Sisteme supraveghere

Options Sisteme supraveghere
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Postat: Saturday, November 8, 2014 10:35 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Nu am gasit un topic despre sistemele de supraveghere la casa si chiar eram curioasa...

Voi aveti sau intentionati sa puneti vreun sistem la casa sau chiar apartament? DistanceKiss

Noi avem sistem de alarma de vreo 4 ani si chiar in acest moment am o echipa care imi monteaza si sistem video pentru ca imi doream de foarte mult timp! hainoroc
marivic
Postat: Saturday, November 8, 2014 10:59 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Si noi avem sistem de supraveghere si este foarte util.....Am avut ceva probleme,care ne-au facut sa alegem optiunea aceasta.....este super!yes
kali
Postat: Monday, November 10, 2014 5:57 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14338
Anelise, spor la treaba! Sa terminati repede!!
TatyKS
Postat: Thursday, November 13, 2014 3:31 PM

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Si eu sunt pro asa ceva ... o sa ne punem si noi .Clap
Anelise
Postat: Friday, November 14, 2014 7:53 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
kali wrote:
Anelise, spor la treaba! Sa terminati repede!!

Pup! pupici Am terminat de atunci. Au stat de dimineata pana seara... E foarte tare! Imi place! Mai ales ca pot urmari acum tot ce misca pe-acasa de oriunde as fi (de pe telefon)! hainoroc
Lilly of the valley
Postat: Friday, November 14, 2014 11:02 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
super!
kali
Postat: Tuesday, September 20, 2016 10:02 AM

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14338
Cum pe noi ne-au calcat hotii inca din faza de amenajari interioare, cu atat mai mult consider absolut necesar sa-mi asigur casa si in felul acesta!
t-mihaela
Postat: Tuesday, September 20, 2016 4:54 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Eu am pus sistem de supraveghere intr-o perioada cand numai adolescenti drogati imi bateau la usa.Cum le-am pus cum masinnile parcau doua trei case distanta.Acum e liniste nu prea mai am nevoie ,mai ales ca sunt mai mult acasa.Cand eram la munca si veneau copiii singuri de la scoala erau vitale ,ii urmaream la distanta ,vedeam daca au ajuns si ce fac.Camerele la distanta folosesc wifi .In oras nu e problema dar in zone mai la tara tre sa fii atent ca iti cam pica wifi -ul.In afara de camere wi fi am doua cu antena .E ca un interfon sa vezi cine bate la usasi daca ai chef sa raspunzi .
Sunt super astea prin wifi, la Lorex aplicatia e gratuita.La altele mi se pare ca tre sa platesti lunar pt acces.Uneori plecam de acasa si daca stam mai mult mi se face dor de Kobi.Vorbesc cu el pe camera.Odata la munca am zis unei colege ca ma duc sa vorbesc cu cainele,m-am scapat, apoi am dres-o ,sorry cu copiii sa nu creada ca-s nebuna ceea ce de fapt sunt .

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed