salariu premiu

Options salariu premiu
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mommy
Postat: Sunday, April 15, 2007 10:55 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
codruta wrote:
sar'na
deja am inceput "manipularea", ca sa nu ma enervez eu degeaba i-am bagat pastila economistului care e in aceeasi situatie (ma rog, sotia lui nefiind angajata ar trebui sa beneficieze el de banuti).Il las sa se agite si apoi, daca pt el se poate, vin si eu la profitdance

hohot Buna metoda! flowers
Miri
Postat: Wednesday, May 23, 2007 7:09 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Fetelor, ati primit banii ?oare
Eu nu am primit nici macar un raspuns la cererea mea!angry angry angry
crista
Postat: Wednesday, May 30, 2007 11:08 PM

Intrat: 1/27/2007
Postari: 1849
Eu inca nu nervi
Si nici raspuns la cererea mea, dupa 7 luni! angry angry angry
stele_pe_cer
Postat: Wednesday, May 30, 2007 11:32 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6678
Nu mai stiu daca am mai scris sau nu, dar la noi, la nasterea fiecaruia copil, adoptie sau casatorie, se primeste ekivalentul a 3 salarii corespunzatoare unei anumite clase.Eu in 2005 am primit 15 mil (respectiv am ramas cu 10 mil).Anul acesta suma este mai mare, desigur...
fdianamaria
Postat: Tuesday, September 4, 2007 9:22 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
cyclops cyclops cyclops WOW !!!! Dar tu ce lucrezi, Stele? Daca nu sunt indiscreta....
La noi se primeste un salar si gata.
carla
Postat: Friday, January 25, 2008 9:43 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Eu am primit banii pentru Cristian nascut la 21 sept.2006,intr-adevar destul de greu,am fost prima cu o asfel de cerere,dar dupa mine au venit fetele cu dosare si au primit toate banii.La inceput mi-au spus ca nu am fost integrata in buget,ca stiu de lege dar nu sunt bani...Potrivit coduluifiscal,cap.3,art.55,alin 4,banii pot fi inclusiv din venituri proprii,iar scoala nu are asa ceva deci banii trebuie ceruti.In final s-a implicat sindicatul si am primit banii din care mi-am cumparat un robot de bucatarie (care ma ajuta foarte mult sa-i prepar mancarea si sucul zilnic puiutului meu.)Acum am facut dosarul pentru Bogdan si iar incep sa-i bat la cap.Nu va lasati fetelor si cereti-va drepturile!
ingerash
Postat: Tuesday, January 29, 2008 11:18 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Am primit si eu ras angel
S.ELENA
Postat: Tuesday, January 29, 2008 11:44 PM

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
codruta wrote:
sar'na
deja am inceput "manipularea", ca sa nu ma enervez eu degeaba i-am bagat pastila economistului care e in aceeasi situatie (ma rog, sotia lui nefiind angajata ar trebui sa beneficieze el de banuti).Il las sa se agite si apoi, daca pt el se poate, vin si eu la profitdance

Codruta, ai rezolvat ceva??????
Si eu am ramas uimita citind acest subiect si sunt curioasa daca ai reusit ceva?????Fiind vorba de Ministerul Apararii cred ca este/a fost destul de greu!!!!oare scratch
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, January 30, 2008 9:02 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
S.ELENA wrote:

Si eu am ramas uimita citind acest subiect si sunt curioasa daca ai reusit ceva?????Fiind vorba de Ministerul Apararii cred ca este/a fost destul de greu!!!!oare scratch

In cazul meu ar fi doar satisfacuta o curiozitate, nu mai am cui sa fac cererea, poate doar inaltilor ierarhi in cauzaoare. Va doresc succes voua! Stiu cat de greu e sa beneficiezi de un anume drept.banghead banghead banghead
codruta
Postat: Wednesday, January 30, 2008 10:08 AM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 2034
Locatia: la loc cu verdeata...
S.ELENA wrote:

banghead banghead am uitat complet de asta!!!
N+am rezolvat nimic ca cererea a fost doar la nivel verbal.Trebuie sa studiez problema si sa vad daca mai are rost s+o ridic in scris
sousourel
Postat: Wednesday, January 30, 2008 9:11 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
codruta wrote:

banghead banghead am uitat complet de asta!!!
N+am rezolvat nimic ca cererea a fost doar la nivel verbal.Trebuie sa studiez problema si sa vad daca mai are rost s+o ridic in scris

N-as vrea sa zic prostii..dar prca e un termen limita..pana la 6 luni parca...asa am ratat si eu ocaziabanghead
oanalaurisa
Postat: Wednesday, January 30, 2008 10:04 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Va multumesc ca ati deschis acest topic si ne-ati spus si noua celor care nu stiam despre chestia asta...in consecinta am intrebat si eu la mine la firma si hop,ca cica da,se da,daca nu intrebam,prostita de ei ramaneam,ca nu-mi zicea nimeni nimic,de ce sa-mi zica? Ca doar nu-s fraieri nu?pupici
mommy
Postat: Thursday, January 31, 2008 9:40 AM

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
sousourel wrote:

N-as vrea sa zic prostii..dar prca e un termen limita..pana la 6 luni parca...asa am ratat si eu ocaziabanghead

Termenul de prescriptie este 3 ani, din cate stiu eu. Asa ca ar mai fi timp. flowers
Cris Rusu
Postat: Thursday, January 31, 2008 3:03 PM

Intrat: 10/14/2006
Postari: 1445
Locatia: Micul Paris romanesc, de cosmar...
Nici eu n-am primit un arspuns OFICIAL de la opera mea draga si scumpa... banghead tunete toanerele
Se fac 2 ani in martie de cand am depus cererea... Sa mai revin cu o cerere? In care sa specific ca nu am primit raspuns oficial (scris) la cererea facuta in martie 2006? oare
Lilly of the valley
Postat: Thursday, January 31, 2008 3:06 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Cris Rusu wrote:
Nici eu n-am primit un arspuns OFICIAL de la opera mea draga si scumpa... banghead tunete toanerele
Se fac 2 ani in martie de cand am depus cererea... Sa mai revin cu o cerere? In care sa specific ca nu am primit raspuns oficial (scris) la cererea facuta in martie 2006? oare

Ar fi trebuit sa-ti dea raspuns in max 30 de zile lucratoare, daca nu ma insel. Asa ca poti sa mai faci o cerere, cea veche a fost uitata in vreun cos de gunoiangry . Ai avut nr. de inregistrare?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed