va rog frumos sa-mi raspundeti!!! aunt disperata!!!!

Options va rog frumos sa-mi raspundeti!!! aunt disperata!!!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
russiantonik
Postat: Saturday, September 6, 2014 9:45 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/31/2014
Postari: 119
Locatia: bacau
muultumesc.Buddy1 Am avut si niste probleme cu maseluta de minte care tot se chinuie sa iasa,apoi o masea care nu am banuit ca e cariata [de sus] a prins infectie f mare si a trebuit sa-mi intre si sa-mi curete canalul,, pe viu,,,fara anestezie locala Big Surprise Oribil,dureros insa din suflet sper ca toate probleme sa se termine aici. Va pup pe toate si va doresc din inima bebei sanatosi si fericitimajoreta :022
emanicole
Postat: Saturday, September 6, 2014 10:03 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 12/22/2013
Postari: 1835
Locatia: bucuresti
russiantonik wrote:
dance dance dance dance dance dance Totul este ok am primit rezultatul ieri,bebe e sanatos si e ...baietel. Ma asteptam sa fie fetita,dar important e sa fie sanatosBravoo Bravoo .

BravoooooBravoo si ce stresata ai stat, eram convinsa ca va fi bineCheek Kiss
Felicitari pentru putzicaHilar
Mon1
Postat: Saturday, September 6, 2014 10:32 AM

Intrat: 10/11/2013
Postari: 2599
Locatia: Romania
Yupyyyy...ma bucur mult pt. voi ca totul este bine.
Sarcina usoara in continuare!DistanceKiss
Anelise
Postat: Saturday, September 6, 2014 10:37 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17380
Locatia: Ro
Felicitari din inima!!! Bravoo
Gata, acum te poti bucura de sarcina! coeur Sanatate multa! pupici
russiantonik
Postat: Friday, September 19, 2014 11:50 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/31/2014
Postari: 119
Locatia: bacau
Fetelor,ajutati-ma cu un sfat. Am fost ieri la clinica ptr eco lunara si ma durea spatele [ ca si in alte zile] si surpriza! Cica am contractii,de aceea ma doare ....M.am speriat un pic m-a pus pe masa si a vazut ca e ok,e inchis colul...insa ma nelinisteste... Cu o zi in urma am mers mai mult pe jos ,de mult nu mai mersesem asa mult pe jos pt ca eu circul cu masina si in plus luasem calciu dupa capul meu ... Dr a zis ca de la calciu e posibil,ca provoaca contractii. Ea a spus sa stau in pat 2 zile si sa iau no-spa. :( Inca imi este frica..Mentionez ca am 16 saptamani si cateva zile. va pupAngel
dana_h
Postat: Friday, September 19, 2014 11:59 AM

Intrat: 1/14/2014
Postari: 1737
Locatia: craiova
da,e posibil de la calciu sa ai contractii,nu te speria,asculta de dr,stai linistita doua-trei zile si ia no-spaul.eu am contractii de la 14 saptamani,si uite cu tratament si cu ajutorul lui dumnezeu am ajuns la 38.
uite poti intra aici http://forum.7p.ro/gravidutzele-noastre-dragi---27.aspx?g=posts&t=16700&find=unread,cand mai ai cate o nelamurire Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed