Thomas Beatie(primul barbat insarcinat)!

Options Thomas Beatie(primul barbat insarcinat)!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Postat: Wednesday, June 10, 2009 6:10 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Deci de acum si barbatii pot fi garviziWow
http://3210.ro/a%20nascut%20barbatul%20gravid_6-7665.htm
Maria & Mario
Postat: Wednesday, June 10, 2009 7:08 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
A nascut de ceva vreme. Stiu ca acum asteapta al doilea bebe !
La origini e femeie, care a inceput tratamentele hormonale pentru a se masculiniza, insa nu a facut schimbarea de sex.... deci .... bataus

Articolul e de pe 4 iulie 2008 ! sic
alinus
Postat: Wednesday, June 10, 2009 7:12 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/23/2008
Postari: 869
Locatia: Italia
Eu una cred ca oamenii au innebunit cu totul si fac din ce e practic imposibil sa fie posibil. Nu mi se pare normal. Adica Dumnezeu a lasat femeia sa aduc pe lume copii iar acum se trezeste cate unul care vrea sa nasca si el. E ingrozitor cate orori se intampla in ziele noastre!what what what what
ingerash
Postat: Wednesday, June 10, 2009 7:25 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
rambo dirol dirol dirol nastere usoara!...daca omul isi doreste copilasi...vai de psihicul acelor copii,ce traume traiesc sa stie ca tatal i-a nascutoare oare oare
Bretonelle
Postat: Wednesday, June 10, 2009 7:44 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/27/2009
Postari: 436
Locatia: Timisoara
Inger7 dar poate cand copii aia o sa aibe 10,15 ani,poate o sa fie ceva firesc sa fie nascuti de tatialcool mai ales ca in ziua de azi in unele tari e cunoscuta casatoria religioasa intre gay si uite ca a si nascut tot un gay....pale so aici cred ca tine si de mentalitate,pupicicomputerlove
Rody
Postat: Wednesday, June 10, 2009 9:06 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Oana stiu ca e vechi articolu,dar eu vroiam asa ca chestie sa spun ca nu ar fi normal ca un barbat sa fac bebe,desi in cazul lui se poate finca a fost femeie inainte.Oricum nu e normal ca sa transformat in barbat si nu a stat asa cum la facut masaalcool
Maria & Mario
Postat: Thursday, June 11, 2009 9:08 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Lo fi facut masa barbat ..... dar nu i-a convenit .... ei ! hohot hohot hohot
Mela
Postat: Thursday, June 11, 2009 9:18 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
nenea asta a nascut,am vazut aseara sau marti seara (nu mai stiu cand) la stiri.
ingerash
Postat: Thursday, June 11, 2009 9:19 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Bretonelle wrote:
Inger7 dar poate cand copii aia o sa aibe 10,15 ani,poate o sa fie ceva firesc sa fie nascuti de tatialcool mai ales ca in ziua de azi in unele tari e cunoscuta casatoria religioasa intre gay si uite ca a si nascut tot un gay....pale so aici cred ca tine si de mentalitate,pupicicomputerlove

Nu vreau sa judec pe nimeni,dar lucrurile incep sa deraieze...sorry1
petro
Postat: Thursday, June 11, 2009 2:29 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Umanitatea mai are multe de invatat. Nu cred ca e vorba de mentalitati aici si nici de normalitate. Am devenit asa de egoisti si egocentrici incat nu mai conteaza cum si ce metode folosim sa iesim in evidenta. Sa fim cei mai grozavi si cei mai cei... Domnul/doamna acesta/aceasta nu face altceva decat sa vanda o imagine a unei comunitati in continua crestere. O simpla strategie de marketing agresiv prin care sa ne determine sa acceptam o stare de fapt. Ca o fi bine sau rau, cine mai poate stii? Ca e crestinesc sau nu, ce mai conteaza? Exista lucruri mai grave pe aceasta planeta decat acest om. Faptul ca in Los Angeles un om consuma 700 de mc de apa lunar, iar in Africa mii de oameni mor zilnic din cauza lipsei apei nu provoaca atatea dispute si barfe si nici nu ne determina sa luam atitudine. Bine ca traim toti sub acelasi cer. Cand umanitatea va atinge o anumita maturitate spirituala probabil asemenea oameni nu vor mai fi subiect de ziare.
cathy
Postat: Thursday, June 11, 2009 4:40 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/25/2008
Postari: 433
Locatia: galati
E absolut revolatator! Nu vreau sa judec pe nimeni dar daca si-a dorit un copil de ce si-a mai schimbat sexul? Este clar ca acel copil nu va trai si nu se va mai dezvolta normal, desi in zilele noastre anormalul e pus la rang de cinste. Ce sa ii spun eu copilului meu peste ani cand ma va intreba cum de un barbat poate aduce pe lume un copil?
vanina
Postat: Thursday, June 11, 2009 5:43 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/19/2008
Postari: 886
Locatia: Iasi
Mie nu mi se pare absolut deloc revoltator! Chiar ii apreciez gestul: a ales sa nasca el pt ca sotia lui nu putea!!! Si daca tot si-a pastrat aparatul reproducator, de ce nu? Sunt sigura ca (,) copiii lor vor trai si se vor dezvolta normal. Si cand vor creste si se vor intreba de ce i-a nascut tatal lor si nu mama, se vor simti mai speciali poate, dar cu siguranta nu vor avea traume sau altceva.
Oricum dpdv medical nu e o minune, asa ca pe mine nu ma impresioneaza, nu consider ca a nascut cu adevarat un barbat(la organism ma refer).
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed