Sf.Konstantin & Elena

Options Sf.Konstantin & Elena
Subiectul anterior · Subiectul urmator
FloAM
Postat: Friday, July 30, 2010 7:53 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Multumesc pentru raspuns m-ai linistit .Sigur ca o sa va spun ce am vazut si cum a fost poate si fotografii.Daca poti totusi sa imi mai spui ceva de plaja si daca se poate face baie si in celelalte piscine(am vazut cateva tobogane mari si fata cea mare o sa vrea si ea ) si de asta te intreb.Mepupici rci
raly
Postat: Friday, July 30, 2010 9:37 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Baie se poate face in toate piscinele existente vreo 6-7 la numar,apa este foarte curata iar la plaja o sa gasesti sigur unde sa stai,pentru ca sunt 3 plaje frumos amenajate,cu terase si senzlonguri(pentru care nu trebuie sa platesti in plus ca in Romania).Tot ce este in interiorul complexului se poate folosi,doar la masa fiecare merge in hotelul lui.Trambulinele normal ca sunt atractie pentru copilasi si copiilor o sa le placa acolo la nebunie.Eu zic ca numai un sclifosit poate sa zica ca nu i-a placut ceva!O sa incerc sa pun si niste videoclipuri daca pot si nu sunt prea mari!hearts Eu iti doresc sa ai un concediu placut:hearts
FloAM
Postat: Tuesday, August 3, 2010 9:36 AM

Multumesc pentru raspuns deja am intrat in febra concediului .O sa va povestesc dupa .Te pupic.
ingerash
Postat: Tuesday, August 3, 2010 12:20 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
raly wrote:
Aaa...am uitat sa va zic ca parcarea hotelului(pe care am uitat sa o pozezras )este pazita,pentru ca mie de asta mi-a fost frica sa merg in Bulgaria,dat fiind cele auzite in legatura cu furtul masinilor,insa puteti sta linistite,intrarea si iesirea nu se face decat pe baza unei legitimatii de parcare pe care o primesti odata cu cazarea,parcarea este inchisa,are usa dinaia metalica ce se trage !
Intrarea in camera se face pe baza cartelei,nu au chei,e foarte misto treaba asta,curatenia exemplara,in fiecare zi se schimba lenheria de pat,prosoapele din baie,samponul,gelul de dus si sapunul din baie productie proprie chiar din firma lor,halate de baie,televizor,internet,servire ireprosabila peste tot(restaurant,terasa,receptie....)si ceea ce m-a impresionat cel mai tare tonele de prosoape inscriptionate Grand Hotel Varna.Cand te cazezi primesti 4 tichete ptr prosoapele pe care le vei folosi la piscina sau mare,te duci acolo la ghiseu dai tichetele si primesti tot atatea prosoape cate tichete ai!Cand duci prosoapele inapoi primesti tichetele!Daca pierzi un prosop/tichet platesti 20 euro.Prosopul il poti schimba si de 10 ori/zi de cate ori este necesar!Daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie!hearts hearts

Super conditii,super statiune!newclap newclap newclap newclap Imi plac pozele,ralylove
Sunt pe aici multi bulgari veniti la munca,sunt retrasi si isi vad de treaba.
danamaria
Postat: Wednesday, August 4, 2010 10:25 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
FloAM si eu doar ce m-am intors de acolo.....astept si eu impresiile tale.computerlove
FloAM
Postat: Wednesday, August 4, 2010 1:42 PM

Da sigur va povestesc de abia astept sa plec.Fata cea mare de 6 ani ma intreaba zilnic mami cate zile au ramas?Topaie de fericire si imi transmite si mie simtamintele ei.topai
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed