shirel

Profil: shirel
Despre
Utilizator: shirel
Nivel: SMARALD
Nume real: angelica
Locatia israel
Ocupatie: masaj medical,medicina alternativa
Interese: astrologie,arta decorativa,totul ce tine de lucru manual
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, July 22, 2007
Ultima vizita: Friday, March 10, 2017 6:13 PM
Numarul de postari: 11,686
[1.28% din toate postarile / 3.31 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Fenomen straniu
Postat: Friday, March 10, 2017 6:07 PM
Ce parere ai tu despre cele intamplate?Ce crezi tu ca inseamna toate astea?Cum iti explici evenimentul?Eu nu te intreb fiindca nu cred cele povestite ci sa vad ce simti tu ca ti s-a intamplat!

Subiect: Familie cu doi copii din Bucuresti, are mare nevoie alimente si haine.
Postat: Tuesday, February 7, 2017 10:34 PM
ingerash wrote:
Doresc sa ajut.Pot avea mai multe detali ?

Ti-am scris pe facebook dar daca mai ai ceva intrebari anunta-ma!!Multumesc mult Ingeras!!SimplyLove SimplyLove

Postat: Tuesday, February 7, 2017 9:30 AM
lumi27 wrote:
Buna ziua! Va contactez pentru o familie din Bucuresti, cu doi copii, care are o situatie financiara nu foarte buna. Familia a trebuit sa se mute cu chirie in regim de urgenta.
Familia Tudorache trece printr-un regres financiar, desi ambii parinti lucreaza, tatal nu si-a primit salariul de 2 luni. Copii familei: o fetita de 11 ani si 1 luna si un baiat de 4 ani si 4 luni.
Tatal lucreaza ca agent de paza la un depozit de medicamente iar mama ca femeie de serviciu, la bloc, pe un salariu foarte mic.
Apartamentul in care stau acum este confort 2 si au nevoie de o mocheta/covor ingust pentru hol
Pe langa alimente, ei au nevoie de hainute iar mama are are nevoie urgent de incalaminte de iarna marimea 39.

Pentru detalii personale in legatura cu familia Tudorache va stau la disozitie pe privat.

Nu stiu dar in ultima vreme imi iese sa intalnesc oamenii minunatii din orice colt al lumii dar si oamenii de la care poti sa inveti sau sa iei ceva ptr viatza ta.Ei,bine pe mama acestestor copilasi au cunoscut-o doar prin telefon ,ce mama devota exact o leoaica adevarata care incearca sa lupte impotriva naturii impotriva vietii ptr a supravietui si apara puii.Aceasta mamica este exact ca noi ar vrea sa zambeasca ,ar vrea sa fie fericita ar vrea sa se plimbe cu familia ei dar viatza asta grea al lor nu le da voie.Credeti-ma sunt oameni care muncesc imi povestea ieri printre lacrimi cate cazane de gunoaie a ridicat si aranjat.Aceasta familie trebuie ajutate,trebuie sa dovedim acestei familie ca inca mai exista oameni cu suflet mare ,aceasta familie trebuie ridicata fiindca se merita sa o ajutam ....este un exemplu de mamica care o intereseaza sa stie ca ,copii ei sunt in sigurantza si poate sa le o ofera un pahar de lapte cu paine.
Rog toate prietenele si membrele de pe acest forum si mai ales cele din Bucuresti luati legatura ori prin mine pe facebook ori scrieti-mi aici haideti sa dovedim ca suntem o comunitate care putem sa dam si o mana de ajutor atunci cand trebuie.Credeti-ma ca nu trebuie ceva mult,o paine intr-o zi sau o punga de lapte ,o gecus
tza sau un pulovar ramas mic de la copii nostri ptr ei este o avere si un dar bine venit.Va rog din suflet haideti sa ajutam este un lucruu mare in ziua de astazi!Va pup computerlove campfire iloveyou majoreta

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 16
Postat: Tuesday, February 7, 2017 9:11 AM
Fetelor buna dimineatza,eu sunt mereu prin preajma voastra aici.Astazi vreau sa vin cu o rugaminte ,sper sa gasesc topicul potrivit unde sa scriu!!O zi frumoasa!Sunt alaturi de voi la ce se intampla in Romania!!computerlove computerlove Sper cu ajutorul lui Dumnezeu sa fie bine!!coeur coeur

Postat: Saturday, February 4, 2017 12:00 PM
bereea wrote:
Buna dimineata. Si eu cu o cafea si cu o tristete nemarginita in suflet!

Te imbratisez si pup cu drag ,draga mea!!computerlove computerlove

Postat: Saturday, February 4, 2017 8:28 AM
Neatza fetele!!Cine vine la o cafea sic ras tot fara zahar dar cu lapte!!!O zi frumoasa si calduroasa!!computerlove Imi este dor de voi!!!computerlove computerlove

Postat: Tuesday, January 24, 2017 5:27 PM
lumi27 wrote:

Daca esti Crisu....suntem prietene pe fb , ti-am lasat mesaj

Nu sunt Crisu!sic Ma gasesti Shirel Levy.

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Sunday, January 22, 2017 3:43 PM
Daa aveti grija de voi !Exact eram cu prietena mea din Roma pe watzapp si toate casa ei s-a zguduit.Pe urma a mers sa isi scoata copii de la scoala.Tare ma tem ca va fi si unul cu mult mai puternic!!plans pale

Postat: Sunday, January 22, 2017 3:38 PM
lumi27 wrote:
Buna ziua! Va contactez pentru o familie din Bucuresti, cu doi copii, care are o situatie financiara nu foarte buna. Familia a trebuit sa se mute cu chirie in regim de urgenta.
Familia Tudorache trece printr-un regres financiar, desi ambii parinti lucreaza, tatal nu si-a primit salariul de 2 luni. Copii familei: o fetita de 11 ani si 1 luna si un baiat de 4 ani si 4 luni.
Tatal lucreaza ca agent de paza la un depozit de medicamente iar mama ca femeie de serviciu, la bloc, pe un salariu foarte mic.
Apartamentul in care stau acum este confort 2 si au nevoie de o mocheta/covor ingust pentru hol
Pe langa alimente, ei au nevoie de hainute iar mama are are nevoie urgent de incalaminte de iarna marimea 39.

Pentru detalii personale in legatura cu familia Tudorache va stau la disozitie pe privat.

As vrea sa ajut cum sa iau legatura cu tine?Ai facebook?

Subiect: Cum ne imbracam in functie de varsta - 30 - 39ani
Postat: Saturday, January 14, 2017 9:08 AM
Nu demult am fost la un curs foarte interesant in care ne-au invatzat si in acelasi timp si testat legatura pe care o are caracterul nostru si felul nostru de a fi cu imbracamintea sau stilul in care ne imbracam.Ceva foarte interesant la care nu m-am gandit pana acum.Ne-au dat cateva fotografii cu tot felul de oamenii si noi trebuiam sa le descriem ce credem despre ei dupa felul in care sunt imbracati si dupa fell cum arata.Nu mica mi-a fost uimirea sa constant ca nu tot timpul noi prin imbracamintea si stilul nostru ne scoatem in evidentza ceea ce suntem noi cu adevarat ceea ce m-a pus pe ganduri.De obicei ne cumparam o rochie sau o haina fara a ne gandi daca ni se potriveste si caracterului nostru sau daca o imbracam ce trasmitem despre noi celor din jurul nostru,la locul nostru de munca etc.
Legatura dintre imbracamintea noastra cu noi este foarte stransa.Cate dintre noi nu pastram prin dulapuri un jeans sau o bluza din liceu fiind are legatura cu o intamplare emotionala prin care am trecut(:prima dragoste,prima dieta,primul lucru cumparat din salariul meu )si nu ne putem desparti de aceste haine.ras alcool
Acuma fiindca am trecut intr-un nou an eu persnal mi-am promis ca orice haina pe care vreau sa mi-o cumpar in afara de cat de bine imi vine sau mi se potriveste sa ma gandesc si ce spune despre mine,cum ma descrie si ce senzatie propie imi da mie la atingerea ei.
Astept povesti asemanatoarea despre voi si stilul in care va imbracati si ce haine sentimentale ascundeti voi in garderoba voastra si nu vreti sa scapati de ele fiind fac parte din trecutul voastru ,din viatza si clipele pe care nu vreti si nu le puteti uita!computerlove computerlove Cum va simtiti cand deschideti usile dulapului? Cum v-ar fi diminetile lui 2017, daca nu v-ati simti plictisite sau sufocate de hainele pe care le aveti? Cum v-ar fi stilul, daca garderobele v-ari fi transformate, ordonate, asortate dupa ceea ce simtiti ca sunteti voi cu adevarat!!?