sutienul si alaptarea

Options sutienul si alaptarea
Subiectul anterior · Subiectul urmator
felicia
Postat: Saturday, March 25, 2006 10:04 PM

Nivel: Membru

Intrat: 2/13/2006
Postari: 33
Locatia: bucuresti
am impresia ca atunci cand port sutien produc mai mult lapte. din cauza presiunii exercitate asupra glandelor mamare. Voi ce credeti, poate fi adevarat? Mamicilor, in cazul vostru, cum este/a fost?
Miri
Postat: Saturday, March 25, 2006 10:09 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Buna intrebare!Nu de altceva,dar eu nu port sutien decit in momentul in care ies din casa,asa ca nu pot sa-ti dau un raspuns.Dar am sa fiu mai atenta cind venim de la plimbare,sa vad daca este vreo diferenta...
AdrianaC
Postat: Saturday, March 25, 2006 10:11 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17748
Locatia: Bucuresti
Da, uite ca si eu fac la fel. In casa nu prea port sutien, desi stiu ca nu e bine ca se lasa si mai rau sanii.

E posibil sa fie si cum zici tu. Hai ca saptamana viitoare incerc si eu oare
taki
Postat: Saturday, March 25, 2006 10:41 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Pe toata perioada sarcinii nu am suportat sutienul din cauza mancarimilor pe care le-am avut nu plans .

Sanii mei au devenit mari si greoi, noaptea transpir, dar sutienul nu-l pot folosi plans .

Mi-am cumparat sutiene din bumbac 100% speciale pentru alaptat si sper sa le folosesc dupa ce am sa nasc...
iman99
Postat: Sunday, March 26, 2006 12:30 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
ohh eu pierd la lapte intr-o veselie ma trezesc in noapte cu tot cu tampooane de san sunt leoarca pana la bluza de pijama..nu mai stiu ce sa fac...ziua cum nu produc lapte mult n-am treba dar noaptea...........iar cand o alaptez incepe din celalat san sa curga la lapte dee nu stiu sa-l opresc...prietena mea mi-a zis ca daca preseaza putin se opreste..la mine nuplans nu
amalia
Postat: Sunday, November 15, 2009 1:45 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 5/24/2009
Postari: 531
iman ,asa mi se intimpla si mie si acum (bebelusul meu are un an )si cred ca imi va fi foarte greu sa-l intarc,nu stiu ce voi pati eu
cu laptele asta asa mult
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed