Semnatura

Options Semnatura
Subiectul anterior · Subiectul urmator
danab
Postat: Tuesday, July 7, 2009 8:26 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Daca nu e cu suparare, pot sa propun limitarea imaginilor/tickerelor din semnatura? Au inceput sa fie tot mai mari si e obositor sa cauti mesajele printre tot felul de floricele, fluturasi, ursuleti, poze. Sunt frumoase, dar cam multe.
Multumesc si sper sa nu fi suparat pe nimeni.angel
ingerash
Postat: Tuesday, July 7, 2009 10:20 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
danab,eu nu le vad incarcate semnaturilepupici chiar imi plac la nebunie,mai vad si eu copilasii ce varsta au,poze{mai ales la cei care nu au jurnale}...fiecare doreste sa se "mandreasca"cu comoara/comorile eihearts coeur
p.s.mi-ar face placere sa vad si ceva poze la semnatura tacomputerlove
raly
Postat: Tuesday, July 7, 2009 10:27 AM

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Danab dupa cate stiu eu numarul tickerelor de la semnatura este limitat si acum uite iti postez extras din regulament

Quote:

CONDITIILE SI REGULILE FORUMULUI

SEMNATURA

•Semnatura poate contine maxim 4 tickere si 3 randuri de text, fara sa contina adrese de web sau reclame.

•Orice semnatura care nu respecta acest regulament va fi stearsa fara preaviz.

Pe mine chiar nu ma deranjeaza cu nimic aceste semnaturi,chiar imi plac,sunt frumoase atat tickerele sa vezi varsta copiilor,asa iti amintesti mai bine cand trebuie sa le sarbatoresti zilele de nastere,iar ursuletii si chestiile celelalte mi se par chiar funny.Si cum zicea si Ingeras chiar mi-ar face placere sa vad la semnatura ta poze cu printesa ta!computerlove computerlove
Rody
Postat: Tuesday, July 7, 2009 10:43 AM

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
danab wrote:
Daca nu e cu suparare, pot sa propun limitarea imaginilor/tickerelor din semnatura? Au inceput sa fie tot mai mari si e obositor sa cauti mesajele printre tot felul de floricele, fluturasi, ursuleti, poze. Sunt frumoase, dar cam multe.
Multumesc si sper sa nu fi suparat pe nimeni.angel

Adica te deranjaza semnatura mearas ras ras sic
cristinaflorina
Postat: Tuesday, July 7, 2009 10:56 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/12/2008
Postari: 1309
Locatia: bucuresti
Si mie imi plac nu ma deranjeaza
Kiki
Postat: Tuesday, July 7, 2009 11:22 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Pe mine ma enerveaza atunci cand stau o gramada sa imi incarce o pagina care are si "n" postari cu "n" poze. Atunci sa vezi "fericire". In rest, n-am probleme cu semnaturile.

Ingerash, e dragutz sa vezi varstele copiilor la semnatura, chiar e super ca vezi cand se apropie aniversarea cuiva. In rest ce nu inteleg (nu ma deranjeaza, sa nu se inteleaga gresit) de ce se pun poze la semnatura, atata timp cat exista topicuri dedicate. sorry
Si mai e si avatarul unde poti pune orice poza vrei si se vede la fiecare postare.

Dar, parca regulamentul limiteaza la 4 randuri de tickere sau imagini sau text semnatura unui user. Danutza (si nu numai tu), daca vezi ca cineva are mai mult de 4, imi spui si rezolvam. Pana una alta, nu avem ce face cu imaginile multe de la semnaturi. sorry
danab
Postat: Tuesday, July 7, 2009 11:30 AM

Cum am mai spus, sa nu se supere nimeni, dar e fooooarte obositor, mai ales ca sunt texte/imagini glitter imense, folosite fara nici o estetica in semnatura.
Dar asta e, regulamentul da voie asa ca profitam de limita maxima admisa.
Multumesc inca o data ca mi-ati citit pasul, ati raspuns si am mai incarcat iar vreo trei ecrane de semnaturi.ras sorry
Kiki
Postat: Tuesday, July 7, 2009 11:33 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Danutza, eu sunt mai norocoasa. Explorerul meu de la serviciu mi-a blocat imaginile sic
danab
Postat: Tuesday, July 7, 2009 11:36 AM

Kiki wrote:
Danutza, eu sunt mai norocoasa. Explorerul meu de la serviciu mi-a blocat imaginile sic

Eu am mozilla, dar am sa ii setez cumva sa imi blocheze imaginile si mie. Aiurea ca am monitor mic, asa ca semnaturile aici mi se incarca si pe 6 randuri pale ras
ingerash
Postat: Tuesday, July 7, 2009 11:39 AM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
danab ce dragutza este semnatura tahearts coeur
Miri
Postat: Tuesday, July 7, 2009 7:08 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Kiki wrote:
Pe mine ma enerveaza atunci cand stau o gramada sa imi incarce o pagina care are si "n" postari cu "n" poze. Atunci sa vezi "fericire". In rest, n-am probleme cu semnaturile.

Asta problema o am si eu....Si ma mai trezes ca, dupa ce am asteptat sa se incarce pagina, mai am 2-3 postari de citit pe pagina respectiva....

Danab, buna ideea ta!Doar ca nu putem generaliza, asa ca face fiecare cum vrea...doar ca eu o sa incerc sa mai reduc cate ceva, pe ici , pe colo....banghead
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed