shirel

Profil: shirel
Despre
Utilizator: shirel
Nivel: SMARALD
Nume real: angelica
Locatia israel
Ocupatie: masaj medical,medicina alternativa
Interese: astrologie,arta decorativa,totul ce tine de lucru manual
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, July 22, 2007
Ultima vizita: Saturday, November 17, 2018 2:24 PM
Numarul de postari: 11,777
[1.20% din toate postarile / 2.84 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Cafelutza de dupa amiaza / seara - 3
Postat: Monday, November 5, 2018 4:56 PM
Hellooow este cineva pe aici?!!Eu cu un cancan de cafea ,obosita de vremea asta mohorata afara!!!Pupiciipupici pupici

Subiect: Indrazneste sa ai incredere in tine!
Postat: Saturday, November 3, 2018 2:47 PM
Petronella wrote:
Fetelor, pe unde mai sunteti? Imi e dor de aceasta familie minunata.. Nu mai sunteti prezente aici?

Desigur ca ne gasesti mereu aici.Chiar zilele astea ma gandeam sa continui sa scriu aici fiindca sigur ne este de ajutor!Avem fiecare cate o perioada in care avem nevoie de sfaturi de cineva sa ne ridice cu un sfat bun si sa ne ajute sa avem incredere in noi ca suntem pe drumul cel bun pentru asta am si deschis topicul acesta de a va sustine cu un sfat si cu cuvinte incurajatoare din experientza mea de viatza cat si din meseria mea de a ajuta si indruma pe cine are nevoie.

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Saturday, October 20, 2018 3:06 PM
Nici eu nu va uit si intru cu drag pe aici!!Noi suntem bine foarte aglomerati eu am inceput sa invatz mai noi ptr a mai incarca cu cunostiintze in tot ceea ce fac,sic alcool mai aveam putin si intram si in politica acuma cu alegerile locale pe la noi alcool alcool ,dar multumesc lui Dumnezeu ca am stiut sa ma opresc la timp..asa ca doar imi ajut prietenii in spatele cortinei.Copii sunt mariii si foarte independentii.Yohanan este mai tot timpul cu valiza in salon si cu multe plecari prin Anglia cu lucrul.Anul asta avem si Bat Mitzva cu Eden adica aici cand fata implineste 12 ani este considerata ca a intrat la majorat adica religios dupa 12 ani fata se si poate casatoriialcool alcool sic Crazy Crazy ma repet religios.Asa ca mare distractii la noi!Eu ma bucur sa va citesc mereu ..imi este un dor nebun de voi toate!Aaa apropo la anul vin in Romania poate ne intalnim cateva dintre noi!topai topai topai

Postat: Friday, September 7, 2018 11:44 PM
Noi deja am inceput scoala si avem si prima vacantzaalcool dance sarbatorim duminica anul nou..de fapt toata luna este cu pauze fiindca este luna cu sarbatori aici.

Postat: Saturday, August 4, 2018 10:34 AM
Fetelor ce mai faceti?Si noi ne-am saturat de caldura dar stim ca nu avem incotro nu avem unde fugi.ras Norocul nostru ca au fost infiintzate aerele conditionate ca fara ele nu stiu cum as rezista!!Am avut o saptamana grea cu vesti proaste de la o persoana taare draga mie,care mi-au luat parca rasuflarea ,iar pe urma am petrecut zi dupa zi la inmormantari..vecinul meu sa innecat si un alt tata s-a dus pe lumea cealalta si a lasat 3 fete orfane de parinti.Cand trec pe langa tine asa niste intamplari si vesti nu prea bune nu iti ramane decat sa multumesti lui Dumnezeu ca toata familia ta iti este sanatoasa si bine !!computerlove Deci trebuie sa ne traim fiecare clipa ca si cum ar fi ultima noastra zi!Sa fim oameni buni sa ne ajutam unii pe altii si sa fim un exemplu pozitiv ptr generatia care ne urmeaza!!computerlove Un sfarsit de saptamana minunat!!computerlove coeur

Subiect: Cu bebelusii in calatorii
Postat: Saturday, August 4, 2018 10:19 AM
Super vacantza ,va urmaresc cu drag!Eu eram cunoscuta in excursiile cu bebelusi....sa stii ca este cu mult mai usor cand este mic sa te plimbi decat sa te plimbi cu ei mari ras sic cand deja nu mai vor ceea ce vrem noi si nu mai au chef deodata de nimic.Vacantza placuta in continuare!!!computerlove

Subiect: Bine ai venit pe lume printesa mea!
Postat: Saturday, August 4, 2018 10:12 AM
Waaaw esti o mamica eroina!!Ciudat ca dupa ce ti-a cazut dopul au vrut sa te trimita acasa....aici nu i-au asa o sansa ramai in continuare la spital sub control.Nu exista fericire mai mare cand iti strangi bebelusa in bratze...uitam de tot ce a fost si cum a fost.Este o minune toata povestea voastra!Sa o cresteti sanatoasa si sa va bucurati de ea toata viatza!!Felicitarii si lui tati ptr ca a fost si el in actiune!!computerlove

Subiect: Copilul lunii iulie 2018 - Categoria 7-14 ani
Postat: Tuesday, July 17, 2018 8:58 AM
kali wrote:
Eu am lesinat!Big Surprise Andrei si Victor ( pup frumosii!DistanceKiss ), parca au crescut constant si sunt cum mi i-as fi imaginat!

Insa Eden?!!! Eden?! OMG, nu-mi vine sa cred! De unde a rasarit, ca parca acum vreo 2 ani era asa copil cum o stiam eu, iar acum e... waw!!?
Shirel, cat a trecut de la ultima noastra intalnire? Nu-mi vine a crede!

Kali,am stiut ca va fi soc!!Noi cred ca nu ne-an vazut de 3 ani.Eden este tare schimbata,matura si nebunatica in perioada de adolescentza...foarte ,foarte inalta 1,68 chiar si mai mult poate.Aici era la serbarea de sfarsit a clasei a 6 .Aici merg la o alta scoala ptr inca 3 ani si pe urma la liceu.Indata sarbatorim bat mitzva ..12 ani cand la evrei fetitza intra la maturitate ...ca un fel de majorat sic in Romania.Kali stai sa-i vezi pe toti ...lesini .alcool ras Eu una de multe ori nu cred ca sunt ai mei...au crescut prea repede.

Subiect: Cat de mult ii place copilului numele pe care i l-ati ales?
Postat: Tuesday, July 17, 2018 8:47 AM
kali wrote:

Ceva planuri, Shirel?sic

Planuri am dar vad ca nimic nu se intampla.ras Copii mei vor bebe..incercam dar intre timp mai nimic.

Subiect: Copilul lunii iulie 2018 - Categoria 4-7 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 7:41 PM