Rang membru

Options Rang membru
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Thursday, June 2, 2011 3:50 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17420
Locatia: Bucuresti
marinmagda18 wrote:
...
Inca de la inceput am citit regulamentul acestui forumSi am scris mesaj la subiectul despre schimbari in forum in care am specificat acest lucru.
Dar daca eu respect toate regulile acestui forum,conform lor nu pot fi sanctionata in nici un fel caci nu incalc niciuna....

Magda,

Imi pare rau ca nu am vazut postarea ta de la inceput.
Inteleg ca totusi ai citit regulamentul si acolo scria foarte clar ca daca esti moderator / admin pe alt forum contul iti va fi suspendat.

Prin urmare, una din regulile acestui forum nu a fost respectata, sanctiunea fiind aceea de suspendare a contului.

Exista si varianta de a renunta la moderare pe forumul celalalt si de asemenea de a nu mai copia postari / linkuri din acest forum pe celalalt forum. Daca optezi pentru aceasta varianta, te rog sa ma anunti, ca sa iti reactivez contul.

Suspendarea se va produce incepand cu data de 3 iunie 2011, in cazul in care nu primesc niciun mesaj de la tine pana atunci.

marinmagda18
Postat: Friday, June 3, 2011 5:40 AM
Nivel: Guest

Postari: 5
AdrianaC wrote:

Magda,

Imi pare rau ca nu am vazut postarea ta de la inceput.
Inteleg ca totusi ai citit regulamentul si acolo scria foarte clar ca daca esti moderator / admin pe alt forum contul iti va fi suspendat.

Regulamentul spune pe sa nu fiu moderatoarpe un forum similar
Ori acesta bazat pe discutiile despre cresterea copiilor si NU pe activitatea de lucru de mana.
Nu scrie in regulament in ALT forum.

Aici e DISCRIMINARE ABUZIVA.

AdrianaC wrote:
Prin urmare, una din regulile acestui forum nu a fost respectata, sanctiunea fiind aceea de suspendare a contului.

Nu cer suspendarea contului,ci inchiderea lui.
Aici unde mi-a sarit la gat 2-3 membre ce sa mai fac??diablo
Sa fiu atacata la fiecare miscare pentru ce ,ca am participat la un concurs,caci aveam dreptul??
Si asta pentru ca una din membrele care participau risca sa nu castige
Si cealalta nu ii mai putea da premiul ei.
Asta e si in politica dupa alegeri isi dau unul altuia voturile.

Adica PROSTEALA pe fata ca sa castige doar ele intre ele,o alta noua sa nu aiba loc de ele.

Uite la Georgyana le-a luat masina.Bravo felicitari.

Chiar daca renunt la celalat forum orgoliul meu e ranit deoarece sunt NEVINOVATA si nu am incalcat nici o regula.

AdrianaC wrote:
Exista si varianta de a renunta la moderare pe forumul celalalt si de asemenea de a nu mai copia postari / linkuri din acest forum pe celalalt forum. Daca optezi pentru aceasta varianta, te rog sa ma anunti, ca sa iti reactivez contul.

Eu nu sunt HOATA postarile sunt ale mele nu sunt copiate sau linkuri FURATE eu le-am gasit caci netul e plin,nu ma baga in oala ca cele de la fire despre care se face referire pe o pagina in urma.

mirela74chris wrote:

Intru totul de acord cu tine.Cand sa mai ai timp de postari pe doua forumuri cand mai faci si lucru de mana pe langa toate celelalte indeletniciri:servici,casa,copii?Asta daca nu ai interes...Deci asteptam decizia Adrianei.

NU e treaba nimanui ce fac eu si cand fac,daca vreau pot modera,posta 10 forumuri.Daca tu nu esti in stare nu inseamna ca nuci eu nu pot,nu mai muri tu de grija mea.

Eu stiu un lucru,atunci cand sunt atacata pe nedrept DUMNEZEU va avea grija de acest lucru mai devreme sau mai tarziu.
Asa ca atunci cand ve-ti pati ceva sa va ganditi la mine.
Eu am gura aurita.
oanamaria
Postat: Friday, June 3, 2011 6:23 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Georgiana nu ne-a luat masina ,ci a castigat-o!
Si asa la sfarsit ai dat cu mucii in fasole -nu ai stiut sa te retragi frumos si elegant.
mirela74chris
Postat: Friday, June 3, 2011 6:42 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Magda sa te fereasca sfantul sa te atac eu.angry Am fost o doamna eleganta si ok pana acum.Si fara amenintari mascate ca nu suntem la tv cu vrajitorii si alte alea si nici nu suntem tate.Bravo tie ca esti tare si poti modera cate forumuri vrei.E treaba ta.Nu inteleg de ce nu ai participat la concursuri pe forumul ala pe care il moderezi daca esti asa de tare...Poate ar fi indicat sa intram si noi acolo si sa ii scriem adminei cateva cuvinte ca sa se stie cu cine are de-a face.
Dreptul era al tau sa incerci.Aici nu e vorba de rivalitate.Aici nu se reped fetele sa castige si sa se poarte urat una cu cealalta.Aici e vorba de fayr-play si de castigarea pe merit a unui premiu.Tu te-ai inscris aici cu scopul precis de a participa la concursuri.La voi e concurenta mare si nu mai ai loc....
Si nu il mai invoca pe Dumnezeu ca nu e atat de mic si meschin precum il vezi tu....
Drum bun si multe "succesuri" ca sa citam pe altii mai destepti decat noi.Sa intelegem ca nu renunti la moderare pentru a fi aici ...
oanamaria
Postat: Friday, June 3, 2011 6:47 AM

Mirela imi pare rau ca te-a suparat sau enervat postarea ei .computerlove
Nu mi-a placut chestia cu premiile cine le-a luat ,cine le-a dat etc.
In fine se simtea incoltita si fiind ultima postare a spus vrute si nevrute.
mirela74chris
Postat: Friday, June 3, 2011 6:50 AM

oanamaria wrote:
Mirela imi pare rau ca te-a suparat sau enervat postarea ei .computerlove
Nu mi-a placut chestia cu premiile cine le-a luat ,cine le-a dat etc.
In fine se simtea incoltita si fiind ultima postare a spus vrute si nevrute.

Oana nu ma supar atat de usor.Se vede ce fel de om este.Asa cum au mai trecut si altele pe aici...Mie imi pare rau ca improasca cu venin...Eu nu eram direct vizata ca nici macar nu am participat la concurs.Mi s-a parut nedrept pentru celelaltecomputerlove pupici
georgyana
Postat: Friday, June 3, 2011 8:24 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 12/9/2009
Postari: 4771
Locatia: constanta
doamne mai magda te-ai facut de ras ....ai dovedit ca ai putina invidie in tine in viata trebuie sa accepti si cand pierziras eu nu am luat nimic nimanui ...ca nu apartinea nici oane-i nici lui shirel daca la ele te referi ...am castigat-o pe merit datorita voturilor acordate de colegele noastre de lucru ...doamne ce aberatiiangry
shirel
Postat: Friday, June 3, 2011 8:44 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11713
Locatia: israel
Eu stiu un lucru,atunci cand sunt atacata pe nedrept DUMNEZEU va avea grija de acest lucru mai devreme sau mai tarziu.
Asa ca atunci cand ve-ti pati ceva sa va ganditi la mine.
Eu am gura aurita.

Magda Marin

Magda,imi para rau sa-ti spun dar chiar nu trebuie sa-l introduci aici pe D-zeu ce vina are el si tu cu amenintariile tale ca vom pati ceva nu sperii pe nimeni ,fiecare stim ce facem si raspundem de asta nu trebuie sa ai tu gura aurita pentru noi.Si daca ai asa o gura aurita de a ne blestema de ce nu ai avut-o si ca sa castigi un concurs.Nu iti place aici fiindca suntem cum suntem du-te la tine ,intre prietenele tale unde te apreciaza si unde sunt concursuri si mai interesante.Imi pare rau ca gandesti si in numele lui georgyana ,fata a primit premiul pe baza voturilor fiindca ne-a placut ce a scris.sorry
ingerash
Postat: Friday, June 3, 2011 8:49 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.
Ce limbaj si caracter de moderator,pai draga mea tu ai habar ce inseamna sa fi moderator???Se pare ca nu....in rest te-ai descris perfectthumright
bereea
Postat: Friday, June 3, 2011 8:52 AM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22495
Mai, fetelor, nu va mai consumati atat.Pana la urma a dovedit ca nici cei 18 ani pe care am presupus ca-i are (si nu degeaba), nu-i are de fapt.
si nici macar nu-l cunoaste pe Dumnezeu:El nu asculta blestemele sau alte porcarii de genul acesta pentru ca este un Dumnezeu al iubirii.Auzi, gura auritahohot hohot
oanamaria
Postat: Friday, June 3, 2011 9:10 AM

Georgiana pupici sa-mi dai masina inapoi!hohot hohot De ce mi-ai luat-o?!
mirela74chris
Postat: Friday, June 3, 2011 9:17 AM

Mai fetele,ce rele suntem.Si mai suntem si offtopic.Si Magda nu mai are nici macar dreptul la replica...
georgyana
Postat: Friday, June 3, 2011 9:42 AM

hohot hohot
oanamaria wrote:
Georgiana pupici sa-mi dai masina inapoi!hohot hohot De ce mi-ai luat-o?!
nu ti-o mai dau fata ce e luat asa ramane cumparati daca vrei masina..nouahohot hohot hohot bn tu nici veche nu ai ca sa iti i-ei noua hohot hohot
georgyana
Postat: Friday, June 3, 2011 9:43 AM

mirela74chris wrote:
Mai fetele,ce rele suntem.Si mai suntem si offtopic.Si Magda nu mai are nici macar dreptul la replica...
of da ai dreptate mirela chiar vorbeam cu prietena mea ca vb cu ea dar saraca numai poate raspunde ras
marinmagda18
Postat: Friday, June 3, 2011 10:32 AM
Nivel: Guest

Postari: 5
Se pare ca pot raspunde ,dar daca vreau si atat mai spun DISCRIMINAREA MEA ABUZIVA CA MEMBRU DE FORUM 7Pitici
Si acolo spun tot fara a mai fi jignita de voi.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed