Unde iesiti afara cu copiii ?

Options Unde iesiti afara cu copiii ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
g_nicoleta2000
Postat: Monday, March 6, 2006 11:14 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Of... eu fac 3 ore pana in Bucursti si inca 2 sa ajung in Titan ca este un trafic demential pe la voi. Asa ca ma las pagubasa momentan!

Eu o plimb pe Alex peste tot! Toate trotuarele le cunosc, stiu fiecare gaura si denivelare si tot ce imi doresc este sa-l pun pe primar sa mearga cu carutul prin cartierul Letea sau sa vada cum trece de balta imensa ce seamana a lac din fata intrarii B a spitalului judetean.
Maria & Mario
Postat: Monday, March 6, 2006 1:18 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Si pe noi ne primiti ? Vom fi acasa din mai ( sfarsit ) pana in iulie ( sfarsit ) asa ca , daca pana atunci puneti la cale vreo intalnire de grup , cu sau fara bebei , eu sunt PRO. astept vesti pe msn yahoo ( ala mi-l verifica sor-mea ), ca nu stiu cat o sa mai am internet ca ma mut si acolo nu e fix tras. plans Dar mai e ..... si noi suntem pentru oricare parc din Bucuresti , iar cu Nicoleta ne vedem si prin zona Bacaului . ras

Noi aici iesim afara oriunde , cel mai des pe langa casa , in scurte plimbarici , apoi in parc , prin oras dupa treburi ..... Oricunde , doar sa fie rezonabila temperatura si sa nu ploua. sic
Kiki
Postat: Monday, March 6, 2006 1:27 PM

Nivel: TOP TEAM

Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Maria & mami wrote:
Si pe noi ne primiti ? Vom fi acasa din mai ( sfarsit ) pana in iulie ( sfarsit ) asa ca , daca pana atunci puneti la cale vreo intalnire de grup , cu sau fara bebei , eu sunt PRO. astept vesti pe msn yahoo ( ala mi-l verifica sor-mea ), ca nu stiu cat o sa mai am internet ca ma mut si acolo nu e fix tras. plans Dar mai e ..... si noi suntem pentru oricare parc din Bucuresti , iar cu Nicoleta ne vedem si prin zona Bacaului . ras

Noi aici iesim afara oriunde , cel mai des pe langa casa , in scurte plimbarici , apoi in parc , prin oras dupa treburi ..... Oricunde , doar sa fie rezonabila temperatura si sa nu ploua. sic

Bineinteles ca te primim, si cu bebe si fara. pupici
stele_pe_cer
Postat: Monday, March 6, 2006 1:29 PM

Nivel: Senior

Postari: 6678
Maria & mami wrote:

Bineinteles, maria, abia asteptam sa ne intalnim cat mai multe mamici live pupici
Vesna
Postat: Tuesday, March 7, 2006 12:04 PM

Intrat: 2/27/2006
Postari: 1307
Locatia: Bucuresti
Pai, fetelor, daca ma primiti si pe mine, vin si eu, ca si noi ne plimbam de obicei fie prin Parcul Titanii, fie prin IOR...Fac vreo 20-30 de minute pana in IOR.pupici
Kiki
Postat: Tuesday, March 7, 2006 12:05 PM

Nivel: TOP TEAM

Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Vesna wrote:
Pai, fetelor, daca ma primiti si pe mine, vin si eu, ca si noi ne plimbam de obicei fie prin Parcul Titanii, fie prin IOR...Fac vreo 20-30 de minute pana in IOR.pupici

Pai cum nu? pupici
stele_pe_cer
Postat: Tuesday, March 7, 2006 12:20 PM

Vesna wrote:

Deci, pan ala urma, cine vine la intalnirea din Bucurest?

vesna
kiki
AdrianaC
maria(cand va veni in Ro)
mama soniei
geogy_adinutza
dany
eu (stele_pe_cer)

Cine ni se mai alatura?
AdrianaC
Postat: Tuesday, March 7, 2006 2:37 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17760
Ma inscriu si eu !
stele_pe_cer
Postat: Tuesday, March 7, 2006 3:41 PM

AdrianaC wrote:
Ma inscriu si eu !

Esti pe listuta querida shefa pupici !
Vesna
Postat: Wednesday, March 8, 2006 5:57 PM

Intrat: 2/27/2006
Postari: 1307
yes
Haideti, cand ne vedem?
Miri
Postat: Wednesday, March 8, 2006 6:49 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Vai ce va mai invidiez!ras Eu sa ajung la intilnirea cu voi ar trebui sa-mi iau ceva de mincare in traistuta,sa fac rezervare la hotel si sa-mi iau liber de la alaptat vreo trei zile!hohot
Dar va doresc distractie placuta!pupici
dany
Postat: Wednesday, March 8, 2006 7:03 PM

Nivel: Membru

Intrat: 3/3/2006
Postari: 39
Si noi tot prin IOR ne plimbam ca e cel mai aproape de casa.
stele_pe_cer
Postat: Wednesday, March 8, 2006 7:04 PM

Ce-ati spune daca ne-am vedea pe 18 sau 19 martie (adica sambata sau duminica)?
stele_pe_cer
Postat: Wednesday, March 8, 2006 7:06 PM

dany wrote:
Si noi tot prin IOR ne plimbam ca e cel mai aproape de casa.

Esti pe listutza, dany !
AdrianaC
Postat: Wednesday, March 8, 2006 10:37 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17760
Suna bine, dar numai daca vin cu toata trupa. Sambata si duminica nu am cu cine sa ii las pe cei mici si tati sigur nu sta cu amandoi ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed