VITAMINELE EFERVESCENTE

Chestionar intrebare: CE VITAMINE ATI FOLOSIT? (Poll is closed)
Alegere Voturi Statistici
SUPRADYN 1 33%
VITAMAX 1 33%
EXTREMVIT 0 0%
CENTRUM 1 33%
EUROVITA 0 0%
ALTELE 0 0%

Options VITAMINELE EFERVESCENTE
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanalaurisa
Postat: Friday, November 9, 2007 10:14 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Vitaminele efervescente au un mare avantaj fata de cele obisnuite si anume,faptul ca se absorb mult mai rapid in circulatie si efectul este pe masura.
As vrea sa stiu daca sunteti pro sau contra acestei forme farmaceutice si daca sunteti pro ,de ce ,daca sunteti contra ,de ce?

Lilly of the valley
Postat: Saturday, November 10, 2007 6:10 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Eu am folosit centrum, aduse din afara, la un pret de nimic in comparatie cu pretul de la noi. De la noi am folosit vitamax. Apropos, nu am putu vota cele 2 variante.
NU AM FOLOSIT suplimente efervescente decat o singura data, Activ nu stiu cumscratch se chemau, nu as mai folosi vreodata, nu-mi place gustul vitaminelor efervescente.puker , parca as bea sampon.
Sper, de fapt sa nu mai folosesc suplimente nutritive, o dieta echilibrata e suficienta.
oanalaurisa
Postat: Saturday, November 10, 2007 6:13 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
mariuta wrote:
Eu am folosit centrum, aduse din afara, la un pret de nimic in comparatie cu pretul de la noi. De la noi am folosit vitamax. Apropos, nu am putu vota cele 2 variante.
NU AM FOLOSIT suplimente efervescente decat o singura data, Activ nu stiu cumscratch se chemau, nu as mai folosi vreodata, nu-mi place gustul vitaminelor efervescente.puker , parca as bea sampon.
Sper, de fapt sa nu mai folosesc suplimente nutritive, o dieta echilibrata e suficienta.

Ajunge sa votati o singura varianta; multa lume se plange de gustul vitaminelor efervescente,intr-adevar,insa de exemplu,la anumite persoane care au o fobie de inghititul pastilelor,e o solutie mai viabila.
Ca sa nu mai zicem ca sunt si copii care prefera sa bea un suculet de vitamina efervescenta,ras decat sa inghita o tableta.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed