
 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/2/2006 Mesaje: 5605
| Kiki,Elena,Raly,Mariuta,Alina,Cute multumim frumos si noi va pupam cu drag. Karina s-a purtat destul de bine nu a plans,a papat bine ,totul a fost bine Doamne ajuta.A venit rupta de oboseala ,am iesit putin afara sa ne plimbam si a si adormit. :018: |
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 11/22/2006 Mesaje: 9778
| karinutelor,adaptare usoara..e frumos la gradinita |

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 3/1/2006 Mesaje: 7513
| Bravo Karina , stiam noi ca o sa te descurci, doar esti domnisorica acum . Nici Kari numai plange de joi saptamana trecuta.Ii place tare mult la gradi , mai ales de colegii ei mai micuti pe care mereu ii ia in brate si imi zice " uite mami ce micuti sunt! , sau " ce ,micut ee!" si ii ia protector de dupa gat, in brate. . Dupa cum o vad , i-ar placea tare mult o surioara, pardon o "fratioara" cum zice ea . |

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 3/23/2007 Mesaje: 12042
| Sa va povestesc prin ce trecem noi: dupa ce de anul trecut Leea are un superentuziasm in a merge la gradinita chiar si sambata si duminica, dupa ce ne trezim in fiecare dimineata dornici sa mergem la gradi cum intram pe usa ni se ineaca corabiile. Sa va explic, ne dezbracam de hainutele groase, schimbam papuceii, luam jucaria de rigoare in brate si pe drumul spre grupa incepe smiorcaiala-miorlaiala-isteria "Mami da-mi pup!", dau pup "Mami mai da un pup" ..... si inca unul ....si inca unul ....si inca unul.... si inca unul si inca unul .... (nu, nu mi s-a stricat banda! ) pana totul se transforma in plans cu lacrimi de crocodil, stat cu degetul in gura si batut din picioare pana dupa micul dejun. Dupa .... ne trece ca prin farmec. Si nici noi si nici educatoarele nu reusim sa deslusim de ce face lucrurile astea, participa vesela la toate activitatile, niciodata nu sta deoparte, isi ajuta colegii la activitati, stie toata serbarea de Mos Craciun cap coada fara sa o oblige nimeni sa invete, face totul cu placere, doar atat; momentul despartirii de mami sau tati e cu jale. Chiar nu mai intelegem nimic! Nici la inceputul gradinaritului nu s-a mainifestat chiar asa |

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 5/27/2006 Mesaje: 14390
| Karina de Ely, de acum esti fetita cu mare experienta in ale gradinaritului! Bravo, pui intelegator! Karina de Taty, parerea mea e sa pui o vorba buna mosului... poate aduce o fratioara. Mariuta, poate va testeaza... nu stiu ce sa spun. Va doresc sa depasiti repede perioada! |