Reumatism

Options Reumatism
Subiectul anterior · Subiectul urmator
alexandrabogdan
Postat: Wednesday, February 25, 2015 8:39 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad

am citit Shirel, ce ai scris doar ca eu nu tin nu stiu ce cura de dezintoxicare.
mananc normal daca se poate zice asa. dimineata beau sucul ala. nu mai mananc mezeluri,lapte. ideea e ca de cand am inceput parca mi.a pierit si pofta de mancare, nu mai imi place nici cafeaua, nu mai am pofta pe diferite chestii ce imi placeau. una peste alta sunt data complet peste cap
shirel
Postat: Wednesday, February 25, 2015 1:33 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11792
Locatia: israel
alexandrabogdan wrote:

am citit Shirel, ce ai scris doar ca eu nu tin nu stiu ce cura de dezintoxicare.
mananc normal daca se poate zice asa. dimineata beau sucul ala. nu mai mananc mezeluri,lapte. ideea e ca de cand am inceput parca mi.a pierit si pofta de mancare, nu mai imi place nici cafeaua, nu mai am pofta pe diferite chestii ce imi placeau. una peste alta sunt data complet peste cap

Nici eu nu vb de o cura de dezintoxicare in cazul tau dar este totusi o schimbare in nutritie si exact asa trebuie sa simti. Nu este nimic ciudat poti sa intrebi si homeopatul.Cheek Kiss
ingerash
Postat: Wednesday, February 25, 2015 1:54 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
alexandrabogdan,multa sanatate! computerlove coeur Eu iti recomand reflexologie,cromoterapie(sa aplici si in casa prin schimbarea culorilor sa capteze energii benefice)....reumatismul este boala energetica.
alexandrabogdan
Postat: Wednesday, February 25, 2015 1:56 PM

ingerash wrote:
alexandrabogdan,multa sanatate! computerlove coeur Eu iti recomand reflexologie,cromoterapie(sa aplici si in casa prin schimbarea culorilor sa capteze energii benefice)....reumatismul este boala energetica.

ce culori capteaza energii benefice? dupa Pasti chiar renovam bucataria si una din bai...
ingerash
Postat: Wednesday, February 25, 2015 3:12 PM

alexandrabogdan wrote:

ce culori capteaza energii benefice? dupa Pasti chiar renovam bucataria si una din bai...

Violetul ,intareste sistemul imunitar,trateaza insomnia,reumatismul,bolile de oase,migrenele.
Verdele,calmeaza,revigoreaza....eu port verde cand sant racita sau obosita,parca renasc .Multe plante verzi cu frunze rotunde sa ai in dormitor....la ferestre violete,ele filtreaza energiile.Bete de bambus,aduc energie benefica.
alexandrabogdan
Postat: Wednesday, February 25, 2015 5:30 PM

ingerash wrote:

Violetul ,intareste sistemul imunitar,trateaza insomnia,reumatismul,bolile de oase,migrenele.
Verdele,calmeaza,revigoreaza....eu port verde cand sant racita sau obosita,parca renasc .Multe plante verzi cu frunze rotunde sa ai in dormitor....la ferestre violete,ele filtreaza energiile.Bete de bambus,aduc energie benefica.

de violetele de parma zici? am 9 hearts
ingerash
Postat: Thursday, February 26, 2015 11:26 AM

alexandrabogdan wrote:

de violetele de parma zici? am 9 hearts

Super coeur
RamonaN
Postat: Monday, April 20, 2015 2:25 PM

Nivel: Membru

Intrat: 4/20/2015
Postari: 1
Locatia: Oradea
bulibuli wrote:
am avut si eu Tiger balm, dar luat din singapore de la mama lui, aici nu am vazut din pacate... intr-adevar foarte bun, dar mirosul... nu puteai sa iesi in lume a doua zi...

CREMA GOLDEN DRAGON - crema reumatica
De la 45 Ron - Pret Promotional 35 Ron
500 ml.

Este o crema de corp pentru masarea si frectia partilor corpului obosite, dureroase si epuizate dupa o munca fizica obositoare, activitati sportive intense, excursii lungi si sofat indelungat, avand efect racoritor, revigorant si dezodorizant, analgetic, reduce inflamatia si mancarimea suprafetii pielii.

Contine: mentol, camfor, uleiuri esentiale de lavanda si cuisoara.

Este foarte buna.
editat de moderator: reclama!

sau fb

editat de moderator: reclama!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed