1 IUNIE 2010
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Scris: Monday, June 21, 2010 12:12 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
oanamaria wrote:
Shirel felicitari mami pentru asa cadou inspirat !newclap
Anabella imi faceam griji ca iari nu primesti coletelul ,dar ma bucur mult ca a ajuns si va place!computerlove
computerlove computerlove computerlove computerlove
KRYS85
Scris: Monday, June 21, 2010 1:05 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Frumoasa pielea de caine...hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot

Anabella foarte frumos cadoul sa-l foloseasca sanatosi!!!!newclap newclap newclap

Shirel,felicitari!!!newclap newclap newclap
shirel
Scris: Monday, June 21, 2010 1:50 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Auzi uitasem la un moment dat ce cadouri cumparasem copiilor si chiar ma gandeam zapacita cum sunt poate mi-a intrat pisica in pachet si a ajuns pe acolo de fac atatea probleme.
Nu ,spuneti si voi daca italieni aia de la vama sunt normali,tampitiilor noi ijn israel nu avem de importat caini si pisici si daca vi i-am importa v-ar manca d vii ca asa sunt de salbatici din cauza caldurii!
Uffff m-am racorit ,scuze offf topic!

anabella
,iubitii mei este doar o mica atentie ,eram intr-o perioada in care imi era asa de rau m-am tarat fara putere sa cumpar ceva si ma bucur ca tot efortul macar a meritat.Jocul cu pesti la noi este distractie mare toti ne batem cu Oshry fiindca noi bagam in gaura dupa chinuri groaznice si el le scoate.
Batul de facut baloane fascineaza toti copii pe aici ,e misto pe urma eu scot o galeata cu sapun in curte si ei nu se lasa pana cu termin toata apa hohot hohot hohot
Vai ce ma bucur sa purtati cu placere,camasa am vrut sa fie un pic mai mare decat sa-i fie mica fiindca marimile nu corespund ,numai ca trebuie calcata sic ras dar te descurci tu mami (eu uras sa calc).
Pupici si distractie placuta ,a fost o mica atentie dar cu multa ,multa dragoste ,scrisoarea de dragoste ai gasit-o sau au luat-o aia la vama!hohot hohot sic
Ana
Scris: Monday, June 21, 2010 2:12 PM
Nivel

Da,am gasit-o si pe aia am pus-o pe acvariu sa vada tatii cand vine am uitat sa o mai pozes nu cred ca au umblat in pachet ca era bine sigilatsic

auzi da chestia aia cu pesti canta face ceva sau cum ca n-am inteles tocmai de aia il astept pe tatiihohot hohot

cat despre camasa imi place mult si tricoul le vor purta cu mare drag si se simte ca e venit din dragoste cadouliloveyou iloveyou
miriam
Scris: Monday, June 21, 2010 3:38 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
shirel felicitari !!!pupici
Anabella sa va bucurati de ele !!!pupici
Ana
Scris: Monday, June 21, 2010 4:02 PM
Nivel

miriam wrote:
shirel felicitari !!!pupici
Anabella sa va bucurati de ele !!!pupici
computerlove computerlove
shirel
Scris: Monday, June 21, 2010 4:08 PM
Nivel

Anabella wrote:
Da,am gasit-o si pe aia am pus-o pe acvariu sa vada tatii cand vine am uitat sa o mai pozes nu cred ca au umblat in pachet ca era bine sigilatsic

auzi da chestia aia cu pesti canta face ceva sau cum ca n-am inteles tocmai de aia il astept pe tatiihohot hohot

cat despre camasa imi place mult si tricoul le vor purta cu mare drag si se simte ca e venit din dragoste cadouliloveyou iloveyou

Chestia aia cu pesti va ve-ti distra la greu canta si se invarte voi stati la pescuit ,fiecare are unditza lui de o anumita culoare si cand pestele deschide gura si binenteles se si invarte hohot hohot hohot trebuie sa-i pui unditza in gura sa astepti sa inchida gura si sa-l tragi afara ,castiga cine scoate cel mai repede pesti lui de aceeasi culoare ca a unditei.Super joc de familie va fi distractie mare si multi nervi pe taty cred ca .hohot hohot hohot hohot
flori1972
Scris: Monday, June 21, 2010 4:29 PM
Nivel

Inregistrat: 11/20/2009
shirel felicitari pt cadounewclap newclap newclap

anabela sa va bucurati de frumoasele lucruri pe care le-ati primit,si sa ne zici si noua cum v-ati distrat cu noul joc pupici
Ana
Scris: Monday, June 21, 2010 4:38 PM
Nivel

flori1972 wrote:
shirel felicitari pt cadounewclap newclap newclap

anabela sa va bucurati de frumoasele lucruri pe care le-ati primit,si sa ne zici si noua cum v-ati distrat cu noul joc pupici
multumesc Flori....si voi sa ne ziceti daca va place ceea ce am trimis cand ajunge pacheteluldance dance dance
flori1972
Scris: Monday, June 21, 2010 4:48 PM
Nivel

Inregistrat: 11/20/2009
Anabella wrote:
multumesc Flori....si voi sa ne ziceti daca va place ceea ce am trimis cand ajunge pacheteluldance dance dance

stai linistita ,te anunt imediat ce ajunge,sa ti se ia piatra de pe inima pupici pupici pupici

cunosc cum e ,am trimis pe data de 28 mai un colet in romania si nici azi nu a ajuns ,ma duc la posta si intreb de el si-mi zic ca e normal sa intarzaie atat sic
Ana
Scris: Monday, June 21, 2010 5:29 PM
Nivel

flori1972 wrote:

stai linistita ,te anunt imediat ce ajunge,sa ti se ia piatra de pe inima pupici pupici pupici

cunosc cum e ,am trimis pe data de 28 mai un colet in romania si nici azi nu a ajuns ,ma duc la posta si intreb de el si-mi zic ca e normal sa intarzaie atat sic
intarzie atat iti zic eu de ce,pentru ca astia de la curierat nu isi dau interesangel
sweet angel
Scris: Monday, June 21, 2010 5:41 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/6/2010
shirel unde e pielea de pisica? au scos-o la vama?ras

anabella ce frumos cadou ati primit.
TeosOf
Scris: Monday, June 21, 2010 6:02 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
Shirelnewclap frumoase cadouri!pupici
Sa va bucurati de ele, ingerasilor!angel hearts
Ana
Scris: Monday, June 21, 2010 7:37 PM
Nivel

Teo,Liailoveyou iloveyou
shirel
Scris: Monday, June 21, 2010 8:19 PM
Nivel

sweet angel wrote:
shirel unde e pielea de pisica? au scos-o la vama?ras

anabella ce frumos cadou ati primit.

Mi-au furat pielea de caine la vama!!!hohot hohot hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.