Stare de spirit, partea a II-a

Options Stare de spirit, partea a II-a
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Miri
Postat: Friday, June 16, 2006 8:59 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Kiki,faceti progrese,nu gluma.Bravo voua!yes

Taki,data viitoare poate vrea si o noua coafura filipineza,daca tot sunteti vecine?ras
leut
Postat: Friday, June 16, 2006 9:10 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Delfinasa , Alex rade la mine cand ii arat sanii...nu are nici o treaba!ras
Miri
Postat: Friday, June 16, 2006 9:12 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
leut wrote:
Delfinasa , Alex rade la mine cand ii arat sanii...nu are nici o treaba!ras

Leut,sa stii ca si Sara nu are nicio treba cind vede sanii,parca nu ar fi trecut niciodata pe acolo sa pape.ras Si are doar trei saptamini decind nu mai sugeplans
leut
Postat: Friday, June 16, 2006 9:13 PM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
sic
oana_nicole
Postat: Friday, June 16, 2006 9:14 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 6570
Locatia: end of the rainbow
Kiki wrote:

In alta ordine de idei, David s-a tinut azi de marginea canapelei si a facut 3-4 pasi singur, tinandu-se de canapea (eu eram in spatele lui sa-l prind in caz de ceva)....yes yes yes yes

Bravo, David!!! yes Felicitari! Nu ne arati si noua cum e sa fii "pe propriile picioare"? ras

Kiki, sa stii ca, in ritmul asta, in curand David o sa ceara bani sa faca scoala de soferi. Stai numai sa vezi. hohot

Kiki
Postat: Friday, June 16, 2006 9:27 PM

Nivel: TOP TEAM

Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
oana_nicole wrote:

Bravo, David!!! yes Felicitari! Nu ne arati si noua cum e sa fii "pe propriile picioare"? ras

Kiki, sa stii ca, in ritmul asta, in curand David o sa ceara bani sa faca scoala de soferi. Stai numai sa vezi. hohot

Sa nu vina la mine, sa se duca la ta-su hohot
oana_nicole
Postat: Friday, June 16, 2006 9:41 PM

Postari: 6570
Locatia: end of the rainbow
Kiki wrote:

Sa nu vina la mine, sa se duca la ta-su hohot

hohot hohot hohot
sousourel
Postat: Friday, June 16, 2006 10:08 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Multumesc fetelor!pupici Imi pare grozav de bine ca ""butonez" iar pe aiciyes
taki
Postat: Saturday, June 17, 2006 5:42 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
David, ne uimesti pe zi ce trece yes ...bravoooo!!!bravo

sousourel , welcome back!!! flowers

Eu sunt bine, asa si asa...
Aseara am avut o discutie cu Taka din care mi-a dat de inteles ca mama lui ( soacra-mea ) ar vrea sa vina sa stea la noi vreo 2-3 saptamani.uff

Este o femeie batrana, avand in vedere ca Taka are 53 de ani ras , este o fire blanda si numai vorbe bune din partea mea la adresa ei, dar...

Nu prea as vrea sa vina sa stea a noi pentru ca eu daca am chef sa gatesc, gatesc, daca nu...nu, curatenie la fel, etc. Daca o sa vina, trebuie sa gtesc zilnic, si sa stau la cheremul ei, ca na, doar e musafir.

Nu stiu ce sa fac oare , dar i-am zis deja lui Taka ca e ok, poata sa vina, dar sa nu creada ca eu o sa gatesc zilnic sau o sa stau numai in casa.

Deocamdata nu e decis nimic, dar...uff .

O zi buna tuturor!
mihaela75
Postat: Saturday, June 17, 2006 4:09 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Lasa ca 3 sapt nu e chiar mult, faci si tu un efort de dragul lui Taka si pozezi in nora perfecta.Daca o faci pe mama-sa multumita sa vezi cum o sa-ti pupe si picioarele sic
Maria & Mario
Postat: Saturday, June 17, 2006 4:22 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Suntem ceva mai sanatoase. E foarte frumos afara. Azi bronzat la curte scrie pe noi ! Incerc sa citesc , recuperez cat pot ....... vad ca am lipsit foarte mult si inca voi mai lipsi.

Mi-e dor sa va stiu zilnic langa noi. Imi lipsiti.

Va pupam si va dorim zile insorite si sanatate multa ! flowers
Elia
Postat: Saturday, June 17, 2006 6:36 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Stare destul de buna, cu toate ca sunt intr-o mare criza de timp. Am mers 3 zile in mini-vacanta de care va spuneam, a fost superb, o sa va pun si poze...mi-am carat laptopul dupa mine dar in afara de cateva emailuri scurte nu am lucrat nimic si luni trebuie sa prezint un raport care cred ca imi va lua toata ziua de maine, asta daca nu mai fac nimic altceva. Acum Coleman crede ca lucrez, da de unde, de 2 ore stau pe forum, ca mi-era un dor...Si deja e miezul noptii, scriu mesajul asta si ma culc, ca sunt obosita (de ce, nu stiu, ca nu am facut nimic azi decat sa ma joc cu copiii si vreo ora am gatit).

In alta ordine de idei, am reusit in cele 2 ore de cand stau pe forum sa mananc un sfert de borcan de Nutella banghead banghead banghead asa ca sigur am facut pasi importanti spre pierderea kilogramelor in plus. Lasa ca e si maine o zi, o sa incep sa slabesc dupa borcanul asta de Nutella...si pana la urmatorul hohot

Va pup si sa aveti un weekend de vis flowers
mihaela75
Postat: Sunday, June 18, 2006 12:39 AM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Maria & mami wrote:
Suntem ceva mai sanatoase. E foarte frumos afara. Azi bronzat la curte scrie pe noi ! Incerc sa citesc , recuperez cat pot ....... vad ca am lipsit foarte mult si inca voi mai lipsi.

Mi-e dor sa va stiu zilnic langa noi. Imi lipsiti.

Va pupam si va dorim zile insorite si sanatate multa ! flowers

Si voua la fel!pupici flowers
Kiki
Postat: Sunday, June 18, 2006 9:06 PM

Nivel: TOP TEAM

Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Super odihnita! Dav a fost la mama in week end, asa ca ne-am cam facut de cap. Ne-am plimbat prin oras pana seara tarziu (pe la 11 30), am fost la cumparaturi, la terasa...Ne-am bucurat unul de celalalt si am stat singurei cum nu am mai stat de mult timp.

Dav a dormit foarte bine la mama, a mancat foarte bine, s-a jucat, nu i-a lasat pe ai mei o secunda sa se odihneasca (i-a mai si trezit la 6 dimineata hohot ).
Anaida
Postat: Sunday, June 18, 2006 9:14 PM

Intrat: 2/12/2006
Postari: 1855
Kiki wrote:
Super odihnita! Dav a fost la mama in week end, asa ca ne-am cam facut de cap. Ne-am plimbat prin oras pana seara tarziu (pe la 11 30), am fost la cumparaturi, la terasa...Ne-am bucurat unul de celalalt si am stat singurei cum nu am mai stat de mult timp.

Dav a dormit foarte bine la mama, a mancat foarte bine, s-a jucat, nu i-a lasat pe ai mei o secunda sa se odihneasca (i-a mai si trezit la 6 dimineata hohot ).

Kiki, mi-o imprumuti si mie pe mama ta? Doar un week-end, please!!!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed