Sa tinem pumnii......!

Options Sa tinem pumnii......!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
adryana_vl
Postat: Friday, October 14, 2011 8:13 PM

Nivel: Membru

Intrat: 10/14/2011
Postari: 46
buna ziua!sunt noua pe acest forum ..v'am gasit din intamplare si am vazut ca marivic a terminat in vara la DPIPP crevedia unde sunt si eu acum in anul 3...nu stiu dak o sa'mi raspunda ...as avea si eu niste intrebari pt ea daca se pote si va rog sa nu va suparati pe mine dak am indraznit sa intru pe acest forum..va doresc numai bine!pupici
marivic
Postat: Friday, October 14, 2011 9:43 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
adryana_vl,iti raspund numai daca se poate discuta pe forum,daca nu,astept PM de la tine.Numai bine si un an universitar plin de realizari.
raly
Postat: Friday, October 14, 2011 10:33 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
nu poate sa-ti dea PM ca nu are 50 de postariras
marivic
Postat: Saturday, October 15, 2011 9:29 AM

Raly,am inteles, multumesc mult.computerlove Eu ii pot trimite Pm?
adryana_vl
Postat: Saturday, October 15, 2011 12:37 PM

multumesc mult pt raspuns..... si asa este.. nu pot sa.ti dau PM pt ca nu am 50 de postari, dar tu cred ca poti .... si sigur.. se poate discuta pe forum . Voiam sa te intreb asa despre portofolii, dak se sustin oral? si cum este la licenta?
va doresc o duminica frumoasa tuturor!
marivic
Postat: Saturday, October 15, 2011 3:44 PM

adryana_vl wrote:
multumesc mult pt raspuns..... si asa este.. nu pot sa.ti dau PM pt ca nu am 50 de postari, dar tu cred ca poti .... si sigur.. se poate discuta pe forum . Voiam sa te intreb asa despre portofolii, dak se sustin oral? si cum este la licenta?
va doresc o duminica frumoasa tuturor!

Portofoliile anului 3,mie mi-au placut la nebunie.De ce,o sa te intrebi?Pt.ca iti ofera oportunitatea de a cauta,de a citi foarte mult si de a acumula multa informatie.
Unele,le-am scris si le-am sustinut si oral.de exemplu,la pictura,la matematica si la cunoasterea mediului.Trebuia si la istorie,dar in ultimul moment nu am mai sustinut oralul,decat portofoliul scris.Ahhhh si muzica,tot oral.
Licenta,......ihmmmmm,cand privesc in urma ma cutremur;foarte multa materie,din 3 ani,o vasta intindere de posibile subiecte(le gasesti la avizier)tematica de anul trecut scolar,.......dar intr-un final am terminat cu bine.Profesori,buni,.....eu nu am avut probleme,pt.ca am avut si frecventa buna,sincer,eu am plans,in cel mai sincer mod,atunci cand am avut absolvirea,pt.ca au trecut 3 ani de studentie,studentie si frumusetea acestei perioade eu descoperind-o la o varsta nu tocmai fragedasic
Per total,va fi OK,daca te vei duce la cursuri si la pregatirea preliminara pt.Licenta.Multa bafta iti doresc si sa auzim numai de reusite!
PS
Am si eu o colega de serviciu anul 3,si care este cea mai buna prietena a mearas
adryana_vl
Postat: Saturday, October 15, 2011 8:05 PM

multumesc foarte mult pt informatii..... eu am absolvit o alta facultate cu profil pedagogie simpla si am aflat ca pot fi primita prin transfer de credite in anul 3. Deci eu anul acesta merg acolo de asta sunt cam inspaimantata... si problema e ca nici nu o sa pot frecventa cursurile 100% si distanta fiind foarte mare.. eu o sa fac tot posibilul sa ma descurc... poate o sa ma intalnesc cu prietena ta. Am inteles ca acum se fac cursuri restranse.. de cate 2 sapt in octombrie si 2 sapt in noiembrie. o sa merg si eu la Bucuresti sapt viitoare... sper sa nu fiu privita cu ostilitate de noii mei colegi... am vrut sa fac aceasta specializare pt ca imi place foarte mult si este ca o completare la tot ce am invatat in facultatea anterioara.
Multumesc foarte mult! sper sa tinem legatura!
marivic
Postat: Saturday, October 15, 2011 8:23 PM

Trebuie sa vb foarte clar si deschis cu dna secretara,caci te va invata,te va indruma foarte bine.Am avut si noi in an,persoane care au venit la completare de studii,.....parerea mea este ca dau multe diferente,....dar asta ramane sa stabilesti cu dna secretra la ce ai de dat diferente.
Noi am fost,DPIPP-Crevedia,sectie cu frecventa de zi,....deci s-a cerut frecventa ca lumea.Dar,daca vb cu secretara,precis va gasii solutii ca sa fie bine pt.toata lumea.Eu m-am inteles foarte bine,atat cu profesorii cat si cu secretarele,....mi-a placut,....atata ca intram foarte agitata in febra examenelor,ma panicam si ma apuca frica,..dar acum parca nici nu au existat:018: Stiam ca Centrul Hurmuzachi se va inchide,....pt.ca ststul roman nu a mai dat voie sa invete aici romanii de pretutindeni si statele balcanice,si a ramas un centru cam bantuit,...imi pare rau caci a fost tare frumoasa viata acolo,....poate cine stie,se va muta la Bucuresti,....
Tu de unde esti?Cum vei ajunge la cursuri?Eu am avut 4 zile pe saptamana in anul 3 si o zi de Practica cu Dnul Manolescu si Dna Ciolan,deci cam prost de facut naveta,dar poate poti,....Cum te cheama?Ii pot spune colegei mele sa te caute,in grupa,...pupici :018:
adryana_vl
Postat: Sunday, October 16, 2011 11:30 AM

iti multumesc mult de tot ca'mi dai atatea informatii...am foarte mari emotii...ma numesc adriana si sunt din valcea si da am vb cu d.na secretara care mi'a primit dosarul ea a zis k o sa ne descurcam..nu o sa fac naveta ci o sa stau undeva ..sa vad si unde cand vin la cursuri ..eu sunt fff interesata ...desii e ff greu sper sa reusesc..

va doresc tuturor o duminica de vis..nu vreau sa se supere celelate fete pe mine ca vb numai cu tine ...

adryana_vl
Postat: Sunday, October 16, 2011 11:56 AM

La Multi Ani pt baiatului cel mare al Mariei
marivic
Postat: Sunday, October 16, 2011 1:47 PM

adriana,multumesc mult,tu esti o dragutacomputerlove Iti multumesc pt.ceai,pt.bomboane si pt flori.esti o dulcecomputerlove computerlove computerlove pupici
adryana_vl
Postat: Monday, October 17, 2011 4:56 PM

marivic
Postat: Thursday, May 17, 2012 4:33 PM

Va rooog sa-mi tineti si mie pumnii maine,caci am examen cu proba practica.Fetelor,mor de frica,am invatat,dar nu mai stiu nimic,parca mi-a sters cineva creierul,....uff uff uff Simt ca ma sufoc de atata grija si frica,.....Mi-e foarte frica!
Am 5 persoane care ma asista la ora maine,....cred ca o sa mi-i se lipeasca limba,caci asa mi-i se intampla,...nu-mi mai gasesc cuvintele......cand am foarte mari emotii!
AlexandraL
Postat: Thursday, May 17, 2012 5:22 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2007
Postari: 3818
Locatia: UK
Marivic, iti doresc mult succes computerlove http://www.youtube.com/watch?v=fzGpTYeRd1o&feature=related
marivic
Postat: Thursday, May 17, 2012 7:04 PM

Alexandra,multumesc!computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed