shirel

Profil: shirel
Despre
Utilizator: shirel
Nivel: SMARALD
Nume real: angelica
Locatia israel
Ocupatie: masaj medical,medicina alternativa
Interese: astrologie,arta decorativa,totul ce tine de lucru manual
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, July 22, 2007
Ultima vizita: Wednesday, April 19, 2017 12:53 PM
Numarul de postari: 11,692
[1.27% din toate postarile / 3.28 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Vreau sa slabesc! - 3
Postat: Wednesday, April 19, 2017 12:52 PM
Ma inscriu si eu rapid aici ...doamne cat am putut manca Pastele asta...nu cred ca m-am ingrasat dar nu ma simpt in forma mea.De astazi intru la actiuni fizice si la un regim mai strict .Daca puteti sa faceti o minune si ptr mine fe am reda pofta de sport va rog sa o faceti rapid.ras

Subiect: HRISTOS A INVIAT!
Postat: Sunday, April 16, 2017 8:53 PM
Am intrat aici ca sa va spun Paste Fericit si Hristos a inviat asa cum se obisnuieste si ce vad ca nimeni nu a mai scris nimic inaintea mea dacat cu anii in urma!!Fetelor dragi Dumnezeu a vrut ca noi sa ne intalnim aici si sa ne cunoasteam ,Dumnezeu vrea ca sa tinem si legatura in continuare chiar daca nu mai avem timpul necesar cum il aveam odata dar macar odata pe saptamana sau la o sarbatoare as vrea sa vad o prezentza mai mare.Va doresc ca Pastele sfant sa va gaseasca pe toate bucuroase,sanatoase si implinite alaturi de frumoasa voastra familie!Va pup si va iubesc!!

Subiect: Cat de sigur este sa vizitezi acum Anglia?
Postat: Friday, March 31, 2017 5:21 PM
Este adevarat ca nu esti in sigurantza nicaieri dar Europei i s-a pus gand rau de tot.In Londra inca vor mai fi atentate asta a fost doar un mic inceput ,nu vreau sa va sperii dar asa va fi in viitorul apropiat.Daaar asta nu inseamna ca nu trebuie sa iesim din casa si sa nu ne plimbam.Am prietene in Anglia viatza contiua normal si sa va mai spun ceva cred ca si se pazeste acuma mai bine.Unde este cel mai sigur si stiu ca are sa va para ciudat dar Israelul este foarte sigur ...este foarte bine pazit si sansele de atentat sunt mult mai scazute decat in Europa ...si nu avem Daish in interiorul tarii.ras alcool alcool

Subiect: Dubai
Postat: Friday, March 31, 2017 5:13 PM
kali wrote:
Hmmmm... inca nu era topic despre Dubai?!

Deci, recomandari de cazare aveti?
In febr. avem si noi bilete luate, deci revin cu impresii daca nu intervine nimeni pe parcurs...

De data asta chiar te invidiez si imi vine sa va bat sic ras .Dubai este singurul loc din lume care mi-l doresc sa-l vizitez si nu poooooot!Ma atrage totul arhitectura,oamenii,locurile ...tot!!Ce misto de voi!Daca vrei mai multe indicatii vb cu Alina(Antique din Radauti)ea a vizitat si-ti va povesti ce si unde sa vizitati!Astept totul ,poze macar sa vizitez prin voi!!computerlove computerlove

Subiect: Cum ne imbracam in functie de varsta - 30 - 39ani
Postat: Friday, March 31, 2017 5:04 PM
Eu parca din nou am intinerit ..nu stiu cum se face dar cum mi-au crescut copii am revenit la tocuri .la culorile deschise si la purtat mai scurt.alcool ras sic Normal ca toate se limiteaza la confort dar acum imi si stiu sa imi explic ce inseamna ptr mine confort si elegantza.Am devenit mai plina de pretentii stiu ce vreau,ce mi se potriveste si de ce duc lipsa in garderoba.Cateodata este destul sa adaugi o curea ,o palarie sau o geanta schic si sa-ti schimbi total lookul.Si daaa recunosc ca am devenit mai feminina ca niciodata!!sic ras

Subiect: Fenomen straniu
Postat: Friday, March 10, 2017 6:07 PM
Ce parere ai tu despre cele intamplate?Ce crezi tu ca inseamna toate astea?Cum iti explici evenimentul?Eu nu te intreb fiindca nu cred cele povestite ci sa vad ce simti tu ca ti s-a intamplat!

Subiect: Familie cu doi copii din Bucuresti, are mare nevoie alimente si haine.
Postat: Tuesday, February 7, 2017 10:34 PM
ingerash wrote:
Doresc sa ajut.Pot avea mai multe detali ?

Ti-am scris pe facebook dar daca mai ai ceva intrebari anunta-ma!!Multumesc mult Ingeras!!SimplyLove SimplyLove

Subiect: Familie cu doi copii din Bucuresti, are mare nevoie alimente si haine.
Postat: Tuesday, February 7, 2017 9:30 AM
lumi27 wrote:
Buna ziua! Va contactez pentru o familie din Bucuresti, cu doi copii, care are o situatie financiara nu foarte buna. Familia a trebuit sa se mute cu chirie in regim de urgenta.
Familia Tudorache trece printr-un regres financiar, desi ambii parinti lucreaza, tatal nu si-a primit salariul de 2 luni. Copii familei: o fetita de 11 ani si 1 luna si un baiat de 4 ani si 4 luni.
Tatal lucreaza ca agent de paza la un depozit de medicamente iar mama ca femeie de serviciu, la bloc, pe un salariu foarte mic.
Apartamentul in care stau acum este confort 2 si au nevoie de o mocheta/covor ingust pentru hol
Pe langa alimente, ei au nevoie de hainute iar mama are are nevoie urgent de incalaminte de iarna marimea 39.

Pentru detalii personale in legatura cu familia Tudorache va stau la disozitie pe privat.

Nu stiu dar in ultima vreme imi iese sa intalnesc oamenii minunatii din orice colt al lumii dar si oamenii de la care poti sa inveti sau sa iei ceva ptr viatza ta.Ei,bine pe mama acestestor copilasi au cunoscut-o doar prin telefon ,ce mama devota exact o leoaica adevarata care incearca sa lupte impotriva naturii impotriva vietii ptr a supravietui si apara puii.Aceasta mamica este exact ca noi ar vrea sa zambeasca ,ar vrea sa fie fericita ar vrea sa se plimbe cu familia ei dar viatza asta grea al lor nu le da voie.Credeti-ma sunt oameni care muncesc imi povestea ieri printre lacrimi cate cazane de gunoaie a ridicat si aranjat.Aceasta familie trebuie ajutate,trebuie sa dovedim acestei familie ca inca mai exista oameni cu suflet mare ,aceasta familie trebuie ridicata fiindca se merita sa o ajutam ....este un exemplu de mamica care o intereseaza sa stie ca ,copii ei sunt in sigurantza si poate sa le o ofera un pahar de lapte cu paine.
Rog toate prietenele si membrele de pe acest forum si mai ales cele din Bucuresti luati legatura ori prin mine pe facebook ori scrieti-mi aici haideti sa dovedim ca suntem o comunitate care putem sa dam si o mana de ajutor atunci cand trebuie.Credeti-ma ca nu trebuie ceva mult,o paine intr-o zi sau o punga de lapte ,o gecus
tza sau un pulovar ramas mic de la copii nostri ptr ei este o avere si un dar bine venit.Va rog din suflet haideti sa ajutam este un lucruu mare in ziua de astazi!Va pup computerlove campfire iloveyou majoreta

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 16
Postat: Tuesday, February 7, 2017 9:11 AM
Fetelor buna dimineatza,eu sunt mereu prin preajma voastra aici.Astazi vreau sa vin cu o rugaminte ,sper sa gasesc topicul potrivit unde sa scriu!!O zi frumoasa!Sunt alaturi de voi la ce se intampla in Romania!!computerlove computerlove Sper cu ajutorul lui Dumnezeu sa fie bine!!coeur coeur

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 16
Postat: Saturday, February 4, 2017 12:00 PM
bereea wrote:
Buna dimineata. Si eu cu o cafea si cu o tristete nemarginita in suflet!

Te imbratisez si pup cu drag ,draga mea!!computerlove computerlove