Vrajighicitoarea

Options Vrajighicitoarea
Subiectul anterior · Subiectul urmator
t-mihaela
Postat: Monday, December 1, 2008 12:46 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Nu ,stau la coada la Inger ca mai sunt fete inaintea mea care asteapta...Am lasat mesaj acolo la Harra ,eu n-o stiu, acum aud de ea.Problema este ca eu nu pot vedea emisiunea hohot Ce faza, mi-am dat seama cam tarziu.Daca o vedeti voi imi ziceti si mie ce raspuns mi-a dat.pupici
TeosOf
Postat: Monday, December 1, 2008 12:16 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
La ce emisiune e C. Hara si la ce ora?
dya
Postat: Monday, December 1, 2008 1:13 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Miha se pare ca astazi Carmen Harra va fi din nou prezenta la emisiunea lui Maruta . Uite aici sunt mai multe informatii.angel
danamaria
Postat: Wednesday, December 3, 2008 1:05 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
fetelor cu riscul ca va voi dezamagi, va spun ca o cunosc bine pe carmen muresan alias carmen hara, originara din cluj......parerea mea.......mai bine renuntatisorry
TeosOf
Postat: Wednesday, December 3, 2008 6:06 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Danamariathumright
t-mihaela
Postat: Wednesday, December 3, 2008 11:23 PM

Ia te uita peste ce am dat http://www.viversum.ro/ . Chiar ma gandeam daca exista asemenea situri in Ro .Insa problema e ca sunt cam scumpi raportat la numarul de feedback-uri si la nr de clienti permanenti.Daca intru si acolo cred c-o sa ma dea Kaze afara din casa ca deja factura pe card a explodat :018: Ghicire pauta alcool
t-mihaela
Postat: Monday, December 15, 2008 5:32 PM

Sa va zic ce-am mi facut ras Am platit pe un nene ( altul) ,taxa era de 15 euro pe consultatie .I-am dat niste date si mi-a raspuns cu un email .Ma asteptam la ceva socant, iesit din comun, ma asteptam sa ma stie de familie cati copii am , ce ochi si cate fire de par am in cap hohot insa nenea asta a fost foarte precaut ,cu un stil de profesionist care nu scapa preziceri bombastice de genul vei castiga la lotto sau vei gasi fericirea in luna cutare.Hmmm, un email destul de monoton cu multe lucruri pe care le stiam deja, putine sau deloc date fixe ,preziceri pe 2009 dar in general...l-am evaluat "f.bine" pentru ca ce a zis a zis adevarat insa ma asteptam la mai mul...sau poate m-am obisnit eu cu preziceri de genul " la drum de seara vei avea un rege de pica dar sa fii atenta ca e incurcat cu dama de trefla"hohot Experienta interesanta, o sa mai consult e o tanti tot pe situl ala si sa vedem ea ce zice alcool
t-mihaela
Postat: Monday, December 15, 2008 5:33 PM

am postat iar fool
ingerash
Postat: Monday, December 15, 2008 5:43 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
t-mihaela,ea posteaza tu datele la astrologia orara.E cea mai precisa si nu costa nimic.Nu mai cheltui banii degeaba.Iti raspund azicomputerlove hearts
gabyd
Postat: Thursday, January 8, 2009 5:58 PM

Nivel: Membru

Intrat: 1/8/2009
Postari: 31
Fetelor nu mai credeti in prostiile astea ca sunt numai sarlatani. Si eu m-am pus o data sa ghicesc in gluma cuiva (vroiam sa fac misto impreuna cu prietenele mele) si saracu' cik era adevarat ce ii spuneam si mi-a si facut reclama pe la altii ras newclap
t-mihaela
Postat: Thursday, January 8, 2009 7:40 PM

Am dat peste unuul care la fiecare fraza incepea cu " prin puterile mele clarvazatoare "sau " Cu puterile extrasenzoriale pe care le-am primit in dar...",m-am distrat de am murit hohot Intr-o noapte mi-am facut de treaba cu vreo 5-6 supranaturali dinastia ,am intrebat in ce luna se va ntampla un anume eveniment si fiecare mi-a venit cu cate un raspuns:februarie,aprilie, august,unul m-a dus pana-n decembrie...m-am dus la culcare in noaptea aia cu capul varza ,nu mai stiam cum ma cheama :018: E m-am lecuit poate doar sa intru eu sa ghicesc la lume ,sa le speculez starea de spirit si asteptarile ,asa sa fac un ban in plus.chitara
ingerash
Postat: Friday, January 9, 2009 12:29 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
t-mihaela wrote:
Am dat peste unuul care la fiecare fraza incepea cu " prin puterile mele clarvazatoare "sau " Cu puterile extrasenzoriale pe care le-am primit in dar..."

hohot hohot hohot hohot hohot eu cred ca nu ma puteam abtine sa nu rad:018: Macar te-a lamurit cu ceva?

shirel
Postat: Friday, January 9, 2009 6:45 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11792
Locatia: israel
Si eu chiar discutam cu Yohanan ieri trebuie sa ma duc sa ma consulte cineva ca prea am luat-o razna alcool cu previziunile mele.
Cind i-am spus lui Yohanan prin septembrie ca are sa fie razboi la noi si chiar si partea de nord va fi afectata radea in hohote dupa ce stie ca aproape tot timpul am dreptatesic Ei ,acuma vrea sa ma trimita la produs cu o noua meserieras ras ras
Dar am gasit pe net ceva interesant si chiar am sa ma duc sa studiez vreau sa vad ce cred oameni in domeniu despre asta!?

Miha ,nimeni care stie cu adevarat si are puteri clarvazatoare nu se exprima asa deoarece ei nu au nevoie de nici o explicatie ,ei pur si simplu iti spu ce au de spus ,ce puteri au iei te pun pe tine sa-ti bati singura capul!hohot hohot
mitzulina1984
Postat: Saturday, January 10, 2009 12:05 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 5/4/2008
Postari: 113
si chiar crezi in faze ca iti ghicesc in luna si stele si iti prezic un viitor mai bun si o viata mai linistita.Asta poti sa iti spui tu in fiecare zi si rezolvi problema facand ceva in sensul asta
shirel
Postat: Saturday, January 10, 2009 12:41 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11792
Locatia: israel
mitzulina1984 wrote:
si chiar crezi in faze ca iti ghicesc in luna si stele si iti prezic un viitor mai bun si o viata mai linistita.Asta poti sa iti spui tu in fiecare zi si rezolvi problema facand ceva in sensul asta

S-au daca nu baga o frica in tine si te face sa-l cauti mereu.hohot hohot
Vai cum fac unii oameni bani,ce usor !Ei ,vedeti ce am ratat ajungeam si eu milionara!hohot hohot hohot
Ingeras,nu incerci si tu mai gasim cateva ca Mihaela care cred ca nu are ce face cu banipupici pupici si chiar ca ne imbogatim!Ei,iertati-ma aveam si eu o clarviziune.ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed