shirel

Profil: shirel
Despre
Utilizator: shirel
Nivel: SMARALD
Nume real: angelica
Locatia israel
Ocupatie: masaj medical,medicina alternativa
Interese: astrologie,arta decorativa,totul ce tine de lucru manual
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, July 22, 2007
Ultima vizita: Saturday, July 14, 2018 11:00 PM
Numarul de postari: 11,767
[1.22% din toate postarile / 2.93 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Copilul lunii iulie 2018 - Categoria 4-7 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 7:41 PM

Subiect: Probleme cu parul
Postat: Saturday, July 14, 2018 4:26 PM
kali wrote:
Fetele mele si-au facut, in vacanta, niste codite impletite, cu extensii colorate. Acum le-am dat jos si am realizat cata ceara au in par! puker Sunt putin disperata ca nu stiu cum sa o scot. nervi

incearca cu fenul sa topesti...sau sa-i pui sub o casca si atunci poti sa cureti .Imediat spalat parul cu conditioner.

Subiect: Cum ne imbracam in functie de varsta - 45 - 55 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 4:22 PM
Eu ma imbrac aproape la fel adica in functie de stare de spirit ,port si pantaloni scurti dar nu foarte scurti,fuste la fel incerc sa fac mai mereu combinatii interesante.Nu port si nu am purtat aproape niciodata haine cu flori foarte colorate si nu port astazi bluzitzele scurte sa mi se vada burta(cum este acuma la moda).

Subiect: Cum ne imbracam in functie de varsta - 45 - 55 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 4:15 PM
Eu fac styling si exact cu grupa aceasta de varsta au cele mai mari dificultati in cum se imbraca.Este o varsta cand femeile sunt foarte calculate si chiar vor sa fie luate in serios.Nu la toate ni se potriveste pantalonul scurt si pantofii cu tocul cui.Incercam lucruri cat la clasici ,elegante dar si cele mai practice si comode.As spune ca imbracamintea la 54 de ani este cautata in functie de comoditate!!Am sa incerc sa pun cateva fotografii cu combinatii care ni se potrivesc varstei noastre.
Adriana pacat ca nu sunt in Romania am iesi impreuna la o plimbare de cumparaturi si sa te indrum cum poti sa te imbraci frumos ,placut si la peste 50 de kg.computerlove computerlove

Subiect: Cat de mult ii place copilului numele pe care i l-ati ales?
Postat: Saturday, July 14, 2018 4:00 PM
La mine mereu sunt intrebati cine ,cum si de au primit numele asta.La noi se pune un mare accent pe nume,de aceea se vb si peste tot la gradi ,scoala mai mereu sunt intrebati despre numele lor.Toti copii mei sunt mult mai mult decat incantati de numele lor ...si-l iubesc la nebunie si momentam nimeni nu si-l l-ar schimba niciodata!!!Am reusit love ras cel putin (pana acumsic )cu nume potrivite ptr ei.

Subiect: COSURI CROSETATE (crochet baskets)
Postat: Saturday, July 14, 2018 3:52 PM
Asta este cosul la care lucrez acuma ptr mama mea sa isi tina toate pastile inauntru!!

Subiect: COSURI CROSETATE (crochet baskets)
Postat: Saturday, July 14, 2018 3:02 PM
Daca v-am povestit despre slabiciunea mea ptr covoarele impletite sic ,acuma am sa va povestesc si despre cealalta slabiucine a mea sic crosetarea cosurilor ptr bebelusi ,ptr bijuteri ,ptr prosoape ptr orice si de orice marime vrem noi .Si aici am facut atat de mult ptr nepotica mea cand sa nascut,ptr mine si ptr copii!Se lucreaza deasemenea din fir de tricou si cosurile pot fi rotunde, dreptunghiulare sau sub diferite forme si culori.Postez cateva lucruri la care am lucrat!!

Subiect: Copilul lunii iulie 2018 - Categoria 7-14 ani
Postat: Saturday, July 14, 2018 1:40 PM
Ce frumosi si mari au crescut copiii!!!coeur coeur Am sa particip si eu cu Eden a mea!!

Subiect: Cum v-ati aranjat gradina?
Postat: Saturday, July 14, 2018 1:37 PM
Ce minunatii aveti voi in gradinile voastre!!Imi vine sa ma mut la voi!!Bravoo

Subiect: Aparatul foto sau smartphone-ul?
Postat: Saturday, July 14, 2018 1:32 PM
Fiica mea exact acuma sa hotarat ca vrea sa invetze sa fotografieze profesonal si vrea sa o inscriu la un curs si sa-i cumpar aparat de fotografiat ceva ptr incepatori.Acuma sunt intr-o mare dilema ..cat va fotografia ea cu aparatul cand cum spuneti si voi telefonul ne este asa la indemana si fotografiile ies si ele destul de frumoase.