
 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Darius |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Darius, bravo pui! |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 3/1/2006 Mesaje: 7513
| Biata Karinuta , numai intelege mititica in ce limba sa vorbeasca ! Poate va stabiliti definitiv in Barca unde si ii va fi si ei mai usor de aici inainte. Bafta multa la gradi luni si acomodare usoara!
Felicitari Darius, esti baiat mare acum !
Pupici multi de la Kari , care si ea dupa aproape 2 saptamani acasa cat a fost bolnavioara, ne-a cam plans cand am lasat-o iar la gradi. Se prindea de picioarele noastre, ne ruga sa nu o lasam ... dar dupa ce nu ne mai vedea ii trecea imediat! |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Kari, succes la gradi, frumusete mica! |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 3/1/2006 Mesaje: 7513
|
Multumim Kikisor . Si voua va dorim la fel. |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/2/2006 Mesaje: 5605
| Darius bravoo . Maine incepem si noi sa mergem din nou la gradinita,iar emotii. Taty multumim frumos,sper sa nu se agate si Karina mea de mine . .Imi inchipui ce a fost in sufletul tau ,sper ca Karinuta sa se acomodeze cat mai repede .Va pupam cu drag. Maine venim si noi cu impresii despre prima zi de gradi. |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Karina,multa bafta maine,sa fii cumintica,sociabila stim ca esti
Ely,te asteptam maine cu vesti |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/2/2006 Mesaje: 5605
| Sami multumim frumos . |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Ely, acomodare usoara Karinutei la gradinita! Sa fie fara lacrimi! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/20/2007 Mesaje: 7309
| Pupacim si noi micutii gradinari!!!
Ely acomodare cat mai rapida Karinei la gradi!!! Va asteptam cu poze si impresii!!!! |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Karinuta,acomodare rapida la gradi! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 3/23/2007 Mesaje: 12042
| Acomodare usoara Karinutelor! Ely nu lasa sa se vada nelinistea din sufletul tau, daca simte fata te va santaja cu lacrimioare si of-uri pana vei ceda. |
|
 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 3/27/2006 Mesaje: 18834
| Mult succes tuturor copilasilor. |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 4/4/2006 Mesaje: 8978
| Karinutelor, va pupacim si noi cu drag! |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 3/1/2006 Mesaje: 7513
|
Multumim dragelor . |
|
|
|