Sindromul fratelui mai mare

Options Sindromul fratelui mai mare
Subiectul anterior · Subiectul urmator
sousourel
Postat: Friday, March 13, 2015 9:50 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Este, desigur, asa. Fiecare primeste anumite lucruri in functie de varsta si de interese. POt sa exemplific la nesfarsitras Dar cand se pune punctual problema sa imparti ceva (bun sau rau, de altfel sic ), eu impart ... egal sa zicem: daca Victor are nevoie de sosete, asta ii iau, iar Patriciei o bluza. Desigur, Victor are voie sa se joace pe calculator, Patricia se uita ras Asta la nivelul nostru de acum. Impartitul este dupa persoana, varsta si desigur, Shirel, dupa merite ras

Amuzant mi se pare ca atunci cand o pup pe bb sau pe Victor, Patri se si infiinteaza: pe mine nu ma pupi?ras Deci...impartimClap
aurishta
Postat: Friday, March 13, 2015 9:57 AM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
sousourel wrote:

Amuzant mi se pare ca atunci cand o pup pe bb sau pe Victor, Patri se si infiinteaza: pe mine nu ma pupi?ras Deci...impartimClap
Asta da...musai!SimplyLove SimplyLove Sa vezi ce bizar pare cand vine la rand la pupat Gabriel al meu, ditamai vlajganul, mai inalt decat mine!Crazy Lol
sousourel
Postat: Friday, March 13, 2015 9:59 AM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
aurishta wrote:
Asta da...musai!SimplyLove SimplyLove Sa vezi ce bizar pare cand vine la rand la pupat Gabriel al meu, ditamai vlajganul, mai inalt decat mine!Crazy Lol
angel coeur ce frumos!
ingerash
Postat: Friday, March 13, 2015 11:32 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.
aurishta,asa simt eu cu Ionut,deja ma depaseste in inaltime Lol dar il pup cu drag.
aurishta
Postat: Friday, March 13, 2015 12:52 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
aurishta wrote:
... Sa vezi ce bizar pare cand vine la rand la pupat Gabriel al meu, ditamai vlajganul, mai inalt decat mine!Crazy Lol
Lol Si am uitat sa spun si ca are glasul gros si gajait!Lol Dar e scump! Si dragalas!coeur coeur
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed