Tensiometru digital

Options Tensiometru digital
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ioana pricop
Postat: Tuesday, November 22, 2011 1:31 PM

Nivel: Membru

Intrat: 11/17/2011
Postari: 4
Sunt insarcinata si am probleme cu tensiunea ,pe fondul oboselii si stresului.Acum doua saptamani ,cand am mers la medic o aveam
14/9, iar saptamana aceasta 15/10.Medicul mi-a recomandat cat mai multa odihna si sa-mi monitorizez permanent tensiunea pt. a-mi
putea prescrie un tratament adecvat.Ce aparat credeti ca ma poate ajuta?
aimee preda
Postat: Wednesday, November 23, 2011 1:57 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Si eu am avut probleme cu tensiunea cand am fost insarcinata si am si in prezent.Eu folosesc un tensiometru digital Healthy Line.
Mi l-a recomandat medicul de familie.Este usor de folosit si ofera rezultate rapide si precise.L-am cumparat din farmacie dar ulterior l-am gasit si pe site.
monicapop
Postat: Tuesday, January 17, 2012 12:07 PM

Intrat: 1/17/2012
Postari: 3
Si eu am cumparat de sarbatori pentru parintii mei un tensiometru digital de brat marca Healthy Line.Farmacista mi-a recomandat acest model.Parintii mei sunt foarte multumiti de acuratetea rezultatelor si il folosesc cu incredere.
irinavlad
Postat: Monday, January 30, 2012 2:58 PM

Intrat: 1/30/2012
Locatia: bucuresti
Va rog sa imi spuneti,daca la achizitionare tensiometrul digital de brat Healthy Line are si adaptor pentru utilizare la priza?
monicapop
Postat: Tuesday, January 31, 2012 11:16 AM

Intrat: 1/17/2012
Postari: 3
Da, tensiometrul Healthy Line are inclus in cutie adaptor pentru utilizare la priza.Si pe mine m-a bucurat faptul ca poate functiona fara baterii folosind adaptorul.Este foarte usor de utilizat.
irinavlad
Postat: Wednesday, February 29, 2012 3:23 PM

Intrat: 1/30/2012
Locatia: bucuresti
Va multumesc frumos pentru raspuns.Intre timp am cumparat modelul de tensiometru Healthy Line pe care mi l-ati recomandat.Si eu si sotul meu suntem foarte multumiti de el.
Multa sanatate
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed