Targul de carte Gaudeamus 2012

Options Targul de carte Gaudeamus 2012
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Sunday, November 25, 2012 1:18 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13334
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Am fost,.....yes yes yes
De 4 ani merg si-mi place tare mult,.....hearts
Astazi am venit acasa cu carti in valoare de 200 RON si daca mai aveam, ce buni erauras
Mi-am cumparat carti de specialitate,pt lucrul la clasa cu copiii,carti de cultura generala,de lecturi pt Victor,CD-uri cu cantece pt copii,dictionare,fise cu gramatica lb romane,....caiete de lucru pt copii,carti de citit si ghiduri scolare.
A fost super,.....dar pt ca mi-am terminat banii a trebuit sa plecam,.....uff uff uff
Atmosfera a fost super,deoarece a fost ultima zi de Targ si nu a fost aglomeratie,....sau cel putin la ora la care am fost noi.Noi am fost acolo la deschidere,la 10 si am stat pana la 13.00,.......Preturile mi-au parut parca mai mari fata de anul trecut,dar asta este,....au fost carti pt toate buzunarele,.....Ce-i drept ca-mi doream niste carti,....anume,dar le voi achizitiona la anul sic
Voi ati fost,cum vi s-a parut?
bereea
Postat: Sunday, November 25, 2012 6:18 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22608
Si noi mergem la targuri de carti.De fapt va avea loc unul la Roma unde vom participa si noi cu cele 14 edituri pe care le gestionam.De obicei primim invitatii si intram fara sa platim, dar nu iesim fara sa cumparam cateva carti.
marivic
Postat: Sunday, November 25, 2012 7:06 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13334
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Super,Berre,....Nici eu u am platit astazi,caci sunt cadru didactic si nici copiii mei ca au avut carnetele de elevi la ei si Alex pe cel de student,....:018:
Nu am avut multi bani,caci as fi vrut sa-mi cumpar mult mai multe carti,dar asta este,...chiar si acestea cateva imi dau o stare de bine,.....
Mie imi place foarte mult acest gen de iesire,......
Din pacate astazi,nu am mai avut bani de o cafea buna si o prajitura la Targ,....Ne-am multumit cu cate o sticla cu apa :018:

Vic era suparat ca nu-i luasem ceva dulce ras
Si o poza cu mine,cam neclara,...dar asta este singura ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed