Sforaitul

Options Sforaitul
Subiectul anterior · Subiectul urmator
cristinaflorina
Postat: Friday, January 30, 2009 10:47 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/12/2008
Postari: 1309
Locatia: bucuresti
Mai fetele sper sa nu mai existe alt topic cu tema asta. Am deschis topicul ca sa va intreb daca ai vostrii soti sforaie ca al meu m-a terminat. Cica e din cauza oboselii si il cred dar problema este ca cel mic doarme in camera cu noi ca in alta parte nu are unde si sforaitul lui de multe ori il trezeste si foarte greu il mai adorm. Ziceti-mi si mie un remediu impotriva sforaitului in afara de operatie ca o iau razna. Cred ca in curind il trimit sa doarma in baie ca nu se mai poate.disputa1 banghead
Ana
Postat: Friday, January 30, 2009 10:51 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
cristinaflorina wrote:
Mai fetele sper sa nu mai existe alt topic cu tema asta. Am deschis topicul ca sa va intreb daca ai vostrii soti sforaie ca al meu m-a terminat. Cica e din cauza oboselii si il cred dar problema este ca cel mic doarme in camera cu noi ca in alta parte nu are unde si sforaitul lui de multe ori il trezeste si foarte greu il mai adorm. Ziceti-mi si mie un remediu impotriva sforaitului in afara de operatie ca o iau razna. Cred ca in curind il trimit sa doarma in baie ca nu se mai poate.disputa1 banghead
ras ras ce comica esti asa si al meu cand e prea obosit eu ii dau coate sii ii zic ca se trezeste copilul si se calmeaza pan incepe iar si na cam asha toata noaptea deobicei numai daca doarme cu fata un sus sforaie altfel nu....remedii...COATE!!hohot hohot hohot
t-mihaela
Postat: Friday, January 30, 2009 10:58 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Fumeaza?Sa se lase de fumat ar fi o ameliorare.Adica nu mai sforaie de cutremura casa ci asa mai pe unde joase cat sa te lase sa dormi.Cred ca mai e undeva un topic ca ma plangeam si eu pe acolo maseluta
cristinaflorina
Postat: Friday, January 30, 2009 11:46 PM

mama lui rik wrote:
ras ras ce comica esti asa si al meu cand e prea obosit eu ii dau coate sii ii zic ca se trezeste copilul si se calmeaza pan incepe iar si na cam asha toata noaptea deobicei numai daca doarme cu fata un sus sforaie altfel nu....remedii...COATE!!hohot hohot hohot

Fata am "rani in coate" ca sa zic asa de cite coate ii dau. Tioot cind e cu fata in sus sforaie dar ce e mai grav e ca tot el se supara daca il misc sau ii dau coate ca vezi doamne i-am stricat somnul.
cristinaflorina
Postat: Friday, January 30, 2009 11:47 PM

t-mihaela wrote:
Fumeaza?Sa se lase de fumat ar fi o ameliorare.Adica nu mai sforaie de cutremura casa ci asa mai pe unde joase cat sa te lase sa dormi.Cred ca mai e undeva un topic ca ma plangeam si eu pe acolo maseluta

Da fumeaza dar de lasat nu cred fumeaza un pachet jumate pe zi e inrait.
Ana
Postat: Saturday, January 31, 2009 9:15 AM

cristinaflorina wrote:

Fata am "rani in coate" ca sa zic asa de cite coate ii dau. Tioot cind e cu fata in sus sforaie dar ce e mai grav e ca tot el se supara daca il misc sau ii dau coate ca vezi doamne i-am stricat somnul.
pai atunci lasa coatele incepe cu ciomagul!!hohot hohot hohot hohot hohot sper ca nu te-ai suparat glumeam si eu asha sa mai radem putin!!hohot hohot
cristinaflorina
Postat: Saturday, January 31, 2009 9:44 AM

mama lui rik wrote:
pai atunci lasa coatele incepe cu ciomagul!!hohot hohot hohot hohot hohot sper ca nu te-ai suparat glumeam si eu asha sa mai radem putin!!hohot hohot

E m-am suparat stiu de gluma nu ma supar eu asa usor,pupici pupici hohot hohot NMu sunt eu asa sensibila drags
Ana
Postat: Saturday, January 31, 2009 9:52 AM

cristinaflorina wrote:

E m-am suparat stiu de gluma nu ma supar eu asa usor,pupici pupici hohot hohot NMu sunt eu asa sensibila drags
pupici pupici ii bun!!iloveyou
oanalaurisa
Postat: Saturday, January 31, 2009 3:03 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Exista un spray Medisnore,pentru cei care sforaie,se pulverizeaza in gat,cu putin timp inainte de culcare,se gaseste in farmacii;va rog ca la topicurile de pe sectiunea SANATATE,sa limitati discutiile la problemele de sanatate propriu-zise.
sousourel
Postat: Monday, February 2, 2009 3:32 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
MEDISNORE-incercat, probat, pe o scala de la 1 la 10 ii dau 6.

Altfel, pt alte discutii mai exista un topic deschis: http://forum.7p.ro/Sforaitul.aspx?g=posts&t=75&p=2
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed