scuipatul...

Options scuipatul...
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ligia27
Postat: Thursday, July 12, 2012 5:51 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/13/2010
Postari: 1340
Locatia: RO suceava
noi nu am avut asemenea probleme, dar daca nu e scuipatul e muscatul, tipatul, batutul altor copii in parc, trasul de cap.......etc ce ne trebuie e multa rabdare si in nici un caz bataia nu merge ci mai bine pedeapsa.
praslea_cel_voinic
Postat: Saturday, July 14, 2012 4:53 AM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
Si maimutzica mea a experimentat dar a vazut ca nu ii merge....Stii, Lilou, acum e care pe care...a mea imi face creierii tzandari cu racnitul-urlatul si ii dau time out in camera lor si vine singurica afara linistita dupa ce ii trec mendrele....Cu scuipatul am ras de ea si l-am incurajat si pe Alex sa ne ajute si mai face ici si colo sporadec cand isi mai aminteste...hainoroc
alimami
Postat: Saturday, July 14, 2012 2:46 PM

Intrat: 11/2/2009
Postari: 1847
Locatia: Romanica
A mea a venit de la cresa intr-o zi si a inceput sa scuipe,a zis ca Denis de la cresa scuipa.I-am explicat ca nu-i frumos,ca fetitele nu scuipa si ca nici la baieti nu e frumos. A scuipat in continuare.I-am zis ca daca mai scuipa ii dau peste gura,ca e foarte urat sa scuipi.A scuipat in continuare,asa ca i-am dat o palma peste gura.De atunci nu mai indrazneste sa scuipe.(a mea nu a mai primit palme,bataie..chestii din astea), asa ca probabil a fost socata.
sousourel
Postat: Sunday, August 4, 2013 5:51 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Interesant este ca Victor, ca baiat, a mai lovit. Dar Patri... Am trecut cu ea prin experiente neplacute cu scuipat, pitigat si muscat. Momentan a abandonat, in urma insistentelor noastre, insa la toamna merge la gradi...sa vedem ce urmeaza ceee
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed