shirel

Profil: shirel
Despre
Utilizator: shirel
Nivel: SMARALD
Nume real: angelica
Locatia israel
Ocupatie: masaj medical,medicina alternativa
Interese: astrologie,arta decorativa,totul ce tine de lucru manual
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, July 22, 2007
Ultima vizita: Saturday, March 28, 2020 10:04 AM
Numarul de postari: 11,801
[1.16% din toate postarile / 2.54 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Saturday, March 28, 2020 10:03 AM
Va pup si eu..sunt la o cafea si cu gandul la Suceava...am prietene asistente si care nu au voie sa vb..nu imi vine sa cred ca Romania sa intors cu zeci de ani in urma cand nu aveam voie sa stim adevarul.Este ceva de nedescris ce se intampla in lume...eu chiar ma gandesc si nu sunt genul asta de om.banghead angry .ca cineva a facut totul intentionat pana la urma.
La noi se lupta sa gaseasca un vaccin ..aveau ceva dar ptr corona la pasari..am inteles ca s-ar putea fi aproape de a gasi medicamentul dar totul ia mult timp macar cateva lunii.
Va pup pe toate si sa avem parte cu ajutorul lui Dumnezeu de timpuri mai frumoase si de vesti mai bune!computerlove

Subiect: Coronavirus - raspandire si masuri luate
Postat: Saturday, March 21, 2020 9:51 PM
kali wrote:
Si eu cred, din pacate. Nu stiu in ce masura - si daca - ne vom mai reveni, la modul general vorbind. Cert e ca nu va dura 1-2 luni si gata, ne reluam vietile de unde le-am lasat. Ceea ce prevad eu e dezastru, sper din suflet sa ma insel.

Imi doresc sa ne bage pe toti in carantina, cat mai repede; doar asa putem limita raspandirea virusului si doar asa avem sanse ca peste 2-3 luni sa ne reluam vietile, cumva. Mi se pare ca, cu cat amana mai mult aceasta decizie, cu atat va fi mai mare dezastrul din toate punctele de vedere.

Aveti grija de voi!

Ai perfecta dreptate cu cat mai repede se intra in carantina totala cu atat mai repede nu ne vom molipsi cu toti ,sau ne vom molipsi dar nu ceva grav doar ca o simpla raceala.
Eu binenteles ca nu pot lucra lucrand mai mult afara dar nici nu pot sa ma intalnesc cu clienti fatza in fatza nici macar la 2 metru=i fiindca nu este corect.Sotul meu meu inca lucreaza doar fiindca au proiecte care sunt urgente si trebuie inaintat rapid ,copii acasa in vacantza invatza online sau nu invatza ,sanatosi sa fie numai!alcool Este vorba sa nu se mai mearga deloc la servici chiar si in cazul lui Yohanan facand carantina generala.Deocamdata ne-am luat concediu din zilele de concediu...la mine nu-i bai fiindca eu sunt seful si lucrez chiar numai dupa timpul meu liber.

Tzepi,multa sanatate aveti grija de voi...nu este de gluma!computerlove Cray

Subiect: Coronavirus - raspandire si masuri luate
Postat: Tuesday, March 17, 2020 9:32 PM
Si la noi in Israel sunt 250 ceva de genul asta purtatori de virus,doi sunt in stare critica si noi in izolare in casa.Nu se merge la scoala de vineri,copii invatza de acasa..de maine merg la servici doar cine trebuie sa lucrezi .Kali ,si la mine Oshry a avut temperatura spre norocul meu numai o zi dar tuseste exact ca cei cu virus.Astazi am sunat la clinica si am fost singuri acolo dar macar m-au linistit..plamani sunt curati!Copii pot lua virusul dar nu le este primejdios deloc...ptr ei.Ce sa va spun situatia nu este deloc buna in lume sper si va doresc numai sanatate si nu iesiti din casa doar daca sunteti obligati ,nu va vizitati rudele sau bunicii batrani.La batrani este cel mai grav ..cazurile sunt mortale.Bereea ,la voi in Italia este dezastru in nord ,doamne ajuta sa se termine cat mai repede!Anglia va primi o mare lovitura...ei inca nu au hotarat izolarea...vor fi victime cu miile acolo!Lol Lol computerlove campfire Apropo am scris si pe grupul de pe facebook ..sunt fete care nu mai sunt pe forum dar scriu acolo.

Postat: Saturday, March 7, 2020 9:27 AM
Neatza,fetelor!Ce faceti?Eu la prima mea cafea inainte de a incepe ziua.Ce nautati aveti?Si la voi toti sunt innebuniti cu virusul Corona?Crazy

Subiect: Cum poti fi nefericit intr-o casnicie fericita
Postat: Saturday, December 7, 2019 9:20 AM
t-mihaela wrote:
https://youtu.be/62whP6gRpec

Am revenit cu preferata mea in sfaturi de cuplu, Esther Perel.Am urmarit cam tot ce a spus si mi se potriveste manusa.Am inteles acum de ce K e asa atras si dependent de mine siam inteles de ce eu nu mai sunt atrasa de el.
Relatia mea cu K e la timpul trecut, nu vreau ss ajung sa traiesc din amintiri. Suntem inca impreuna dar intr-o relatie ciudata.
Va pup fetele dragi, ??

Mihaela te pup ...ma bucur ca mai scrii din cand in cand...si ma bucur incerci sa inveti din sfaturile lui Esther Perel.Ai stat cu K la o discutie serioasa sa vedeti ce puteti sa faceti amandoi ca relatie sa nu fie ciudata ci sa fie macar placuta si cat de cat frumoasa atat pe cat se poate.Tu nu poti trai din amintiri si nici nu trebuie dar nici sa fiti impreuna din obisnuinta si fara nimic acolo in inima unul ptr celalalt.Succes iubita si sa stii ca timpul nu rezolva nimic doar ingreuneaza si mai mult situatia.

Postat: Saturday, December 7, 2019 9:10 AM
Buna dimineatza fetele!Cine vine la o cafea?computerlove

Postat: Monday, November 4, 2019 12:08 PM
AdrianaC wrote:
Neata fetelor ! Va doresc o saptamana extraordinara !

Cheek Kiss

Si tie la fel!computerlove Eu la a treia cafea...macar fara lapte!sic

Postat: Tuesday, October 29, 2019 8:19 AM
chatten2much Neatza.astazi sunt prezenta cu voi la cafea!Cine mai vine?topai

Subiect: Adolescentii nostri
Postat: Saturday, October 5, 2019 11:25 AM
Mai este Loana a lui Katy ,Eden care are 20 de ani a lui Cristy si Shahar care are 16 ani!Noi urmam cu Eden la rand ...eu deja o cosider adolescenta chiar daca are 13 ani!sic alcool

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Saturday, October 5, 2019 11:17 AM
Mi-am promis sa imi fac aparitia cat mai des pe aici.Timpul trece prea repede si ar fi pacat sa ne pierdem amintirile pe care le avem aici pe forum.In vacantza care a trecut am avut intalnirea cu colegi de la scoala generala din Romania...nu pot sa va descriu cum a fost minunat de emotionant.Nu ne-am intalnit de vreo 30 de ani si ne-am dovedit ca putem ramane colegii si prieteni pe veci.Vreau poate ca peste ani sa organizam o intalnire a grupului nu va fi imposibil daca ne vom da nteresul ne vom intalni cu toate....copii vor veni si ei daca vor dori.sic .M-am bucurat tare ca m-am intalnit cu Kaly in Suceava....atata am vorbit si mai puteam ramane cred ca cateva ore bune impreuna!computerlove computerlove coeur Am sa postez poza frumoasa cu noi sa ne vedeti!Noi suntem bine mezina mea Tahel este in clasa intaia si am inceput iarasi de la capat totul.Acuma suntem in perioada de sarbatori deci musafiri,mese festive si excursii!Va pup cu drag pe toate si daca ajungeti prin Israel sa nu ezitati sa luati legatura cu mine!Aaa eram sa uit Cristy va trasmite tuturor care o cunosc multe salutariii(am vb cu ea nu demult dupa 3 ani de tacerealcool alcool ...ne-am promis ca nu se va mai intampla asa o despartire de durata)campfire computerlove majoreta