Sa tinem pumnii......!

Options Sa tinem pumnii......!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ange blanc
Postat: Thursday, May 17, 2012 7:59 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
Mioara, dat fiind faptul ca te-ai pregatit, sunt convinsa ca te vei descurca mult peste asteptari. Si abia astept sa-mi confirmi maine asta. Iti doresc mult succes si siguranta in ceea ce trebuie sa faci. thumright
marivic
Postat: Thursday, May 17, 2012 8:19 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
IRINUTA,vezi tu ,pregatita sunt,dar ca sa-mi sufle in ceafa,5 persoane in comisie,mor de frica.Asa fac in fiecare treaba asta,dar nu cu o asa comisie,...si plus de asta,nu stiu la ce sa ma astept caci nu sunt cu grupa mea de copii.Sper,sincer,...sper sa ma descurc,daca nu asta este,...postul este tot al meu pt.inca o luna,cu copiii si pana la 31 august e contractul,asa ca momentan nu are ce sa-mi ia!Iti multumesc ca te gandesti la mine si sper sa va dau vesti bune maine!computerlove pupici
monica irimia
Postat: Thursday, May 17, 2012 8:36 PM

Intrat: 7/3/2010
Postari: 1943
Marivic, succes maxim! majoreta majoreta majoreta
Ange blanc
Postat: Thursday, May 17, 2012 9:21 PM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
Mioara, nu-mi permit sa dau sfaturi, dar, pentru ca in ultima vreme am avut si eu cateva examene grele (si inca mai am), am vazut ca cel mai important lucru este sa-ti lasi emotiile uitate undeva departe. Si incearca sa faci abstractie de prezenta celor 5 persoane. Tu vei fi acolo pentru copii si copiii pentru tine, restul nu mai conteaza. O sa fie foarte bine, vei vedea.
clalina
Postat: Friday, May 18, 2012 2:00 AM

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Locatia: italia
Mari succes!pupici computerlove
bereea
Postat: Friday, May 18, 2012 8:29 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22705
marivic wrote:
IRINUTA,vezi tu ,pregatita sunt,dar ca sa-mi sufle in ceafa,5 persoane in comisie,mor de frica.Asa fac in fiecare treaba asta,dar nu cu o asa comisie,...si plus de asta,nu stiu la ce sa ma astept caci nu sunt cu grupa mea de copii.Sper,sincer,...sper sa ma descurc,daca nu asta este,...postul este tot al meu pt.inca o luna,cu copiii si pana la 31 august e contractul,asa ca momentan nu are ce sa-mi ia!Iti multumesc ca te gandesti la mine si sper sa va dau vesti bune maine!computerlove pupici

Stai linistita, Mioara, la o asemenea comisie conteaza mai mult masa de dupa (sau asa era pe vremea mea), decat lectia in sine.
gabyta
Postat: Friday, May 18, 2012 9:04 AM

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
Mari mult succes azi,,ma gandesc la tine si iti tin pumniicomputerlove pupici sigur totul o sa fie ok,,,eu am incredere iloveyou
marivic
Postat: Friday, May 18, 2012 4:38 PM

Fete dragi sufletului meu,vin cu vestea,.....este buna dar pe mine nu ma multumeste.
Am luat 9,50 dar vreau sa va spun ca nu a fost totul atat de roz,.....Restul mai discut in jurnal,....sunt chestii personale s chir nu vreau sa discut aici,....
Am iesit cu bine,am trecut,uffffffffffffff,nu mai pot,sunt epuizata!uff
gabyta
Postat: Friday, May 18, 2012 5:21 PM

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
marivic wrote:
Fete dragi sufletului meu,vin cu vestea,.....este buna dar pe mine nu ma multumeste.
Am luat 9,50 dar vreau sa va spun ca nu a fost totul atat de roz,.....Restul mai discut in jurnal,....sunt chestii personale s chir nu vreau sa discut aici,....
Am iesit cu bine,am trecut,uffffffffffffff,nu mai pot,sunt epuizata!uff

felicitari draga mea !!!pupici pupici pupici pupici computerlove stiam eu ca poti,,tu esti o luptatoareiloveyou
marivic
Postat: Friday, May 18, 2012 5:25 PM

Multumesc,Gabyta!computerlove
raly
Postat: Friday, May 18, 2012 9:10 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Felicitari!bravo bravo bravo
marivic
Postat: Saturday, May 19, 2012 11:41 AM

Multumesc mult,Raly!computerlove pupici
ilioara
Postat: Saturday, May 19, 2012 3:54 PM

Intrat: 1/5/2009
Postari: 1230
Locatia: craiova
Felicitari,Marivic!Dupa o astfel de inspectie tot timpul este ceva de discutat.Eu am fost intr-o astfel de comisie si vreau sa iti spun ca si noi cei din comisie avem emotii dar si ceva de invatat, dar voi cei care aveti emotii,nu cunoasteti clasa si 10 ochi atinti asupra voastra.Bafta multa la examenul din august!pupici angel
marivic
Postat: Saturday, May 19, 2012 4:31 PM

Asa este,Ili,.....multumesc de incurajare!pupici computerlove Sa te auda Dumnezeu!angel
Iulia
Postat: Tuesday, May 29, 2012 9:27 PM

Nivel: Membru

Intrat: 5/29/2012
Postari: 1
Hei, dati-mi si mie mai multe detalii despre examenul la Educatie Timpurie cu Laura Ciolan... am vazut ca o cunoasteti... niste exemple de subiecte, ceva...
multumesc :*
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed