shirel

Profil: shirel
Despre
Utilizator: shirel
Nivel: SMARALD
Nume real: angelica
Locatia israel
Ocupatie: masaj medical,medicina alternativa
Interese: astrologie,arta decorativa,totul ce tine de lucru manual
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, July 22, 2007
Ultima vizita: Saturday, September 15, 2018 4:31 PM
Numarul de postari: 11,773
[1.21% din toate postarile / 2.88 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Friday, September 7, 2018 11:44 PM
Noi deja am inceput scoala si avem si prima vacantzaalcool dance sarbatorim duminica anul nou..de fapt toata luna este cu pauze fiindca este luna cu sarbatori aici.

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Saturday, August 4, 2018 10:34 AM
Fetelor ce mai faceti?Si noi ne-am saturat de caldura dar stim ca nu avem incotro nu avem unde fugi.ras Norocul nostru ca au fost infiintzate aerele conditionate ca fara ele nu stiu cum as rezista!!Am avut o saptamana grea cu vesti proaste de la o persoana taare draga mie,care mi-au luat parca rasuflarea ,iar pe urma am petrecut zi dupa zi la inmormantari..vecinul meu sa innecat si un alt tata s-a dus pe lumea cealalta si a lasat 3 fete orfane de parinti.Cand trec pe langa tine asa niste intamplari si vesti nu prea bune nu iti ramane decat sa multumesti lui Dumnezeu ca toata familia ta iti este sanatoasa si bine !!computerlove Deci trebuie sa ne traim fiecare clipa ca si cum ar fi ultima noastra zi!Sa fim oameni buni sa ne ajutam unii pe altii si sa fim un exemplu pozitiv ptr generatia care ne urmeaza!!computerlove Un sfarsit de saptamana minunat!!computerlove coeur

Subiect: Cu bebelusii in calatorii
Postat: Saturday, August 4, 2018 10:19 AM
Super vacantza ,va urmaresc cu drag!Eu eram cunoscuta in excursiile cu bebelusi....sa stii ca este cu mult mai usor cand este mic sa te plimbi decat sa te plimbi cu ei mari ras sic cand deja nu mai vor ceea ce vrem noi si nu mai au chef deodata de nimic.Vacantza placuta in continuare!!!computerlove

Subiect: Bine ai venit pe lume printesa mea!
Postat: Saturday, August 4, 2018 10:12 AM
Waaaw esti o mamica eroina!!Ciudat ca dupa ce ti-a cazut dopul au vrut sa te trimita acasa....aici nu i-au asa o sansa ramai in continuare la spital sub control.Nu exista fericire mai mare cand iti strangi bebelusa in bratze...uitam de tot ce a fost si cum a fost.Este o minune toata povestea voastra!Sa o cresteti sanatoasa si sa va bucurati de ea toata viatza!!Felicitarii si lui tati ptr ca a fost si el in actiune!!computerlove

Subiect: Copilul lunii iulie 2018 - Categoria 7-14 ani
Postat: Tuesday, July 17, 2018 8:58 AM
kali wrote:
Eu am lesinat!Big Surprise Andrei si Victor ( pup frumosii!DistanceKiss ), parca au crescut constant si sunt cum mi i-as fi imaginat!

Insa Eden?!!! Eden?! OMG, nu-mi vine sa cred! De unde a rasarit, ca parca acum vreo 2 ani era asa copil cum o stiam eu, iar acum e... waw!!?
Shirel, cat a trecut de la ultima noastra intalnire? Nu-mi vine a crede!

Kali,am stiut ca va fi soc!!Noi cred ca nu ne-an vazut de 3 ani.Eden este tare schimbata,matura si nebunatica in perioada de adolescentza...foarte ,foarte inalta 1,68 chiar si mai mult poate.Aici era la serbarea de sfarsit a clasei a 6 .Aici merg la o alta scoala ptr inca 3 ani si pe urma la liceu.Indata sarbatorim bat mitzva ..12 ani cand la evrei fetitza intra la maturitate ...ca un fel de majorat sic in Romania.Kali stai sa-i vezi pe toti ...lesini .alcool ras Eu una de multe ori nu cred ca sunt ai mei...au crescut prea repede.

Subiect: Cat de mult ii place copilului numele pe care i l-ati ales?
Postat: Tuesday, July 17, 2018 8:47 AM
kali wrote:

Ceva planuri, Shirel?sic

Planuri am dar vad ca nimic nu se intampla.ras Copii mei vor bebe..incercam dar intre timp mai nimic.

Subiect: Copilul lunii iulie 2018 - Categoria 4-7 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 7:41 PM

Subiect: Probleme cu parul
Postat: Saturday, July 14, 2018 4:26 PM
kali wrote:
Fetele mele si-au facut, in vacanta, niste codite impletite, cu extensii colorate. Acum le-am dat jos si am realizat cata ceara au in par! puker Sunt putin disperata ca nu stiu cum sa o scot. nervi

incearca cu fenul sa topesti...sau sa-i pui sub o casca si atunci poti sa cureti .Imediat spalat parul cu conditioner.

Subiect: Cum ne imbracam in functie de varsta - 45 - 55 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 4:22 PM
Eu ma imbrac aproape la fel adica in functie de stare de spirit ,port si pantaloni scurti dar nu foarte scurti,fuste la fel incerc sa fac mai mereu combinatii interesante.Nu port si nu am purtat aproape niciodata haine cu flori foarte colorate si nu port astazi bluzitzele scurte sa mi se vada burta(cum este acuma la moda).

Subiect: Cum ne imbracam in functie de varsta - 45 - 55 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 4:15 PM
Eu fac styling si exact cu grupa aceasta de varsta au cele mai mari dificultati in cum se imbraca.Este o varsta cand femeile sunt foarte calculate si chiar vor sa fie luate in serios.Nu la toate ni se potriveste pantalonul scurt si pantofii cu tocul cui.Incercam lucruri cat la clasici ,elegante dar si cele mai practice si comode.As spune ca imbracamintea la 54 de ani este cautata in functie de comoditate!!Am sa incerc sa pun cateva fotografii cu combinatii care ni se potrivesc varstei noastre.
Adriana pacat ca nu sunt in Romania am iesi impreuna la o plimbare de cumparaturi si sa te indrum cum poti sa te imbraci frumos ,placut si la peste 50 de kg.computerlove computerlove