Stare de spirit - 54

Options Stare de spirit - 54
Subiectul anterior · Subiectul urmator
nikmiki
Postat: Saturday, February 4, 2012 10:24 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/18/2010
Postari: 881
Locatia: Spania
dragele mele,imi pare f rau dar trebuie sa ma retrag o perioada.dragul si iubitul meu sot a intrat pe forum si a citit mesajele pe care le-am trimis si a facut un scandal monstru.Va imbratisez pe toate,rugati-va pentru mine.campfire pupici
Ana
Postat: Saturday, February 4, 2012 10:31 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Offf Niki,multa putere iti dorimcomputerlove computerlove
clalina
Postat: Sunday, February 5, 2012 12:04 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Locatia: italia
nikmiki wrote:
dragele mele,imi pare f rau dar trebuie sa ma retrag o perioada.dragul si iubitul meu sot a intrat pe forum si a citit mesajele pe care le-am trimis si a facut un scandal monstru.Va imbratisez pe toate,rugati-va pentru mine.campfire pupici

O Doame esti in gandul meu! Mai da-ne cate un semn, ai grija de tine si de copii! doamne Doamne sa-ti fie alaturi!computerlove pupici
marivic
Postat: Sunday, February 5, 2012 9:08 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Suntem cu gandul la tine,fii tare si ai grija de tine si de copiii.Te imbratisez cu drag!computerlove
shirel
Postat: Sunday, February 5, 2012 9:19 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11790
Locatia: israel
nikmiki wrote:

Of,draga mea multa putere si rabdare stii binenteles ca D-zeu niciodata nu ne da ceva foarte greu sa ducem daca nu am fi in stare asa ca totul se va rezolva.Sunt alaturi de tine si asteptam vesti cand vei putea sa mai intri.Te iubim si ai grija de tine si de copii! iloveyou iloveyou pupici pupici
denisa_rachid
Postat: Sunday, February 5, 2012 12:32 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Nikmiki,Dumnezeu sa fie alaturi de tine!pupici
giulia_mamik
Postat: Sunday, February 5, 2012 1:38 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Offff NikMiki,prin ce treci tu acolo.Foarte greu sa ajungi sa te razboiesti cu un om care odinioara il considerai suflet pereche.Nu uita ca ai cel mai mare ajutor si acela e Dumnezeu.Nu te indoi de El.E acolo langa tine,doar cere i ajutorul si te va sprijini!Si noi iti suntem aproape cu gandul,cu o vorba buna,cu o rugaciune.Ne vei gasi aici tot timpulpupici computerlove .Nu plecam nicaierihearts
Eu nu mai zic nimic.La cate probleme au altii..eu sunt un caz fericit.Doar atat astept ziua de marti sa mearga scumpa mea la gradinita dupa 2 saptamani si o zi de absentare.Si aproape 2 saptamani de antibioticuff .
Ninge necontenit la noi.Strada pe care locuiesc este inzapezita,nu se poate circula cu masina.De fapt tot Bacaul e sub troiene si nu vad nici urma de o masina de deszapezire!Maine se opresc si ninsorile dar vor fi temperaturi scazute.Vad pe net -10,-12grade.Tot friguff ...
O duminica placuta,dragelorcomputerlove
flori1972
Postat: Sunday, February 5, 2012 3:29 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
nikmiki wrote:

of Doamne ai mila,numai tu stii prin ce treci ,noi suntem aici si ce putem face e s-a ne rugam pt tine si s-a te incurajam s-a mergi mai departe in rest numai Dumnezeu te poate ajuta si cred ca o va face computerlove computerlove

eu am avut parte de o zi de sambata ,superba,am iesit cu copilasii (10 la numar)la sanius si ne-am distrat de minunedance dance dance problema e ca raceala mea s-a agravat si sunt intr-o stare jalnica ,sper sa-mi revin ca ma asteapta o saptamana aglomerata dance dance

dragele mele ,voua v-a doresc ce-i mai bun in lumea asta computerlove computerlove computerlove
misha
Postat: Sunday, February 5, 2012 4:01 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Salutare, salutare!

Sa aveti o duminca frumoasa, dragelor!...sau ce-a mai ramas din ea!

Nikmiki, fa-ti un jurnal privat unde nu poate citi el daca nu-ti stie parola de pe site! Sau vb cu Adriana sa-ti schimbi numele de utilizator! Oricum, nu are dreptul sa-ti ia si una din cele mai mici bucurii ale tale! Imi pare rau pentru necazul tau, dar cu credinta se vor rezolva toate! Sa va ajute Dumnezeu sa va gasiti linistea sufleteasca!

La noi a nins aseara, asa, ca-n basme si in vremea copilariei! Din pacate incepe deja sa se topeasca...In rest, stare de melancolie si dor de parinti si suflete dragi!

Va pup cu drag, mamicilor!computerlove
marivic
Postat: Monday, February 6, 2012 9:49 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Misha,ma bucur sa te ,,vad''pe aici,....un pupic sa-ti mai aline dorul si sa-ti alunge melancolia?pupici computerlove hearts
Eu,...o stare de bine,.....de beatitudine,....pt.cum decurg zilele mele,...yes yes yes ma simt bine,slava Domnului,....
Astazi am avut 8 copii decat,...am putut face relaxata activitati cu ei si am rezolvat si niste acte de serviciu cu sefa meathumright
Apoi,am primit circulara ca de la ora 13 nu se mai invata,...deci maine si poimaine stam acasayes yes yes atat eu cat si Victorcool cool
La noi este un vaj,brrrrrrrrrr sa nu scoti nasul afara,...am niste troiene in curte mama-Doamne,....poate fac maine niste poze,ras .....pomii arata ca naiba,rupti,zdrentuiti si aveam o frumusete de salcii in curte si la poartauff uff uff Generatorul mi-a mers juma de zi ca nu am avut curent,dar totul este bine cand se sfarseste cu bine,adica,avem caldurica si curentyes yes yes
bereea
Postat: Tuesday, February 7, 2012 7:50 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22705
Nikmiki, sa auzim de bine!pupici

La noi sunt scolile inchise si , pe cuvant, daca au motiv.De nins nu mai ninge, pe strazi se circula.Ieri eram la piscina cu Ale si cateva mame se plangeau ca afara sunt temperaturi polare.Nu m-am putut abtine si le-am intrebat daca au habar cate grade sunt la pol.In nici un caz +2 cate erau aseara.Ce ma enerveaza exagerarile astea!
Eu continuu cu durere de cap, spate, nas infundat si stare slabita.Nu-mi place deloc sa fiu bolnava, dar daca nu eram cu cine statea fiica-mea acasa?
Astept cu nerabdare primavara...
Mela
Postat: Tuesday, February 7, 2012 9:36 AM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
la noi sunt -12 grade.i-am multumit lui Dumnezeu cand am ajuns acasa in dimineata asta angel ,asa greu mi-a fost sa respir aerul asta polar,fara exagerare. bine ca e cald in clase,sa nu-mi sufere puii de frig.la noi se merge in continuare la scoala,ba vineri trebuie sa-i ducem cu haine groase pentru ca au activitati pe-afara.

Bereea,sanatate angel

Marivic,ce noroc cu generatorul,l-ati luat exact la timp thumleft

zi calduroasa va doresc,fetele! computerlove
bereea
Postat: Tuesday, February 7, 2012 9:49 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22705
Mela, multumesc.La noi nu se merge la scoala, sunt temperaturi polareras
flori1972
Postat: Tuesday, February 7, 2012 11:53 AM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
da Mela e frig,frig rau de tot plans plans plans si Oana azi a mers la muzeu in vizita ,doamne ca abea astept s-a vina acasa sic sic

eu cu raceala mea ,parca nu vrea s-a mearga de la mine sic sic

va doresc o zi faina computerlove computerlove
roxinthya
Postat: Tuesday, February 7, 2012 12:48 PM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7205
Locatia: Bucuresti
pnoi suntem la serv chiar daca soseaua de centura s-a inchis disputa1 disputa1
politia ne-a lasat sa trecem ca sa mergem la munca banghead
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed