Stiri Shocante II

Options Stiri Shocante II
Subiectul anterior · Subiectul urmator
zaza_
Postat: Thursday, February 14, 2013 11:16 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/25/2008
Postari: 2187
Locatia: rm.vilcea
bereea wrote:
Nu stiu daca se potriveste aici, dar...e socant pentru cine citeste pentru prima data.Eu am citit niste carti interzise, cica, si stiam mare parte din lucruri:

http://roaim.co.nr/?a=articles&p=747

Este plin internetul de astfel de lucruri "senzationale". Astfel de lucruri ascunse au existat dintotdeauna in lume. Daca apare vreo fotografie sau vreun filmulet mai bizar (cu chestii supranaturale sau extraterestrii) imediat apar si hoax-urile, adica facaturile, ca sa te bage in ceata si sa nu mai crezi nimic.

Si din cate am inteles ultimul PAPA a demisionat!!! Asta da stire socanta! De ce oare? E prea batran si nu mai poate?!? Nu prea cred.
kali
Postat: Thursday, February 14, 2013 11:34 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14306
zaza_ wrote:
Si din cate am inteles ultimul PAPA a demisionat!!! Asta da stire socanta! De ce oare? E prea batran si nu mai poate?!? Nu prea cred.

Auzisem - nu stiu cat e de adevarat - ca ar avea cancer osos.
bereea
Postat: Thursday, February 14, 2013 2:10 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22671
zaza_ wrote:

Este plin internetul de astfel de lucruri "senzationale". Astfel de lucruri ascunse au existat dintotdeauna in lume. Daca apare vreo fotografie sau vreun filmulet mai bizar (cu chestii supranaturale sau extraterestrii) imediat apar si hoax-urile, adica facaturile, ca sa te bage in ceata si sa nu mai crezi nimic.

Vezi tu, nu e vorba de ce e plin intenetul, ci faptul ca o televiziune serioasa are o emisiune seriosa in care se discuta aceste lucruri si multe altele.Emisiune la care iau parte personalitati care argumenteaza, demonstreaza si pe care eu am sa o urmaresc in continuare pentru ca ma intereseaza.Socant este ca au decis sa discute unele lucruri pe fata.

De ce a demisonat papa? In nici un caz de boala!Au aparut unele ipoteze, dar ma abtin sa le comentez pentru ca unele chiar m-au socat (din nou!)Oricum, se stie ca biserica catolica e pudreda de mult, prea multe scandaluri, prea multa bogatie afisata, prea multe interese.Se zice - pe la colturi- ca probail se va prabusi.Ramane de cazut daca e adevarat.
kali
Postat: Thursday, February 14, 2013 2:34 PM

bereea wrote:
Socant este ca au decis sa discute unele lucruri pe fata.

Numai la noi in tara e secretomania asta. Nu ma mira emisiunile din Italia, desi banui un motiv ascuns si acolo.
bereea
Postat: Thursday, February 14, 2013 2:58 PM

Si eu cred ca fel!
zaza_
Postat: Thursday, February 14, 2013 3:01 PM

Ce vi s-a parut socant, pana la urma? Nu pot sa-mi dau seama...
Lilly of the valley
Postat: Thursday, February 14, 2013 4:28 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
zaza_ wrote:
Ce vi s-a parut socant, pana la urma? Nu pot sa-mi dau seama...

e doar neobisnuit, nu neaparant socant
bereea
Postat: Wednesday, May 15, 2013 9:33 AM

http://www.publika.md/decizie-soc-la-hollywood--actrita-angelina-jolie-si-a-taiat-sanii_1397381.html
LilianaD
Postat: Wednesday, May 15, 2013 10:05 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/22/2011
Postari: 5016
Locatia: Germania
Am citit si eu, ma gandeam ce putere trebuie sa ai, pentru a lua o asemenea decizie...plans
kali
Postat: Wednesday, May 15, 2013 12:23 PM

Cu siguranta are implanturi dupa...
O decizie grea, intr-adevar.
zaza_
Postat: Wednesday, May 15, 2013 2:19 PM

Ce te faci daca risti un cancer de piele?!?

Este exagerat ce a facut. Mie mi se pare o dovada de lasitate. Si de lipsa de incredere... in ea, in soarta, in Dumnezeu...
bereea
Postat: Wednesday, May 15, 2013 2:24 PM

Eu n-as zice lasitate.Mama mea avut cancer, eu am avut, daca as fi putut face ceva ca sa-l previn probabil ca nu ezitam.Nu stiu ce sa zic, nici nu stiu daca as fi recurs la solutii atat de extreme, dar ma gandesc ca nu si i-a taiat ea degeaba.Cine stie ce se ascunde dedesubt.
Operatia e foarte urata, foarte dureroasa, cicatricile oribile, cat am stat in spital am vazut ce nu credam ca voi putea vedea vreodata.De aceea nu cred ca a recurs la asa ceva numai de"frica"
andrushka
Postat: Wednesday, May 15, 2013 2:58 PM

Intrat: 1/9/2011
Postari: 1590
Locatia: Iasi
Eu sunt Toma necredinciosu,pana nu vad,nu cred,poate fi o strategie de marketting cum au mai fost si altele tot asa socante,de exemplu cea cu sticluta de sange pe care o purta la gat...
aurishta
Postat: Tuesday, November 5, 2013 7:12 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
Ce ziceti de asta? http://ro.stiri.yahoo.com/exclusiv-digi24-2-000-lei-pre%C8%9Bul-unui-copil-111059724.html
sousourel
Postat: Wednesday, February 11, 2015 11:18 AM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Nu stiu daca e (inca) socant..dar, ne ameninta rusii!what http://www.fanatik.ro/rusia-ameninta-romania-vom-anihila-flota-militara-romaneasca-406669
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed