Relatia dintre un copil si unchi

Options Relatia dintre un copil si unchi
Subiectul anterior · Subiectul urmator
wonderwoman
Postat: Monday, January 6, 2014 9:09 AM

Nivel: Membru

Intrat: 1/3/2014
Postari: 2
Va multumesc pentru raspunsuri.
Poate ca intr-adevar sunt geloasa, cu toate ca o cunosc pe fetita asta de cand s-a nascut si imi este la fel de draga precum ar fi nepoata mea. Ma intereseaza si imi pasa la fel de mult de ea precum iubitului meu, de aceea mi-am si pus intrebarile respective - daca trebuie oprite lucrurile astea din timp.
Eu am multi verisori, si in copilarie ne intalneam doar in vacante cu ei si cu unchii mei. Cu toate astea, nu a fost niciodata vorba de a dormi in acelasi pat, chiar si cand ne strangeam cu totii si poate nu erau suficiente paturi in casa bunicilor. Imi aduc aminte ca intotdeauna se faceau planurile astfel incat parintii sa doarma cu copiii lor, iar cei mai marisori separat-fetele si baietii. Si cu toate ca mai erau mofturi si preferinte de genul celor pe care vi le-am adus in discutie, nu erau permise vreodata. Chiar daca era vorba de rude atat de apropiate.
Sa inteleg din asta ca familia mea nu a fost una normala? Nu cred, doar ca m-a facut sa am conceptiile care m-au condus la ideile ce voua v-au parut absurde.
Poate ca familia prietenului meu are alte conceptii, iar faptul ca imi pun intrebari de genul acesta nu inseamna ca vreau sa ma bag si sa le stric lor zilele, ci doar ca..mi se pare ciudat, si vreau sa inteleg in ce fel de familie voi intra si eu la un moment dat.
t-mihaela
Postat: Monday, January 6, 2014 5:04 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5131
t-mihaela
Postat: Monday, January 6, 2014 10:48 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5131
TatyKS
Postat: Tuesday, January 7, 2014 8:10 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Miha, ai disparut si tu ras ?

Wonderwomen, eu cred ca iti faci prea multe probleme , lasa lucrurile sa decurga normal si va fi bine . Mai ales ca va vede rar, e si normal ca fetita sa isi doreasca asta Lol .
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed