Sunete din burta

Options Sunete din burta
Subiectul anterior · Subiectul urmator
sousourel
Postat: Sunday, March 9, 2014 4:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Desi la a treia sarcina, tot mai apar surprizealcool Spre exemplu aseara...am auzit plescaituri din burta. Ca niste trosnete de oase micialcool E drept si bb facea valuri-valuri, dupa toate zdruncinaturile pe care i le-am aplicat ieri.
bereea
Postat: Monday, March 10, 2014 10:10 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22476
Mi-amintesc cand sughita fiica-me ain burat si nu stiam ce se aude...noroc cu doctorul care m-a linistit foarte amuzat , de altfel.
ada03
Postat: Monday, March 10, 2014 12:29 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/13/2014
Postari: 541
Locatia: Romania
daa, auzeam si eu tot felul de sunete fetelor dar nimeni nu ma credea, se uitau la mine ca la nebunaBig Laugh. Parca ii si aud pe unii "cum sa auzi ceva, sunt inchipuiri ale tale", dar eu stiu sigur ca imi auzeam bebelina, mai ales noaptea Love
bulibuli
Postat: Monday, March 10, 2014 2:43 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9648
Foarte tare!! Eu nu am auzit bebele niciodata, era camera bine antifonata!! :))
Kmy
Postat: Monday, March 10, 2014 5:44 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/13/2006
Postari: 1653
Locatia: SV
Foarte tare... al meu a fost tacut... am doar o inregistrare cu sunetul inimioarei de la un echo...
praslea_cel_voinic
Postat: Tuesday, March 11, 2014 1:50 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2339
Locatia: Far, far away...
Mai, mi se face pofta de bebe cand povestiti, imi amintesc si eu cand a mea printesa sughita si imi impingea cate un picior in coaste cand nu ii convenea pozitia in care stateam de ma indreptam automat. Dar de auzit nu am auzit nimic cat am fost cu burtica la amandoi, dar na, fiecare sarcina e diferita in felul ei.... Sousourel, du-te la medic daca ai nelinisti!
sousourel
Postat: Thursday, March 13, 2014 7:03 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Am fostras Acolo e placenta si in ea loveste (probabil). Si nici nu a ras mediculde minesic Cert e ca se aud sunete. SA mor de ras si alta nu. Dar totul e bine.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed