Testarea Psihosomatica pentru clasa pregatitoare!

Options Testarea Psihosomatica pentru clasa pregatitoare!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AnaTheo
Postat: Tuesday, March 10, 2020 3:22 PM

Nivel: Membru

Intrat: 3/10/2020
Postari: 1
Am fost astazi cu baiatul pt testare, a trecut cu brio, 100% . Acum o sa va împarta?esc in ce a constat testarea. A scris cifre de la 1 la 5, litere de la A la E, a numarat pana la 10, cu ce sunte începe Elefant, Elice..., a fost o foaie cu fructe ?i legume, sa le deosebeasca ?i sa spuna culorile, ia spus o scurta poveste apoi la intrebat ceva din acea poveste, apoi a pus intr-o parte 3 pixuri po?i 4 pixuri in alta parte ?i sa spuna unde sunt mai multe, apoi vreo 10 pixuri ?i o pasta corectoare ?i la intrebat care este intrusul din acel grup. Care sunt vecinii cifrei 4, apoi pe o foaie erau cifre ?i litere iar el a trebuit sa arate cu degetul cifrele. Sa deseneze o usa de la o casu?a, apoi sa deseneze ?i el o casu?a. Care sunt jocurile lui preferate, care sunt jucariile lui preferate, de ce sunt preferate. Al meu ia spus ca Eroi in Pijama sunt jucariile lui ?i a început sa spuna ca are to?i eroi din aceste desene ?i a povestit ce fac ace?ti eroi in desene. Daca ii place la gradini?a, sa spuna numele prietenilor lui, ce se joaca împreuna, am durat aproximativ 15 minute testarea
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed