampe si urinez des. Oare sa fie vre-un semn bun?
Hands Hands
Postat: Tuesday, May 18, 2021 5:38 AM
Oanaiuliana wrote:
Este cineva dintre voi care a mers la dr. Ispasoiu? Am auzit ca este bun dar voiam asa sa ?tiu la ce sa ma a?tept la prima consultatie...daca d comunicativ, ce recomandari ati primit dupa primul control...chestii de genul asta

Otilia, eu am fost acum 6 ani dar mergeam doar la controale ginecologice. Este un medic f f bun. Eu cred ca o sa fii mul?umita de el. Era la fel de cautat ca ?i Dr.Chicea. din pacate mai multe nu ?tiu sa-ti spun fiindca nu am mai fost de mult timp la el.
Bafta!
Postat: Wednesday, May 12, 2021 1:43 PM
Hello fetelor,

A patit cineva ca dupa actul sexual sa apara spotting roz-maroniu? Mentionez ca eram la ovulatie. Poate fi spotting la ovulatie sau implantarea? dar in acelasi timp ma gandesc ca implantarea nu are loc asa repede ras sunt tare confuza.
Am citit pe net si pe unele site-uri scrie ca ar putea fi chiar implantarea...sic

Postat: Friday, May 7, 2021 11:18 PM
Am facut tot 2 teste pe zi. Dar datorita faptului ca mi.a întârziat ultima luna, nu mai stiu când va fi ovulatia.
Tu ai ramas insarcinata în urma testelor ?i a aplica?iei Premom?
Am vrut sa.ti pun o poza Dar nu ?tiu cum...

A cata zi a fost la tine ovulatia?
Postat: Friday, May 7, 2021 5:38 PM
Fetelor sunt în dilema!

Am facut teste LH...îmi arata 0,53, temperatura bazala 37,27....sunt balonata. Conform simptomelor ar trebui azi sau mâine sa se produca ovulatia. Cine poate sa ma ajute sa descopar zilele fertile? Menstruatia e regulata la 29 de zile, doar luna trecuta mi.a întârziat.

Wannabemom poate îmi dai câteva sfaturi referitoare la aplica?ia Premom care o ?i folosesc de altfel.