Sistem de plata online

Options Sistem de plata online
Subiectul anterior · Subiectul urmator
delfinasa
Postat: Thursday, September 20, 2007 4:18 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
mihaela75 wrote:
planuiesc o achizitionare de imprimanta noua...zic si eu ca s-a stricat. sic

ras Asa am facut si eu mai demult...n-am folosit o imprimanta mai mult timp si s-a uscat un cartus nu mai retin culoarea (ca avea vreo 4), am tinut cartusul in spirt, curatat capul, nimic, cred ca asta i-a pus crucea...de reparat cred ca costa cat una noua, asa ca alta la rand ras sic.
fdianamaria
Postat: Friday, September 21, 2007 7:23 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Fetelor, am observat ca MG nu au o grila de comisioane la transferurile de bani. Voi cum va dati seama de cat veti plati? Atunci pe loc? Din...experienta? scratch
zaza_
Postat: Thursday, June 3, 2010 11:12 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/25/2008
Postari: 2187
Locatia: rm.vilcea
Fetelor, vreau sa achizitionez fire de tricotat de pe Yarn Paradise. Am facut calculul, cu transport cu tot as iesi foarte bine. Dar cum fac plata? Ca la western imi ia comision cat toata plata, ceea ce nu mai este rentabil. Am un cont la ING care este in lei, dar am inteles ca nu e o problema, ca se poate face conversie. Stiti cat ar fi un comision?
Sau o alta modalitate de plata?
TeosOf
Postat: Thursday, June 3, 2010 11:27 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Eu am cont la BRD, dar in euro, si nu imi ia niciun comision cand fac plata cu card, nicaieri, nici la magazine, nici la hoteluri, nici online. Mi se ia comision, dar o suma infima, doar cand scot bani de la bancomat, dar in RO nu prea scot, pt ca e in dezavantajul meu conversia euro/leu. La western stiu ca sunt comisioane f mari. Sfatul meu e sa nu platesti cu card in lei, ceva care are pret in euro/dolari, pt ca ti se aplica si conversia si comisionul. Cel mai bine, sa-ti faci un card in euro/dolari.
bereea
Postat: Friday, June 4, 2010 6:52 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22721
noua nu ni se ia comision daca platim on-line sau e atat de mic ca nici nu-l bagam in seama
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed