RUGAMINTE...

Options RUGAMINTE...
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dya
Postat: Wednesday, August 16, 2006 8:46 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Am si eu o rugaminte - cine este din Tirgu Mures si imi poate da si mie relatii despre Clinica de contagioase deoarece am fost sfatuita sa-mi repet analizele pentru Toxoplazmoza acolo. Medicul meu ginecolog nu are incredere in laboratoarele din alte zone apropiate Hunedoarei ( la noi nu se fac...!!!) decit in cele de acolo. Sa va spun cam ce m-ar interesa : in ce zona este clinica,cum poti beneficia de efectuarea analizei(trebuie programare sau nu) , daca acum se fac( intr-o perioada nu se faceau nici acolo - nu aveau reactivi ) , si aproximativ cit ar costa.
Multumesc celor care pot sa ma ajute.
Miri
Postat: Wednesday, August 16, 2006 9:40 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Dya , eu nu stiu sa fie fete din Tirgu Mures printre noi, dar poate ma insel!oare
AdrianaC
Postat: Wednesday, August 16, 2006 9:41 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17748
Locatia: Bucuresti
Miri wrote:
Dya , eu nu stiu sa fie fete din Tirgu Mures printre noi, dar poate ma insel!oare

Gugulet este sigur si poate mai sunt.
Dar cel mai sigur e sa suni la 931 la informatii, sa ceri numarul de telefon de la clinica respectiva si sa suni acolo si sa intrebi toate amanuntele.
georgy_adinutza
Postat: Wednesday, August 16, 2006 9:41 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
dya , dar numai in tg mures se poate ???
dya
Postat: Wednesday, August 16, 2006 9:46 PM

Da Adriana dar vezi tu, nu toata lumea este binevoitoare.Eu am un nr. de telefon am si sunat dar pe atunci nu se faceau analizele si plus de aia am vb cu o doamna care zici ca pierdea trenul ce sa-mi mai spuie ea mie pe unde este clinica.Eu sunt mai meticuloasa si nu-mi place sa ma arunc cu capul inainte de aceea speram sa fie cineva chiar din Tg. Mures sa-mi spuna ceva sigur ca nu e alta dar una este la telefon co o centralista si alta este cu una dintre voi...uff
dya
Postat: Wednesday, August 16, 2006 9:50 PM

georgy_adinutza wrote:
dya , dar numai in tg mures se poate ???

In zona noastra da dar nu sunt chiar asa de disperata pt ca eu le-am facut odata la un laborator din Sibiu si au iesit negative insa medicul gineco. care-mi este si matusa zicea ca nu are incredere decit in cei din Tg.Mures dar cred ca pina la urma prefer s-o contrazic si sa-mi incerc norocul ( o sa iasa cu scintei) ,insa parca nu as vrea s-o aud spunindu-mi "ti-am zis eu"...uff
AdrianaC
Postat: Wednesday, August 16, 2006 9:53 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17748
Stii cumva cum se numeste clinica sa vad ce pot sa aflu si eu ?
dya
Postat: Wednesday, August 16, 2006 10:04 PM

oare Nu are un nume specific , stiu doar ca sunt doua cu aceiasi denumire Clinica de boli infectioase si sunt pe aceesi strada dar cu nr. diferit.oare
Multumesc pt. ajutorpupici , si a sti ca acum am observat si eu ca Gugulet este din Tg. Mures asa ca poate miine o s-i trimit un mesaj pe PM . Astazi este prea tirziu si oricum este ziua ei.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed