Stiri de rasu' - plansu'

Options Stiri de rasu' - plansu'
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Monday, August 27, 2012 6:34 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22608
http://www.libertatea.ro/detalii/articol/taximetrist-violat-nicolae-stan-luminita-perijoc-410489.html

Mi-a venit sa rad de saracul taximetrist "violat".Cum poate fi violat un barbat?Cum se poate ajunge la un raport sexual daca nu exista dorinta?Oare cati barbati isi doresc sa fie in locul taximetristului?
Stiu, stiu ca nu e de ras, dar nu mi se pare credibil deloc.
Kmy
Postat: Monday, August 27, 2012 6:52 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/13/2006
Postari: 1653
Locatia: SV
bereea wrote:
http://www.libertatea.ro/detalii/articol/taximetrist-violat-nicolae-stan-luminita-perijoc-410489.html

Mi-a venit sa rad de saracul taximetrist "violat".Cum poate fi violat un barbat?Cum se poate ajunge la un raport sexual daca nu exista dorinta?Oare cati barbati isi doresc sa fie in locul taximetristului?
Stiu, stiu ca nu e de ras, dar nu mi se pare credibil deloc.

Ai dreptate nici mie nu mi se pare credibil... ma intreb oare nu s-au inteles pt putina publicitate... cred ca tipa vroia sa devina cunoscuta...maseluta
t-mihaela
Postat: Monday, August 27, 2012 7:37 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5128
Cum dati voi peste stitrile astea frate,vin la voi ca spam , le cautati ...sa citesti porcaria aiai iti trebuie vreo 2-3 minute ,sa mai comentezi pe margine inca 5 ...cata risipa .Bereea, tu esti in Ro , nu?Fugi de acolo mai repede ca te spala pe creier cu tampeniile lor:018:
bereea
Postat: Monday, August 27, 2012 7:44 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22608
Mihaela, nu le cautam, sunt stirile de le tv pline de ele...si asta chiar m-a amuzat la cata importanta i se da pe toate posturile.
Mai facem si noi haz de necaz
t-mihaela
Postat: Monday, August 27, 2012 7:47 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5128
hohot la tv,acum chiar ca n-am replica .
Roxie
Postat: Monday, August 27, 2012 7:52 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 8/1/2007
Postari: 636
Locatia: Bucuresti
Si ca sa mai adauge putin piper acestei stiri de mare exceptie, se da un nou titlu: sosia lui Vin Diesel violat de sosia Angelinei Jolie. hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed