VIATA DUPA SILICOANE?

Options VIATA DUPA SILICOANE?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mybarabaca
Postat: Sunday, July 31, 2016 8:52 AM

Nivel: Membru

Intrat: 7/31/2016
Postari: 1
Locatia: IASI
A-si dori sa incep un nou topic, VIATA DUPA SILICOANE? -exista oare? si cum exista? Consider importante forumurile, de pe ele m-am inspirat innainte de a ma decide, in 2013, sa imi pun implanturi siliconice. Aveam sanii nu foarte mari dar cu ptoza gradul II.
Am avut 2 interventii, nu sunt multumita, prima pereche era de 350 cc, diam 12 cm, a doua 300 cc, ma incomodeaza, imi par imensi si niciodata nu am reusit sa ii simt ca o parte integrata din corp. Mi-au stricat postura, ma doare spatele seara. Si inca un aspect pe care nu il citisem aici inainte de operatii, diametrul implantului, in cazul meu ambele silicoane sunt mai late decat spatele, astfel incat se vad si de la spate! nu cred ca e greu sa pui silicoane, adevarata maiestrie este sa alegi corect implantul!!! Nu am sa fac antireclama si nu am sa postez numele chirurgilor.
VREAU SA MI LE SCOT! a mai trecut cineva prin asa ceva?
Adela Mic
Postat: Friday, July 20, 2018 5:11 PM

Nivel: Membru

Intrat: 11/10/2016
Postari: 2
Buna ziua,cu siguranta este nevoie sa consulti mai multi medici pt a intelege de ce nu esti ok dupa interventie.Eu am un implant de 6 ani si nu simt ca ar exista ceva strain in corpul meu.
Ce povestesti tu,nu este normal.
Incearca parerea altor medici decat a celui care te a operat si alege sa faci interventia acolo unde simti ca ti se da incredere.
Informativ,medicul la care eu am facut interventia este dr.Iancu Morad,merita sa mergi la o consultatie.
Succes!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed