shirel

Profil: shirel
Despre
Utilizator: shirel
Nivel: SMARALD
Nume real: angelica
Locatia israel
Ocupatie: masaj medical,medicina alternativa
Interese: astrologie,arta decorativa,totul ce tine de lucru manual
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, July 22, 2007
Ultima vizita: Monday, May 15, 2017 10:27 PM
Numarul de postari: 11,702
[1.27% din toate postarile / 3.25 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Monday, May 15, 2017 10:23 PM
Bereea bine ca ai trecut cu bine si de asta!!!

Eu sunt alaturi de o persoana draga mie,noua si ma rog in fiecare zi si clipa sa primeasca ajutorul si binecuvantarea de care are nevoie.Doamne ajuta-i pe acesti oamenii in aceste clipe grele si fa o minune ptr ei.Nu pot da nume si deocamdata nici nu vreau!!!Sunt cu gandul la tine draga mea putere si credintza sa ai mereu!!!coeur pupici

Postat: Saturday, May 6, 2017 10:59 AM
bereea wrote:
Monica, au incercat pentru a treia sau a patra oara sa faca insamantare artificiala si nu a mers nici de data aceasta. Cumnata mea e cu moralul la pamant. Imi este asa de mila de ei!

Scuze ca ma amestec cumnata ta are nevoie de o vacantza i propun o vizita in Israel vizitarea locurilor sfinte,curatzarea sufletului prin iertare ..iertare proprie in in primul rand cat si ierate ptr cei din jurul ei.Nu o cunosc dar este o fiintza care poarta in interiorul ei in pantecul ei multa nervozitate ,ura si tot felul de probleme in legatura cu ea si cu lumea din jurul ei.Ea nu este cu nimic vinovata de tot ceea ce atrage asupra ei dar nici nu are voie sa se implice nici cu gandul nici cu sufletul in lucruri negative si nefavarobile ptr ea si ptr familia ei.Are nevoie de o curatire totala in fatza ei si in fatza lui Dumnezeu !
Scuze inca odata ptr ceea ce spun dar sper sa ma intelegi si prin tine sa o poti ajuta si pe ea.tine-ma la curent cum este!computerlove

Subiect: Nu raman insarcinata, dupa o nastere prematura..
Postat: Saturday, May 6, 2017 10:49 AM
MadaMadalyna wrote:
Hands Buna!!! Din februarie incerc sa raman insarcinata, nu stiu care este problema de nu raman , au fost 3 luni de incercari fara rezultat si incep sa-mi fac grij. La prima sarcina am ramas insarcinata accidental ( fost primita vestea cu bucurie). La 6 luni am.nascut prematur si nu a trait bebelusul. Acum dupa un an de la pierderea primului copil ne dorim sa devenim iar parinti si ma sperie faptul ca inca nu am ramas insarcinata dupa 3 luni.... am facut controale si e totul ok, cm e regulat, dar rezultatele intarzie sa apara... :(

Starea ta psihica este foarte tensionata ca rezultat de perioada grea si de intamplarea cu pierderea primului bebelus.Frica in care traiesti si toate gandurile rele care iti trec prin cap nu permit corpului fizic sa reuseasca ceea ce tu vrei sa ramai insarcinata.In cazul tau o vacantza impreunul cu sotul tau departe de casa si locul unde locuiesti te va destinde si incercand acolo asa libera in gandire vei putea ramane din nou insarcinata .Asta impreuna binentles si cu acid folic!Succes si asteptam vestea cea mare!computerlove

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Saturday, May 6, 2017 10:32 AM
chatten Va invit la o cafea eu deja fiind la a doua tot plimbandu-ma pe aici!!computerlove

Subiect: Biroul sau camera de lucru
Postat: Saturday, May 6, 2017 10:18 AM
Mari,pune-ne totusi si o fotografie cu toata camera de lucru inclusiv geamul sa vad ce s-ar potrivi!

Subiect: Bucataria
Postat: Saturday, May 6, 2017 9:54 AM
Am vazut in multe tari ca bucataria are in interiorul ei si masina de spalat niciodata nu mi-a placut asta.sunt eu asa mai ciudata bucataria este ptr mancare si nu ptr rufe.Daca avem spatiu o camera mai mica as face-o camera ptr masina de spalat cu un dulap ptr rufe murdare...aici unii o pun si pe terasa din lipsa de spatii intr-un mini depozit nu se vede si este foarte organizat ,scotii direct rufele si le pui la intins in apropiere.
Miriam ,daca nu ai incotro este bine si in bucatarie numai sa o ai alcool ras la mine functioneaza 24 din 24 masina de spalat sic dar si cea de vase Big Laugh alcool

Postat: Saturday, May 6, 2017 9:46 AM
Fetelor si eu sunt aici cu voi!!Chiar mi-ar place sa vad mai multa activiate pe aici ..problema este postarea pozelor eu una asa as vrea sa imi continui jurnalul meu!!Incerc sa revin cat mai des prin zona!!!computerlove computerlove

Subiect: Cata miscare am facut astazi ?
Postat: Saturday, May 6, 2017 9:40 AM
Felicitarii Kali ptr inceput...Bravoo Bravoo tine-o tot asa macar ptr tonus.
Noi de la Paste incoace o tot tinem in sarbatorii,mancare,musafirii,gratare dar incerc cat de cat sa ma abtin sa nu exagerez fiindca a venit vara la noi este cald si deja nu vreau sa vad cum arat cu pantaloni scurti.Haha
Am avut 4 zile de lucru cu soldatii si copii de la clasele 7-9 am slabit cred ca 4 kg deodata nu am avut timp nici sa beau apa!alcool sic Mie nu imi place sa alerg dar fac miscare mers rapid aproape in fiecare zi plus exercitii ptr zonele mele problematice ...mai trebuie sa muncesc dar deocamdata nu ma plang ma simpt excelent fizic.Spor la treaba fetelor si aveti grija cu alergatul ...daca nu o faceti corect si cu indrumare profesionala aveti toate sansele sa suferiti de dureri de genunchi!!majoreta majoreta

Subiect: Ce filme ati mai vazut - recomandari
Postat: Saturday, May 6, 2017 9:25 AM
Eu urmaresc mini seriale la greu si ma uit numai la sfarsit de saptamana..ceva ce urmaresc acuma Homeland se meritaa tare ptr cine iubeste actiune si sa stea in tensiune tot timpul!

Am mai vazut un serial bun ptr noi mamicele superb Big little liesMiunciuni mici mari un mini seial care trebuie vazut de voi numaidecat este ca o lectie de viatza!!Nu-l ezitati!

Subiect: Vreau sa slabesc! - 3
Postat: Wednesday, April 19, 2017 12:52 PM
Ma inscriu si eu rapid aici ...doamne cat am putut manca Pastele asta...nu cred ca m-am ingrasat dar nu ma simpt in forma mea.De astazi intru la actiuni fizice si la un regim mai strict .Daca puteti sa faceti o minune si ptr mine fe am reda pofta de sport va rog sa o faceti rapid.ras