Stare de spirit - 59

Options Stare de spirit - 59
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Wednesday, June 14, 2017 9:26 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22484
Ma simt obosita atat fizic , cat si psihic.Mai am 5 saptamani pana la vacanta, sper sa rezist.
Ale este in vacanta, am fetita in clasa a 8-a. Ne asteapta un an greu , cu examnene finale, cu o teza pe care trebuie sa stie sa o prezinte...deja ne gandim la ce argument sa abordam astfel incat sa putem cuprinda toate materiile.
praslea_cel_voinic
Postat: Thursday, June 15, 2017 4:56 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2339
Locatia: Far, far away...
Bereea, mai ai un pic, rezista SimplyLove . Bafta multa fetitei hearts .
Eu dau tarcoale pe aici din cand in cand. Mai stie cineva daca Bulibuli a nascut?
Starea mea e de bine, pe langa stressul imens de zi cu zi, bucuroasa ca zbor spre casa saptamana viitoare Angel
Un rest de saptamana placut fetelor!
kali
Postat: Thursday, June 15, 2017 11:32 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14147
Bereea, te inteleg perfect! Din fericire pentru mine, insa, plec duminica si deja simt " miros " de vacanta.
Felicitari lui Ale!computerlove

Praslea, bine ai revenit!Bravoo
Buli a nascut o frumusete de flacau !coeur

Vacanta placuta, acasa!
bereea
Postat: Thursday, June 15, 2017 1:02 PM

Rezist, fetele, cel putin incerc!

Kali, vacanta placuta!
shirel
Postat: Saturday, June 24, 2017 9:51 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11705
Locatia: israel
Fetele va pup si eu !Noi deja am reusit sa ne petrecem o mini vacantza la o statiune la noi Eilat a fost distractie maxima....am copiii mari si simpt deodata ca incep sa fiu mai libera cu toate ca efortul pe care il depui cu un copil mic nici nu se compara cu acel pe care trebuie sa il ai cu un copil mere ...mult mai greu si obositor!
Am scapat de majoritatea serbarilor de sfarsit de an mai avem la Shiraz unde ne despartim de gradi si unde cred ca voi plange mult...am fost 2 ani si am facut si parte din comitetul de parinti !sic plans Imi este dor de voi,vreau sa vad poze cu copii mari ,vreau si sa pun poze cu ai mei .ras sic Exact am vazut pe face copii lui Angelika waaaw cat de mari si frumosi sunt!!computerlove computerlove

Vreau in acest timp sa-i imbratisez si sa le spun Adrianei si lui Filip dragii nostri ca sunt alaturi de ei si ca am fost de la inceput !Am stiut Filip ca vei reusi sa iesi din aceasta intamplare ,ca esti o fire puternica si ca Dumnezeu este cu tine sa lupti in continuare !Esti eroul nostru !!!Adriana draga mea orice ai nevoie incepand de la o vorba buna ,o incurajare orice noi suntem aici ptr tine!Esti o sotie iubitoare ,o mama totala si o femeie puternica sunt sigura ca ai inteles prin aceasta lovitura care este sensul vietii noastre si cat este ea de scurta ca sa nu ne-o traim la maxim.Te estept mai des printre noi si sa ne povestesti cum inainteaza Filip la recuperare.Continui sa ma rog ca toata aceasta poveste sa treaca rapid si ca toate lucrurile sa se intoarca inapoi asa cum au fost!!computerlove computerlove coeur coeur
marivic
Postat: Saturday, June 24, 2017 4:26 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13294
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Shirel,din pacate multe fete vechi nu maiintra....Ritmul alert al vietii ne face sa nu mai stam prea mult,sa nu avem timp de postari decat ceva fugitiv si atat.Forumul este o alta familie pt mine;aici am cunoscut persoane si oameni.Din pacate este mult mai usor pe FAcebook cu incarcarea pozelor.....dar aici sunt amintirile,ani din viata noastra si a copiilor nostri.
Nu stiu ce a patit Adriana,dar ii urez din sufle tot binele din lume Cheek Kiss hearts coeur
bereea
Postat: Wednesday, July 5, 2017 6:56 PM

AMR: 17 zile
kali
Postat: Thursday, July 6, 2017 10:12 AM

Hilar Hilar
bereea
Postat: Friday, July 7, 2017 6:54 PM

38 grade la umbra...nu se respira!
bereea
Postat: Monday, July 17, 2017 11:32 AM

Seful meu a murit...a pierdut lupta cu cancerul!
kali
Postat: Monday, July 17, 2017 11:50 AM

:( Imi pare rau... ce veste trista!
marivic
Postat: Monday, July 17, 2017 4:02 PM

Dumnezeu sa-l ierte! Bye2
bereea
Postat: Monday, July 17, 2017 7:09 PM

Kali, Mioara ...
marivic
Postat: Tuesday, July 18, 2017 8:03 AM

'neata gagici...... ras
Cine sta in Padova?S-ar putea sa trec prin 12-13 august pe acolo......Lol
t-mihaela
Postat: Wednesday, July 19, 2017 10:34 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5124
bereea wrote:
Seful meu a murit...a pierdut lupta cu cancerul!

Cred ca seful tau facea parte din familia 7 Pitici.Eu deja il vedeam ca un membru pe aici de cate ori scriai despre el.Nu stiam ca are cancer,cred ca de aici conflictele.Oamenii bolnavi sunt dificili, testat.O sa ajungem si noi acolo intr-o zi.uff Sa se odihneasca in pace angel
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed