simona_andreea3

Profil: simona_andreea3
Despre
Utilizator: simona_andreea3
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia bucuresti
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Wednesday, November 25, 2015
Ultima vizita: Friday, November 27, 2015 7:29 AM
Numarul de postari: 1
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: psiholog pentru copii
Postat: Wednesday, November 25, 2015 6:15 PM
Buna ziua.
Referitor la dna psiholog, Diana Ioanes, vreau sa spun ca, personal, sunt foarte multumita.
Am fost cu fetita de aproape 6 ani, deoarece am considerat ca este mai retrasa.
Dupa prima sedinta (la care am participat doar eu cu sotul) ne-a spus exact care vor fi pasii si costurile (si asa a fost pana la sfarsit, nu a aparut nimic neprevazut).
Fetita a socializat foarte bine cu dumneaei (intra ca la ea acasa, desi, ea e mai timida), iar la sfarst ne-a spus concluziile. Surprinzator, ne-a spus ca nu are nevoie de nicio sedinta de terapie (desi putea sa invoce orice motiv sa mai mergem)si a descoperit alte probleme decat cele pentru care am fost (legate de noi, adultii, pentru care nu ne-am suparat, ba, dimpotriva).
Intotdeauna cineva din afara vede ceea ce noi nu putem, mai ales ca dumneaei este specialsta in domeniu.
Eu, una, am fost tratata cu respect, s-au respectat programarile, a vorbit separat cu noi (nu in fata copilului),am invatat lucuri folositoare referitor la relatia cu fetita, iar copilul s-a simtit foarte bine si am observat imbunatatiri in comportamentul ei.
Per total, sunt foarte multumita si o recomand cu mare drag persoanelor care vor sa fie cu rezultat vizita la doamna psiholog si care nu se supara sa afle adevarul (daca pentru asata s-a dus!)!