sa ne cunoastem mai bine

Options sa ne cunoastem mai bine
Subiectul anterior · Subiectul urmator
clara birau
Postat: Saturday, December 8, 2012 5:09 PM

Nivel: Membru

Intrat: 10/14/2010
Postari: 1
Locatia: romania-mehedinti-vanju mare
Ma numesc Clara si nu am fost deloc activa desi va urmaresc de mai bine de un an .nu prea le am cu compiuterul (tot ce am invatat am invatat aproape singura) ca fiu'-meu nu are timp de mine. atat i-am virusat clculatorul ca m-am saturat si eu si incet am inceput sa-i aflu si eu secretele de parca ar fi limba chineza dar eu am o varsta si nu prea se mai leaga de mine asa o tehnica dar ma descurc zic eu acum stiu sa postez imagini si ce e mai important mi-am luat cablu de date ca sa postez si eu imagini cu ce mai fac si eu ca iubitoare de hand-made. iubirea mea pentru lucru de mana m-a adus la voi si sper sa ma acceptati in randul fetelor care iubesc croseta andreaua si tot ce este frumos!! pupici rog adminele sa nu se supere daca fac greseli si sa ma indrume daca se poate sa nu ma traga de urechi daca este off topicnewclap
endy
Postat: Saturday, December 8, 2012 7:16 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2562
Locatia: tara mea orasul meu de munte
Eu iti urez bun venit , si te asteptam cu postari din tricotat si crosetat !Fetele au o inima mare primitoare si sint foarte saritoare la sfaturi Nici eu nu am stiut sa minuesc calculatorul dar acum pentru mine e un alungator de zile mohorite si o relaxare !
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed