SUPLIMENTE PENTRU SLABIT

Options SUPLIMENTE PENTRU SLABIT
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ANA MARIA STROE
Postat: Thursday, January 8, 2009 10:37 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/16/2008
Postari: 531
Locatia: printre voi
Si eu vreau sa slabesc 4 kg dar sa nu le pun la loc la fel de repede
cum le dau jos. Acum fac 10 min de sport zilnic nu prea mananc cine stie ce, iar de maine cred ca imi voi cumpara reducino, taie pofta de dulce. Multumesc ca existati.computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
bulinutza
Postat: Friday, January 9, 2009 9:17 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
oanalaurisa wrote:

Eu am sa incerc Capsula de slabit,fie ce-o fi...sic

Nu, oana...NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans

nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu

stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop

Te roooooog...citreste mai multe inainte sa te apuci, poate iti schimbi parerea....

Te rooooog...hail hail hail hail hail hail hail hail hail
bereea
Postat: Sunday, January 11, 2009 8:37 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22724
si pe mine m-a batut gandul dar am renuntat.Mi-e frica sa nu ma dezechilibreze, asa ca desi mananc de 3 ori pe zi , am redus drastic cantitaile, mananc ulte fructe si verdura.am gustat din carnatii trimisi de soacra, intr-o zi tot am gustat o bucatica de tort si totusi s-a dus mai bine de 1 kg saptamana trecuta.nu-mi mai trag burta ca sa inchei blugii preferati.Asa ca mai bine facem un mic efort de vointa si renuntam la pastile.E greu cateva zile , apoi nu mai exista starea aia de foame permanenta.
oanalaurisa
Postat: Sunday, January 11, 2009 9:05 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
bulinutza wrote:

Nu, oana...NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans

nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu

stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop

Te roooooog...citreste mai multe inainte sa te apuci, poate iti schimbi parerea....

Te rooooog...hail hail hail hail hail hail hail hail hail

Stai putin,ce va stresati asa? Credeti ca Lindaxa,Reductil,Regenon sunt mai bune si mai lipsite de efecte adverse? Deloc,sunt chiar mai nasoale,...
fdianamaria
Postat: Saturday, March 14, 2009 4:41 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Am si eu o intrebare: in timp ce alaptez am voie sa iau spirulina? Sau are ceva efect asupra lapticului?
shirel
Postat: Sunday, March 15, 2009 1:16 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11794
Locatia: israel
[quote=fdianamaria]Am si eu o intrebare: in timp ce alaptez am voie sa iau spirulina? Sau are ceva efect asupra lapticului?[/quote

Nu este deloc indicat sa se ia nici o pastila de slabit in perioada de alaptare.Diana,mami sport daca ma vezi cit am dat jos si asta prin fuga cu caruciorul.Apropo la noi se face sport impreuna cu mamicile.Vreo 10 mamici de bebelusi cu o antrenoare in fiecare dimineata program de slabit ,ceva fantastic.
fdianamaria
Postat: Sunday, March 15, 2009 7:28 AM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Super !!!
Si eu ma plimb mult cu Elena dar cu port-bebele, adica cu marsupiul, pentru ca deocamdata...n-am carucior ras Urmeaza sa mai strangem cureaua si sa ne luam unul, dar deocamdata sunt prioritare multe alte lucruri.
Am sa tin cont de ce mi-ai zis. Mersi !!! pupici pupici pupici
oanalaurisa
Postat: Thursday, September 30, 2010 8:30 AM

Reductil-ul si Lindaxa s-au scos de pe piata ,dupa cum va spuneam si pe alt topic,dar va spun cu mana pe inima ca cea mai buna metoda de slabit pe care am gasit-o si testat-o pe pielea mea a fost urmatoarea combinatie:

Capsula de slabit,care a fost modificata si se gaseste in anumite lanturi de farmacii,in cel in care lucrez eu in schimb nu,o tableta pe zi dimineata,impreuna cu Spirulina 1000 mg,de 3 ori cate o tableta pe zi si multa apa.
KRYS85
Postat: Thursday, September 30, 2010 10:56 AM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
oanalaurisa wrote:

Reductil-ul si Lindaxa s-au scos de pe piata ,dupa cum va spuneam si pe alt topic,dar va spun cu mana pe inima ca cea mai buna metoda de slabit pe care am gasit-o si testat-o pe pielea mea a fost urmatoarea combinatie:

Capsula de slabit,care a fost modificata si se gaseste in anumite lanturi de farmacii,in cel in care lucrez eu in schimb nu,o tableta pe zi dimineata,impreuna cu Spirulina 1000 mg,de 3 ori cate o tableta pe zi si multa apa.

Oana dar macar da rezultate???uff uff
danamaria
Postat: Thursday, September 30, 2010 1:14 PM

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
spirulina stiam si eu ca e foarte buna.....si nu numai pentru slabit. si eu cu ani in urma am luat spirulina si m-am simtit ok...nu am slabit ca mancam cit un elefant, dar aveam o stare minunata si fizic si psihic.
oanalaurisa
Postat: Thursday, September 30, 2010 1:35 PM

KRYS85 wrote:

Oana dar macar da rezultate???uff uff

La mine da,am slabit 6 kg intr-o luna,ceea ce eu zic ca e suficient.
evita
Postat: Sunday, October 3, 2010 2:14 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 882
Pe la inceputul anului mi-am luat si eu Capsula de slabit. Nu am dat crezare comentariilor referitoare la efectele adverse. Pot sa va spun doar ca incepand din ziua a 8 si pana in a 10-a m-am simtit rau, aveam palpitatii, in miezul iernii stateam cu geamul larg deschis pt ca simteam ca nu pot sa respir, asa ca le-am abandonat.
oanalaurisa
Postat: Monday, October 4, 2010 7:18 PM

evita wrote:
Pe la inceputul anului mi-am luat si eu Capsula de slabit. Nu am dat crezare comentariilor referitoare la efectele adverse. Pot sa va spun doar ca incepand din ziua a 8 si pana in a 10-a m-am simtit rau, aveam palpitatii, in miezul iernii stateam cu geamul larg deschis pt ca simteam ca nu pot sa respir, asa ca le-am abandonat.

Ai cumparat din farmacie sau de pe net?
La inceputul anului era inca problema si discutia cu Super Slim-ul,insa cred ca au reconsiderat lucrurile,eu am cumparat de 2 luni,din farmacie si n-am avut efectele de care zici tu,desi data trecuta cand am incercat,adica anul trecut,mi-a fost rau si mie ,sa stii.
De data asta in schimb am bagat cu spirulina,care e foarte bun mineralizant,asa ca n-am mai simtit nimic.
evita
Postat: Tuesday, October 12, 2010 2:58 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 882
Am luat din farmacie, nu am incredere in ce se vinde pe net. Acum vreo cativa ani buni, am luat si Regenon, cura de slabire de la Dr. Ionut Moraru (nu stiu cum se numeste firma, parca Pronatura, dar sa nu gresesc)dar nu am avut asemenea reactii.
corinaaap
Postat: Tuesday, March 21, 2017 11:17 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
DistanceKiss Am incercat si superslim si slim drink si visislim... foloseam felurite articole sportive si abia dupa ce am inceput sa merg ca lumea la sala am reusit sa mai scap de colacei, am slabit vreo 14 kg, dar parca aspectul de celulita nu se imbunatateste, desi fac sport si mananc ok de aproximativ 1 an.. nu stiu ce sa ma mai fac.. ce imi puteti recomanda? NuStiu
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed