Stare de spirit - 39

Options Stare de spirit - 39
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Laura
Postat: Friday, March 6, 2009 7:47 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/8/2006
Postari: 2347
Kiki, va dorim multa sanatate! angel pupici coeur
Kiki
Postat: Friday, March 6, 2009 7:48 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Katy, succes cu Nuna! pupici Need help?

Laura, multumesc! pupici

bulibuli
Postat: Friday, March 6, 2009 8:04 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
Katy, sper sa nu se intristeze zgubilu.. stii tu cum sa-i spui pupici

Kiki, sanatate lui Davu, mami, sa va faceti bine computerlove si cat mai repede, ca lui Mayut cred ca ii e dor de el..sic
raly
Postat: Friday, March 6, 2009 8:16 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Vai Katy,oh saraca Nuna imi imaginez deja ce dezamagita va fi!Si eu zic mai bine sa-i spui,ca stii tu cum sa o faci sa nu se supere asa de tare.Uite i zici sa nu mai fie suparata ca o sa aiba o vacanta minunata alaturi de mami si surioara ei!computerlove computerlove computerlove

Kiki,multa sanatate lui Dav! computerlove computerlove
ingerash
Postat: Friday, March 6, 2009 8:20 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Miricomputerlove pupici

Oanapale pale m-am ingrozit!

Mayucangel coeur coeur coeur coeur exact la sufletel cuvintele tale pentru mamii!
Katy,ce dezamaghita va fi Nunacry Dar mai bine sa stie.

Miharambo mai bine-ti asculti intuitia si al meu mai da indicati dar ramane cu ele si apoi ma lauda pe mine ca m-am descurcathohot hohot hohot

kiki,multa sanatate Davidutuluiangel computerlove si tie multa putereiloveyou

Kiki
Postat: Friday, March 6, 2009 8:30 AM

Multumim pentru urari! Speram sa nu avem antibiotic. Nu am mai avut de vreo 3-4 luni si ne e bine fara el! ras

Oana, am citit si eu ce s-a intamplat cu acel copil. Desi fac parte din categoria mamicilor care stau la cafele si taclale cand vine o prietena (sau cand ma duc eu in vizita), noi nu ne-am lasat copiii nesupravegheati. E o tragedie ce s-a intamplat, dar nu cred ca e vina nimanui. Copilul cel mic a cerut guma, cel mare i-a dat, nu stia ca nu are voie, si asta e deznodamantul. Si daca erau parintii ambilor copii de fata si cel mic inghitea repede guma, nu era acelasi lucru? Condoleante pentru familia indurerata.
vladutu
Postat: Friday, March 6, 2009 8:39 AM

Nivel: Membru

Intrat: 7/18/2007
Postari: 34
Locatia: Bucuresti
Buna fetele... cel mai rau cu antibioticul si eu de luni ii dau lui vladutu antibiotic ca a facut un rosu in gat si o faringobronsita de ne tine tusea asta cred inca o saptamana plans plans

Aseara ma suna mamasoacra si mi-a zis ca de un alt caz dat cica la tv cand niste parinti a dat popcorn ffloricele copilului sau mic de numai 1 an si jumatate cu care s-a inecat si pana la spital a murit prin asfixiere plans

Kiki cum se mai simte david? e mai bine? multa sanatate puiului pupici
Kiki
Postat: Friday, March 6, 2009 8:43 AM

Carmen, multam de intrebare. Se uita la desene, cand e cald, cand e fierbinte, cand e rece, e pe tratament, fara antibiotic. Sanatate multa si voua! pupici
Andreea&Ariana
Postat: Friday, March 6, 2009 8:45 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Miri,computerlove pupici pupici
Oana,fereasca Sfantul de asa nenorociri cry cry ....dar cum au zis si fetele:puteau sa fie si parintii de fata si tot se intampla nenorocirea,daca asa a fost scris!
Mayuc,scumpete mica,ai facuta pe mami tare fericita!computerlove computerlove
Katy,succes....stii tu cum sa-i spui Nunei,ca sa fie mai putin dureros!pupici pupici
Mihaela,asa cum a zis si Ingerash,asculta-ti intuitia....eu "zic ca el si fac,ca mine" ras ras !
Kiki,sanatate multa lui Daviducu!pupici pupici
Vladutu,sanatate multa puiut!pupici
S.ELENA
Postat: Friday, March 6, 2009 8:56 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
Kiki, multa sanatate puiului!!!!angel coeur
Kiki
Postat: Friday, March 6, 2009 9:02 AM

Deea, Elena, pupici pupici iloveyou iloveyou
vladutu
Postat: Friday, March 6, 2009 9:02 AM

Nivel: Membru

Intrat: 7/18/2007
Postari: 34
Locatia: Bucuresti
sa va faceti bine repede... kiki... pe noi tre sa ne interneze dar nu erau locuri asa am stat acasa toata saptamana, maine merg la munci si duminica gata cu vacanta uff
miha76
Postat: Friday, March 6, 2009 9:33 AM

Intrat: 10/16/2007
Postari: 1610
Locatia: Iasi

uff Eu am o stare....sunt chioara de somn...Simona s-a foit toata noaptea...a gemut...o supara maselutzele care ies...si cred ca o incearca si o raceala ca dimineatza s-a trezit cu muci la nas...uff Ne-am culcat pe la 3 si dimineatza n-am fost in stare sa-l mai ducem pe Sergiu la gradi...Avea azi o mica serbare...asa de rau imi pare, dar pur si simplu suntem "varza"...uff

uff Ieri am primit un telefon de la o colega de serviciu ca se restrange un post la noi la scoala...asta presupune evaluarea tuturor invatatorilor si cine are punctajul cel mai mic... "out".Eu stiu ca persoanele aflate in concediu de cresterea copilului n-ar trebui sa fie luate in considerare...dar stau cu "morcovul" sa nu ma sune directoarea sa-mi zica sa-mi pregatesc dosarul pentru evaluare...plans
Daca as sti ca evaluarea asta se face corect nu mi-ar pasa, dar din pacate se tine cont de alte "chestii".Sper sa scap cu bine ...uff
Kiki
Postat: Friday, March 6, 2009 9:34 AM

Miha, succes! Sa fie cum vrei tu! pupici
Andreea&Ariana
Postat: Friday, March 6, 2009 9:39 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Miha,mult succes,iti tin pumnii!....Simonica,sanatate multa puisor,sper din suflet sa iasa maselutele cat mai repede!
pupici pupici computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed