1 IUNIE 2010
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Scris: Wednesday, May 5, 2010 6:55 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Na atunci eu zic sa se anuleze aceasta actiune si cine trimite bine cine nu ,nu!
shirel
Scris: Wednesday, May 5, 2010 9:48 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
raly wrote:
Na atunci eu zic sa se anuleze aceasta actiune si cine trimite bine cine nu ,nu!

Ce pacat!NU, eu zic pentru cele care s-au inscris merita sa continuam asa cate am mai ramas!Sunt fete care au ceva probleme si trebuie sa le intelegem dar noi nu trebuie sa renuntam!
marivic
Scris: Wednesday, May 5, 2010 3:11 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
sorry sorry sorry Nu aruncati cu oua in mine,...si eu vreau sa ma retrag,.....sorry sorry sorry Imi pare rau,....dar vb fetelor,probleme personale,....
flori1972
Scris: Wednesday, May 5, 2010 3:16 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
raly wrote:

sunt de acord cu tine fetele sunt de intelespupici
KRYS85
Scris: Wednesday, May 5, 2010 4:01 PM
Nivel

Inregistrat: 9/23/2008
raly wrote:

Poate ca noi nu aveam de unde sa stim ce se intampla ,nu ai de unde stii ce-ti rezerva ziua de maine nu???Eu chiar am o problema destul de grava chiar daca unele persoane nu cred!!!pupici pupici pupici Sper sa nu mioiei in nume da rau!!!computerlove
Ana
Scris: Wednesday, May 5, 2010 5:18 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
KRYS85 wrote:

Poate ca noi nu aveam de unde sa stim ce se intampla ,nu ai de unde stii ce-ti rezerva ziua de maine nu???Eu chiar am o problema destul de grava chiar daca unele persoane nu cred!!!pupici pupici pupici Sper sa nu mioiei in nume da rau!!!computerlove
Raly a zis ca sa se anuleze aceasta sectiune nu sa suparat sau rau intentionat fiecare are probleme,altul poate intradevar are alte motive...si chiar daca si tu zici ca ai o problema te intelegem...si daca vrem sa trimitem o putem face cu drag fiecare....daca nu va mai fi valabila aceasta sectiune...sau cum so numi
flori1972
Scris: Wednesday, May 5, 2010 5:32 PM
Nivel

Inregistrat: 11/20/2009
KRYS85 wrote:

nu cred ca se supara nimeni ,probleme sunt la toata lumea de aceia te intelegem ,cine poate si vrea trimite ,cine nu nu-i bai ,mai bine nu ar fi probleme din astea ca nu ni le dorim dar vin,fac parte din viata pupici pupici pupici pupici
KRYS85
Scris: Wednesday, May 5, 2010 9:52 PM
Nivel

Fetelor eu nu am zis cu rea intentie....sper sa nu se supere nimeni,eu ziceam ca uite faceam si eu cuiva un cadou si acum a aparut problema asta care in loc sa treaca s-a agravatbanghead banghead banghead ,scz de off topicsorry !!!computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
carla
Scris: Wednesday, May 5, 2010 10:02 PM
Nivel

Inregistrat: 2/8/2007
Cris,mie nu mi se pare nimic agravat,daca nu continuati actiunea,cine vrea sa trimita cuiva un cadou de 1 iunie poate trimite,si eu ma gandesc sa trimit ceva cand am timp,dar nu am vrut sa fiu legata de o promisiune si o data fixa acum cand avem atata bataie de cap cu casacomputerlove
raly
Scris: Thursday, May 6, 2010 7:02 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Krys ca de obicei trebuie sa te simti tu mereu cu musca pe caciula,sa te oftici tu inaintea altora!In primul rand chiar nu aveam nimik cu tine si in al doilea rand un dar este bun primit asa cum vine,putin sau mult,nu conteaza,e important ca persoana ti l-a daruit din suflet!
Ma retrag si eu ca sa nu mai existe comentarii!hainoroc hainoroc De tot!
oanamaria
Scris: Thursday, May 6, 2010 7:47 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
hohot hohot
Ana
Scris: Thursday, May 6, 2010 8:38 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Va intra Diana si se va speria ce e aici,ei mai raman ele fetele cateva si pot trimite intre ele daca totusi doresc,,,hearts hearts ...si ca sa fie mai muilte se poate inscrie si Byli daca va dori...
KRYS85
Scris: Thursday, May 6, 2010 10:10 AM
Nivel

raly wrote:
Krys ca de obicei trebuie sa te simti tu mereu cu musca pe caciula,sa te oftici tu inaintea altora!In primul rand chiar nu aveam nimik cu tine si in al doilea rand un dar este bun primit asa cum vine,putin sau mult,nu conteaza,e important ca persoana ti l-a daruit din suflet!
Ma retrag si eu ca sa nu mai existe comentarii!hainoroc hainoroc De tot!

Scz daca te-am suparat ,chiar imi pare rau nu era cu rea intentie dar na.....asta a fost nu mai zic nimic,ca vad ca te-ai alarmatras !!!pupici pupici pupici
marivic
Scris: Thursday, May 6, 2010 10:10 AM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Si mie imi pare rau,....am intrat si eu in panica cu casa si sunt total ravasita,....sorry sorry sorry
fdianamaria
Scris: Thursday, May 6, 2010 12:09 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/17/2006
Uneori chiar nu inteleg!! Eu mi-as dori sa am macar teren sa-mi fac o casa, oriunde ar fi ea, sa am atatia prieteni incat sa-mi fie teama cand vin sarbatorile ca nu mai stiu cate cadouri sa cumpar sau un job care sa ma solicite atat de mult incat sa nu pot sa intru deloc pe forum. Dar sunt bagata pana peste gat in rate si datorii si cheltuieli de care nici nu vreau sa ma plang aici, doar pentru a supravietui de pe o zi pe alta si cu toate astea ma implic in toate actiunile, vin la intalniri (desi e un efort enorm si trag apoi tot anul sa acopar gaurile financiare) si incerc sa ajut mereu, pe cat mai multi. Chiar ca nu pot sa inteleg cat de mult va poate afecta un cadou dat din suflet, simbolic pentru ca nu sunt cerinte fixe. Decat sa mananc maine sau azi o prajitura sau o ciocolata, prefer sa dau banii ca sa iau o jucarie si s-o trimit unui copil de pe forum. Eu cel putin asa sunt. Pentru mine voi, toate, insemnati foarte mult si cel mai tare doare cand ti se raspunde negativ la toata stradania pe care incerci s-o faci pozitiv pe aici.
Nu de suparare ci de dezamagire, voi renunta de tot la absolut toate actiunile pe care le fac de atata timp si am sa va invit sa le organizati voi de acum incolo.
Multumesc fetelor care au dorit sa participe, dar poate la anul viitor va avea finalitate si acest tip de actiune.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.