Ruth

Profil: Ruth
Despre
Utilizator: Ruth
Nivel: Avansat
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, September 4, 2011
Ultima vizita: Saturday, February 24, 2018 11:42 AM
Numarul de postari: 1,263
[0.13% din toate postarile / 0.43 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Gravidutzele noastre dragi - 26
Postat: Tuesday, August 26, 2014 9:02 PM
ingeras si eu zic ca e tot fetita coeur
Subiect: Concurs nr.40
Postat: Saturday, August 16, 2014 6:59 PM
ingerash wrote:
Ruth,ce bine iti sta computerlove

multumesc ingeras pupici
Subiect: Concurs nr.40
Postat: Thursday, August 7, 2014 10:28 PM
va multumesc dragelor la toate pupici
Subiect: Concurs nr.40
Postat: Wednesday, August 6, 2014 8:32 PM
va multumesc fetelor pupici
si acum poza la purtator
pink eu nu stiu ce sa zic, sa vedem ce zice organizatoarea NuStiu
Subiect: Concurs nr.40
Postat: Tuesday, August 5, 2014 9:02 AM
merci endy pupici
am o schema, dar se vede destul de rau, o pun sa vezi
pun si modelul original, eu am facut o modificare pt ca nu imi ajungea firul
eu ananasi i-am inceput din 12 picioruse, nu am vazut acolo din cat e inceput dar e ok
Subiect: Concurs nr.40
Postat: Monday, August 4, 2014 8:05 PM
Cristina e super, daca nu ii place dami-l mie Crazy
eu am terminat topul, poza nu e chiar super, o sa fac si imbracata cu el
Subiect: Gravidutzele noastre dragi - 25
Postat: Thursday, July 31, 2014 5:34 PM
Sarcina usoara ingeras eu zic ca e fetita, trebuie sa aiba si Madalina o surioara pupici orice ar fi sa fie sanatos/a si tu la fel pupici
Subiect: Concurs nr.40
Postat: Wednesday, July 30, 2014 7:51 PM
super Cristina Bravoo
se poate si bluzita?... am inceput si eu una azi
Subiect: Concurs nr.40
Postat: Monday, July 21, 2014 7:24 PM
as vrea sa il fac si eu acesta sa vad daca reusesc uff
Subiect: Creatiile mele-MARIVIC
Postat: Thursday, June 5, 2014 1:37 AM
superbe Mari,mult succes incontinuare Bravoo
iti pun ceva de inspiratie,de sezon