Stare de spirit, partea a II-a

Options Stare de spirit, partea a II-a
Subiectul anterior · Subiectul urmator
taki
Postat: Tuesday, May 23, 2006 6:55 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Gandul bun plecat cu dragoste dintr-un vis,
transforma totul intr-un imens paradis ...
Deschide-ti sufletul si lumea este a ta,
respira adanc si priveste nemurirea ...
As vrea sa iti ofer in dar acest mic colt de rai,
bucurii si iubire tu intotdeauna sa ai ...

Continuarea lungului sir de povestiri zilnice adevarate, linistite sau nelinistite din viata noastra:
ras
taki
Postat: Tuesday, May 23, 2006 7:01 PM

Incep aceasta rubrica cu o dedicatie pentru toate formistele:

Nu este o zi speciala de aniversare,
nu am nimic deosebit sa iti spun,
dar ma gandeam acum la tine,
si vreau sa iti doresc o zi excelenta!

Sa ai o zi vesela si relaxanta,
ganduri frumoase sa te inconjoare,
sufletul sa-ti zboare liber
si plin de speranta catre viitor.

taki attached the following image(s):
o zi excelenta.gif

taki
Postat: Tuesday, May 23, 2006 7:21 PM

Quote:
stele_pe_cer wrote:
Uneori ma intreb daca are rabdare cineva sa imi citeasca posturile .Parca mi-e greu mie insami sa ma intelg, sa ma "recitesc".Parca sunt alcatuita din bucati prea ciudate, care uneori se potrivesc, alteori nu...

Da mai Stelute si eu "te citesc" mereu si chiar am rabdare ras sic pupici .

Ai grija ce faci la doctor si sper ca totul sa fie in regula si sarcina sa fie lipita cum trebuie. angel

Iti tin pumnii si sa auzim numai de bine!angel pupici

good luck.jpg

lori16ro
Postat: Tuesday, May 23, 2006 7:34 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/25/2006
Postari: 994
Locatia: iasi
era si timpul
leut
Postat: Tuesday, May 23, 2006 7:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Multumesc fetelor!
Scriu acum pentru ca sa dau un semn de viata si sa stiti ca nu m-a doborat de tot situatia in care ma aflu. Sunt undeva jos, jos de tot de nici nu ma mai vad dar sper si trebuie sa sper ca intr-o zi, dimineata cand ma trezesc, totul sa fie sters si sa fie liniste...o liniste deplina, sa ma pot gandi la copilasul minunat pe care eu si Iuli il avem ...
Am trecut si trec printr-un cosmar continuu, situatia pare fara iesire, nu exista practic nici o solutie, si chiar daca m-as gandi la ceva tot gasesc spini...
Cand o sa pot o sa va povestesc pe larg, daca aveti timp pentru o poveste trista...
Acum nu pot.
Va simt alaturi cum nu v-am simtit nicioadata...le spun amicelor cu care vorbesc despre voi si nu le vine sa vreada ca mi-am pus tot sufletul in legatura creata intre noi...parca as fi in liceu cand, mergem de mana cu prietenele...si ne duceam toate odata la toaleta ca nu puteam una fara alta...
Va multumesc!
taki
Postat: Tuesday, May 23, 2006 7:55 PM

lori16ro wrote:
era si timpul

Poti sa detaliezi ceea ce ai vrut sa spui? uff oare
taki
Postat: Tuesday, May 23, 2006 7:58 PM

leut wrote:
Multumesc fetelor!
Scriu acum pentru ca sa dau un semn de viata si sa stiti ca nu m-a doborat de tot situatia in care ma aflu. Sunt undeva jos, jos de tot de nici nu ma mai vad dar sper si trebuie sa sper ca intr-o zi, dimineata cand ma trezesc, totul sa fie sters si sa fie liniste...o liniste deplina, sa ma pot gandi la copilasul minunat pe care eu si Iuli il avem ...
Am trecut si trec printr-un cosmar continuu, situatia pare fara iesire, nu exista practic nici o solutie, si chiar daca m-as gandi la ceva tot gasesc spini...
Cand o sa pot o sa va povestesc pe larg, daca aveti timp pentru o poveste trista...
Acum nu pot.
Va simt alaturi cum nu v-am simtit nicioadata...le spun amicelor cu care vorbesc despre voi si nu le vine sa vreada ca mi-am pus tot sufletul in legatura creata intre noi...parca as fi in liceu cand, mergem de mana cu prietenele...si ne duceam toate odata la toaleta ca nu puteam una fara alta...
Va multumesc!

Leut, sper din tot sufletul ca totul sa se poata rezolva.
Nimic nu e imposibil sau este??? uff ras

Suntem alaturi de tine!!!

peace.jpg

sousourel
Postat: Tuesday, May 23, 2006 8:17 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Leut, nu stiu ce altceva sa-ti spun decat curaj, speranta moare ultima... o solutie trebuie sa apara de undeva.
Stele crede ca se va rezolva cu bine situatia! Crede in fortele si resursele tale si pastreaza-ti echilibrul psihic.
Kiki
Postat: Tuesday, May 23, 2006 8:31 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Leut, noi suntem alaturi de tine, oricare ar fi problema, da? si capul sus, nu cred ca exista o problema pe lumea asta care sa nu aiba rezolvare. De-asta ne da Dumnezeu probleme, ca sa putem inventa solutii, ca sa devenim mai puternici, mai increzatori.
Te pupam!
taki
Postat: Tuesday, May 23, 2006 8:46 PM

Leutule, sunt atat de curioasa ca nu am stare...plans .

Ma gandesc numai la prostii...fetitza e bine, sotul ??? uff oare

ace.jpg

Deziree
Postat: Tuesday, May 23, 2006 8:52 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/24/2006
Postari: 830
Locatia: Suedia
leut curaj, si sper ca esti bine.Ai incredere in Dumnezeu, El stie de ce, cum si cand....trebuie sa fi puternica si cu capul sus pentru fetita ta scumpa. Sunt alaturi de tine.pupici Ai grija de voi
Miri
Postat: Tuesday, May 23, 2006 8:54 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Leut,si eu sper din tot sufletul ca Alexandra si sotul tau sunt bine!Si ti,bineinteles!oare

Si cred ca toata lumea va avea timp pentru povestea trista pe care ne-o vei spune...
Pina atunci,sa va ocroteasca Dumnezeu si sa-ti dea puterea sa mergi mai departe!flowers
misha
Postat: Tuesday, May 23, 2006 9:05 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Leut, multe imbratisari si pupici de la noi!
pupici pupici pupici flowers
monique
Postat: Tuesday, May 23, 2006 11:26 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Stelute, misha, leut, taki... mai fetelor, ce se intampla?!? atata tristete pe forum... din tot sufletul ma rog ca Dumnezeu sa va aline durerea, sa va intareasca sufleteste si sa va aduca pace in inima si in familie. Sunt cu sufletul alaturi de voi...
Ely
Postat: Wednesday, May 24, 2006 1:59 AM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Leut fii tare si nu te lasa indiferent de situatie totul are o rezolvare,suntem alaturi de tine si imi pare tare rau ca esti asa suparata.Asa cum a zis si Taki fetita ,sotul sunt bine?Te pupam si ai grija de tine.pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed