sarcina 4/5 saptamani

Options sarcina 4/5 saptamani
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carola
Postat: Tuesday, December 6, 2011 12:33 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
buna tuturor, incerc sa-mi spun si eu off=ul si cu siguranta voi gasi sprijin aici.De saptamana trecuta a inceput calvarul vietii mele.Am aflat ca sunt insarcinata insa bucuria mea a fost de scurta durata pentru ca la 2 zile de la aflarea vestii am avut scurgeri maronii si aveam dureri/crampe.Am fugit la urgenta unde dupa consultatie mi-a spus ntr=adevar insarcinata insa ceva se intampla deoarece nu corespunde cu datele ultimei menstruatii, ori e maica sarcina ori este oprita din evolutie.A cazut cerul pe mine imi doresc mult inca un copil mai am un baietel de 8 ani si am considerat momentulpotrivit pentru a mai avea un copil.Mi s=a propus sa fac avort.Insa am dorit sa aud si parerea altor medici insa a fost de aceeasi parere.Inebunesc plang incontinuu ma invinovatesc ca nu am facut analize amanuntite, ca am umblat desculta si poate am racit, poate mi-am dorit prea mult si ma gandeam in fiecare clipa sa=mi tin copilul in brate.Azi voi merge sa fac avortul insa nu inteleg cum se poate intampla asa ceva.
aurishta
Postat: Tuesday, December 6, 2011 5:04 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
Daca este confirmata oprirea evolutiei, se poate incerca eliminarea fara chiuretaj, nici la cerere nu-ti face intrerupere la o varsta asa de mica. Poate, totusi, este o alarma falsa! Totusi, daca ai pierdut acest copilas, desi este foarte dureros, incearca sa treci cu bine peste trauma sufleteasca coeur Pur si simplu, se intampla, face parte din viata.
sweet angel
Postat: Wednesday, December 7, 2011 12:39 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
carola imi pare rau ca treci prin asta.
am avut si eu un avort spontan si a fost f dureros psihic , dar la mine nu a fost nevoie de chiuretaj .
sper sa treci peste si sa incerci din nou , eu asa am facut si acum am un superb baietel de 1 an si 2 luni.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed