Stare de spirit - 55

Options Stare de spirit - 55
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Postat: Friday, September 14, 2012 10:08 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14340
Monique, va pup!pupici Ma bucura vestile bune!computerlove

Bereea, ce e ala inot agonistic? Acum... decizia o luati voi impreuna cu ea, indiferent de cum considera instructorul. E clar ca e investita multa munca in Ale, iar ea e un copil capabil... normal ca nu vrea sa o piarda...

Mariana, dincolo de faptul ca va desparte distanta, important e ca sunteti aproape cu sufletul - sunt unii copii care nu se " gasesc " cu parintii lor la un bloc distanta -... si ca ele sunt bine, indiferent unde au hotarat sa locuiasca. Eu mi-as dori sa-mi stiu copiii fericiti chiar daca ne-ar desparti mii de km... asta e... zboara puii din cuib la un moment dat...

Shirelutz, si pe mine ma sensibilizeaza teribil tot ce e legat de copii, chiar daca sunt o fire bataioasa in rest... asa ca te inteleg. Distractie placuta!!computerlove

Mamiemi, toate trec... si vin altele... si doar nu degeaba suntem mamici - ca sa ne facem griji si ca sa ne framantam cautand solutii. Ma gandesc si la faptul ca la tine e si o perioada de re-acomodare daca spui ca te-ai intors la serviciu si impreuna cu celelalte problemute rezulta un pui de depesie trecatoare - promit ca trece!.

Katy, bafta si spor!! Tu esti descurcareata tare, deci va fi fix cum vrei. Pariu?

Si noi suntem ok. Cei mici cu gradi ( apropo de asta, s-au ascuns zilele trecute pret de vreo juma' de ora, din joaca, de au pus pe jar o gradi intreaga si au adus-o pe educatoare in prag de nebunie )... cei mari cu ultimele zile de vacanta. Am fost ieri cu ei in Iasi si i-am rasfatat de dimineata pana seara ( asa... in prag de scoala... de incurajare... ) cu tot ce si-au dorit, asa ca ne-am intors cu 2 cupii plini cu jucarii ( si role noi si cadouri pentru cei mici ) si nenorociti nevoie mare ca ei vor sa se mute acolo.alcool
De luni la scoala... vad eu pe unde scot camasa si cum fac sa nu bocesc de fata cu ei...

Noi, la fel de bine. Doar eu ce ma chinui cu o infectie urinara destul de buclucasa, insa in rest nu consider ca avem de ce sa ne plangem.

Un we. placut!!computerlove
bereea
Postat: Friday, September 14, 2012 10:20 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22727
Kali, inot agonistic e inot de performanta
mamiemi
Postat: Friday, September 14, 2012 4:50 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova
Shirel, bocesti acum si bocesti si data viitoare si pentru fiecare in parte, dar tot nu te lasa inima sa stai acasa.computerlove
Pune un scaun in plus ca vin si eu la cina!topai
Kali, multumesc!computerlove M-am intors la serviciu din ianuarie, dar am avut o luna de vacanta si reintoarcerea, stii si tu cum e. Succes la scoala!
Raspund cu pupic, Mariana!pupici
Katrina
Postat: Friday, September 14, 2012 8:28 PM

Intrat: 3/9/2010
Postari: 3454
Locatia: alaturi de primele mele iubiri
Buna seara,dragele mele!computerlove
dance Am reusit sa ajung inapoi in casuta noastra calda si primitoare,mi-a fost tare dor de voihearts !
Am avut probleme cu accesul la net si nu am mai putut intra de foarteeeeee mult timp.Am mai incercat sa intru de pe mobil dar mergea tare greu .Sunt tare in urma cu intamplarile dar o sa incerc sa recuperez cat de cat.

bereea
Postat: Friday, September 14, 2012 8:31 PM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22727
Katrina mi-ai lipsit, ma bucur ca te-ai intorspupici
Katrina
Postat: Friday, September 14, 2012 8:34 PM

Bereea,pupici computerlove .
AlexandraL
Postat: Friday, September 14, 2012 9:49 PM

Intrat: 11/18/2007
Postari: 3818
Locatia: UK
Va salut si eu, cate un pupic pentru fiecare mamica si pitic computerlove Noi suntem binisor, Ioan a inceput saptamana trecuta Reception Year, ne chinuim cu teme (nu cine stie ce, dar el pierde foarte repede concentrarea, iar eu imi bat capul cum sa ii deschid apetitul pentru a invata, ca sa poata ajunge la nivelul vorbitorilor nativi), Matei este foarte activ, ne uimeste mereu- a inceput sa vorbeasca in scurte propozitii, ceea ce Ioan a facut abia in jur de 2,5 ani.

Eu...sunt mai mereu obosita, nu imi mai ajung orele de somn, carne nu pot manca, nu ma mai atrage sa mananc nimic...visez la o scurta vacanta in Romania, dar inca nu stiu daca se poate realiza...In rest, colind bloguri de homeschooling pe care le-am descoperit de cateva luni si imi fac planuri marete sa lucrez si eu cate ceva cu baieteii mei.

Va imbratisez cu drag si va urez un weekend minunat computerlove
Ana
Postat: Friday, September 14, 2012 9:55 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Katrina,Alexandra va pup cu mare drag.computerlove computerlove
Katrina
Postat: Saturday, September 15, 2012 11:09 AM

Anacomputerlove
claud160
Postat: Saturday, September 15, 2012 2:27 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/12/2011
Postari: 650
Locatia: Cluj
Azi ma simt trista si singura uff
Ana
Postat: Saturday, September 15, 2012 3:41 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Claud,ce ai patit?o imbratisare de la minecomputerlove
marivic
Postat: Saturday, September 15, 2012 3:55 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13409
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Bine ai revenit,Katrina!computerlove
Alexandra,o calda imbratisare si un pupic sa treaca oboseala!pupici computerlove
claud160
Postat: Saturday, September 15, 2012 4:31 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/12/2011
Postari: 650
Locatia: Cluj
Ana wrote:
Claud,ce ai patit?o imbratisare de la minecomputerlove

multumesc . e grea singuratatea. si e greu sa iubesti si sa nu ti se raspunda la fel
Katrina
Postat: Sunday, September 16, 2012 5:10 PM

marivic wrote:
Bine ai revenit,Katrina!computerlove

Bine te-am regasit!computerlove
oanamaria
Postat: Sunday, September 16, 2012 7:23 PM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Fetelor a venit toamna !!!Azi a fost o zi veritabila de toamna cu vant si nori,cu frunze galbene cazute in vartej !
Noi suntem bine ,fericiti si linistiti.Am botezat-o ieri pe Iulia -a fost o zi perfecta ,am revazut persoane dragi pe care nu le mai vazusem de mult ,azi iar am petrecut .
Va doresc succes la scoala si la gardi pentru copilasi si o toamna superba !computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed